Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
C

Yüzbaşı
05 Temmuz 2003
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
9 üye
Görüntülenme (?)
78 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
C
geçen yıl
Marca gazetesinin, en güzel kulüp amblemi anketi ( FB, GS, BJK)
ispanyol spor gazetesi marca'nın, internet sitesinde dünyanın en iyi kulüp logolarını seçtiği oylama.
ülkemizden fenerbahçe, beşiktaş ve galatasaray da ankette yer alıyor.

oy vermek için üyelik gerekmiyor. sadece oylama esnasında, adblok tarzı programlara bu sayfaya izin ver, demek gerekiyor. seçtiğiniz kulübün oy oranına tıklayarak oyunuzu verebilirsiniz.
farklı browser kulanarak birden fazla da oy kullanılabiliyor.

https://www.marca.com/futbol/2020/04/28/5ea69eea22601d99068b461a.html
C
geçen yıl
ligler iptal olursa?
liglerin iptal olma ihtimali baya yüksek.
arkadaşlar şimdi iptal olursa, kadıköyde yenilmezliğimiz resmi olarak devammı edicek?
C
geçen yıl
silinebilir yanlış yere açmışım sory
silinebilir. hatalı yere açmışım afedersiniz.
C
6 yıl
mailime gelen bu metini çevirebilirmisiniz? tşklr
merhaba arkadaşlar. şimdi bu maili yollayan usenet firmasından 1 aylık üyelik almıştım. 1 ay sonunda hesabımdan 2. ayın parasını aldılar ben uzatmadım. otomatik kesildi. bende google çeviridende yararlanarak,
bu durumdan şikayetçi oldum. paramı geri hesabıma yatırmalarını istedim. birkaç kez bu maili yolladım. cevap alamadım çünkü. cevap geliyorduda auto olarak sistemin gönderdiği yardım sayfamıza gidin zart zurt.
uzatmayım sonunda şöyle bir cevap gelmiş. çeviri sitelerinden tam net bi sonuç alamadım. ve ingilizce çok iyi derecede bilen arkadaşlardan bu mailin çevirisini rica ediyorum. zahmet olmassa.

gelen mail :

Hello,

I am sorry for the trouble, all of our plans are auto renewing which was agreed to at signup. If you would still like to proceed with cancellation, please provide if you already haven't, your username or customer ID and as proof of ownership either the last 4 digits of the credit card used with your account, or your PayPal email address if you used PayPal. Alternatively, if you are not on a free trial you can log into your account and click on "Cancel Account".
C
7 yıl
yanlışlıkla açıldı silinsin lütfen
pardon
C
8 yıl
youtube auto part (otomatik video geçişleri) nasıl ayarlayabilirim?
s.a
arkadaşlar youtube videolarında partlar arasında auto oynatma geçişler nasıl oluyor . malum bazı uzun videolar birkaç parttan oluşabiliyor. yada diziler mesela bunları izlerken sürekli diğer partı elle açmak yerine bunların ardı ardına sıralı oynatılabilmesi için biryerlerde bi ayar yada bir taktiği, ne bileyim bişeler vardır diye düşünüyorum. bu konuda bilgisi tecrübesi olan varmı?
C
8 yıl
Bulgarca ve Tai dillerin metinleri düzgün göremiyorum. [DUZELDI Görebiliyorum.] :)
s.a arkadaşlar xp ve win7 de bulgarca ve tai dilleri ile yazılmış metinleri düzgün görüntüleyemiyorum abuk subuk çıkıyor. bu nasıl düzelir?
şimdi dil paketleri yüklemek bu konuyla alakalımıdırki? ben dil paketlerini windowsun kendisinin dilini değiştirdiğini zannediyorum.
benim sorunum sadece o dilleri düzgün görüntüleyebilmek. bunu nasıl halledebilirim?

Aslında yapmak istediğim şeyide yazayım daha iyi anlaşılır. Şimdi arkadaşlar çok eski vhs video zamanından hatırladığım bir uzakdoğu filmi vardı. bu filmi youtube dan buldum indirdim tabi türkçe dublaj değil. altyazısını aradım tek bulgarca ve tai dillerinde altyazıları var. bende bu altyazasıları türkçeye çevirip o şekilde bi altyazaı oluşturmak istiyorum ama altyazı dosyasında yazılar orj dillerden değil. mesela altyazıdan bir satır yazayım daha ii anlaşılacak.
(- Áëàãîäàğÿ, Òğÿáâà äà îñúçíàåòå, îâèæäàíå.) işte böyle hep

teşekkürler
C
8 yıl
canon çoklu kartuşlu yazıcısı olanlar bakabilirmi. (SORUN ÇÖZÜLDÜ) silinebilir
s.a
arkadaşlar mp610 canon yazıcımda biten biriki kartuşu cescesor dolum kiti ile doldurcamda, şimdi m610 da, 2 siyah kartuş var. biri diğerinden daha hacimli hangisi photo siyahı bunların?..
sanki aklımda, büyük hacimli olan normal black küçük olan photo black şeklinde kalmış. ama emin olmam gerek.
birde cescesor dolum kitinde pb ve b diye isimlendirilmiş 2 siyah kartuş var. bunlardan photo siyahı hangisi pb nin açılımı photo black olabilirmi?
teşekkürler...
Edit : Sorumun cevabını buldum bi arkadaş söyledi teşekkürler adminlerimiz isterse silebilir.
C
8 yıl
canon çoklu kartuşlu yazıcısı olup cescesor dolum kiti kullananlar acil bakarmısnız.
s.a
arkadaşlar mp610 canon yazıcımda biten biriki kartuşu cescesor dolum kiti ile doldurcamda, şimdi m610 da, 2 siyah kartuş var. biri diğerinden daha hacimli hangisi photo siyahı bunların?..
sanki aklımda, büyük hacimli olan normal black küçük olan photo black şeklinde kalmış. ama emin olmam gerek.
birde cescesor dolum kitinde pb ve b diye isimlendirilmiş 2 siyah kartuş var. bunlardan photo siyahı hangisi pb nin açılımı photo black olabilirmi?
teşekkürler...

Edit : Sorumun cevabını kardeşimiz söyledi sorun çözüldüde sonradan teknik yardıma açmam gerektiğini farkettim. sanırım burası yeri değilmiş.
kusura bakmayın arkadaşlar. adminlerimiz silebilir.
C
9 yıl
Bu videoda arkaplanda çalan parçayı bilen varmı arkadaşlar yardım lütfen.
slm arkadaşlar.

alttaki linkte, muge anlının bugünkü programından, bir bölümü içeren video var. videolar 1 er dakikalık ve auto olarak devam edip diğer devam videosuna geçiş yapmakta. bu link açıldığında ilk 1 dakikalık videodan sonra diğerine geçiyor. işte 2. dakkalık videonun 37. saniyesinden sonra başlayan, vtr nin arka fonunda çalan parçayı arıyorum. parçamız fonda 3. dakkalık videodada bir müddet devam etmekte. vtr nin konusuda, eşinin sevgilisinin böbreği ile sağlığına kavuşan bir kadının hikayesi. bu konu vtr sinde çalıyor parçamız. bu parçayı hatırlayan bilen varmı arkadaşlar? bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.


muge-anli-ile-tatli-sert-16-subat-2012-izle.html

tşkl arkadaşlar şimdiden.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.