MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
V

Teğmen
10 Nisan 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
37 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
V
4 yıl
Trafik kazası ehliyetsiz
Kendi şeridimde ilerlerken yan yoldan kontrolsüz geniş açı ile dönen araç bana sol arka çamurluktan vurdu. Aracı görmem ile çarpışma aynı anda gelişti. 30 40 ile gidiyor olmama rağmen aracın arka tarafı yarım spin attı ve diğar araçlara çarpmadan son anda durabildim.
İşin ilginç kısmı iki abi kardeş ehliyet yok kimlik yok indiler araçtan abi abi babamla bi görüş diye elime teli tutuşturdular. Ben kusura bakmayın dedim ve polis çağırdım. Tutanak falan derken baba ve eşi geldi sıkıştırmaya başladır bizi neden çağırdın ben hallerderdim küçük yer burası ben yüksek okulda hocayım taşlı sopalı kavgamı edicez sen hiç ömründe kaza yapmadın heralde neler neler...... 30 dk sözel olarak tartıştık. Yaa sabır dedim kendimi ifade etmeye çalıştım ama nafile.
S
iz olsanız ne yapardınız.
V
6 yıl
Sonunda kararımı verdim (Resim eklendi)
Yaklaşık 2-3 ay önce erdote üstaddan sc 1223 aldım. Bir süre stereo olarak kullanacağım için floorstand stereo hop arayışına girdim. En sonunda kararımı verdim ve risk alarak tannoy revolution xt6f aldım. Kurduktan sonra alternatif müziklerle video hazırlayıp paylaşmayı düşünüyorum. Saygılar.


V
6 yıl
hoparlör tavsiyesi
Selam arkadaşlar bookshelf arayışım mevcut, pioneer 1223 te stereo da kullanmak amacı ile. Merak ettiğim konu bir çift monitor audio silver fx hop alarak duvara monte edip stereo olarak kullanma şansım olurmu sorun yaşarmıyım? Sonrasında 7+1 e dönersem surrounda alma şansım olabilir.
V
6 yıl
lg 60lb870v
Herkese iyi günler. yaklaşık 1 hafta araştırma yaptıktan sonra hafta sonu vatan bilgisayardan lg 60lb870v modelini 3500 tl gibi bir fiyata aldım. Bimekste teşhir ürünü olan 65 inch curved h8000 vardı. 200 gün teşhirde kalmış. 5200 tl ye bıraktılar güvenemedim. Şunu söyliyim arkadaşlar pazarlık edin, birde kafanızdakı modeli mutlaka sorun. Aldığım modelin 55 inch olanını 3300 tlye satıyordu eleman 60 ını sormasam.Aldığım modelin internet fiyatı 3999 tl. Herkes çakal olmuş bu devirde.
V
7 yıl
pioneer 1223 mü marantz 5008 mi
Arkadaşlar yeni oluşturacağım ses sistemi için araştırıyorum bu iki model arasında kaldım. Arada kaldığım konuda stereo performansları tecrübesi olan arkadaşlar yardım edebilirmi..
V
9 yıl
Paralı yol
Otoyollardan sonra çevre yollarında da ücretli geçiş dönemi başlıyor. Yeni karara göre, otoyolların yanı sıra çevre yolu, bağlantı yolu, köprü, tünel ve viyadüklerde de ayrı ayrı geçiş ücreti uygulanabilecek.

FARKLI ÜCRET...
Karayolları Genel Müdürlüğü'nün sorumluluğu altında bulunan otoyollar ile erişme kontrolünün uygulandığı karayollarında geçiş ücretlerinin belirlenmesi ve uygulanmasına ilişkin yönetmelik Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi. Buna göre, otoyollar ile erişme kontrolünün uygulandığı karayollarının ücretli kesimleri, Karayolları Genel Müdürü'nün teklifi üzerine Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı tarafından belirlenecek. Ücretler ise yolun durumu ve bölgenin konumu dikkate alınarak tespit edilecek. Alınacak ücretlerin belirlenmesinde, otoyol veya erişme kontrolünün uygulandığı karayollarında güzergahın tamamı olabileceği gibi; çevre yolu, bağlantı yolu, köprü, tünel ve viyadükler ayrı ayrı ücretlendirilebilecek. Geçiş ücretleri uygulamasında işletmecilik gereği kullanımı teşvik etmek amacıyla indirim yapılabilecek.

Milliyet.com.tr alıntıdır
V
11 yıl
Klimam bozuldu acilll
selam arkadaslar izmir yolunda klimam açıkken bir anda sıcak üflemeye başladı ne olduğunu anlamadım ama o sırada tuhaf bir kokuda hiisettim. ne olmuş olabilr fikri olan varmı acaba... aracım 2006 seat toledo.
V
11 yıl
en iyi marka prinsmi.
hafta sonu gittiği bir bayide 2008 model porsche cayenne Sturbo model araca prins marka LPG taktıran birisiyle karşılaştım. sorduğumda eleman arastırma sonucu en iyi markanın prıns olduğunu belirtti... sizcede öylemidir...
V
11 yıl
yeni teyp
selam arkadaşlar... aracımın Cd orjinal teybinde aux girişi yok mp3 te çalmıyor vede yazdığım CD leri herzaman çalmıyor. bende yeni bir teyp alıp orjinalin yerine takmayı düşündüm. aracım seat toledo 2006 model. sanırım öncelikle çerçeve almam lazım ancak nerden alabilirm bunu.? önerileriniz neler... internetten alsam renk sorunu olurmu.?
V
11 yıl
buji değişimi..
aracımda atiker marka LPG var. geçen ay 30.000 bakımı yaptırdım aracıma sonrasında LPG ile ilgili sorunlar yaşamaya başladım. acaba değişen bujilerden kaynaklı olabilir. Bujileri değiştirirken dikkat etmemiz gereken şeyler neler acaba....?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.