Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Teğmen
19 Mart 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
64 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
6 ay
Yemeksepeti Yedikçe Yediren Cüzdan Bakiyesi Dağıtıyor!

Selam millet, muhtemelen yıl içindeki harcama miktarı bazlı bir cüzdan bakiyesi dağıtma meselesi var 31 Aralık'a kadar geçerliymiş. Az önce üstüne biraz daha cüzdan ekleyip kullandım.

4 yıl
PSN Kardeşliği ve Kilit
Selam arkadaşlar. Arkadaşın hesabı bende primary, benim hesap arkadaşta primary. Şu an kendi hesabımdan (secondary olarak) giriş yaptığım ve oyunları görüp indirebildiğim halde oyunları açamıyorum sebebi nedir ? Hepsinin yanında kilit işareti var. Lisansları tekrar yüklettim, PSN accountu silip baştan yükledim. Yok yani gelmiyor hiçbir şekilde. Oyuna girince Lisans sunucusuna ulaşılamadı bunu yaşamamak için Ana hesap yapın tek seferde doğrulayın falan diyor. Modem resetle demişler o da çözmedi.
4 yıl
Black Desert Online Oynanır Mı ?
Sizce Black Desert Online oynanır mı ?

4 yıl
2018 Yılında Çıkacak En İyi Oyunlar
Selam millet, 2018 yılında çıkacak en iyi oyunları inceledik bakalım beğenecek misiniz ? Far Cry 5, God of War, Spiderman ve diğerleri...

4 yıl
Starbucks'ta Filtre Kahve Pakedi Ne Kadar La
Gençler filtre kahve makinesi aldım da ne filtre var ne kahve. Kahve önerilerine baktım. Tcsadkasf diye bir marka varmış gram da anlamam ama herhalde çekilmiş mi değilmiş ne, ondan onu çektirmem gerekiyormuş. Hiç uğraşamıycam şimdi onunla sonra bakarım onu nasıl halledeceğime bu Starbucks'taki kahve ne kadar ve yanındaki istediğin bir küçük içecek kampanyası devam ediyor mu ? Teşekkürler...

+++
Oğlum ultra cahilim bu makine nasıl kullanılıyor bilen bir abimiz aşama aşama bahsederse sevinirim. Hadi eyv.
5 yıl
STARBUCKS TEHLİKELİ PLASTİK KULLANIMI [6-PS PLASTİK]
Hepinize merhaba arkadaşlar. Geçtiğimiz gün Starbucks'ta fark ettiğim bir durumdan dolayı bu konuyu açmak istedim.
Bildiğiniz üzere plastiklerin sınıfları var. Mesela su içtiğimiz şişeler 1-PET sınıfıdır. Tabi ki bu plastiklerin sağlığımıza zararları söz konusu, ancak her biri farklı düzeyde zararlara ve önem sıralarına sahipler. Bazıları gerçekten gıdaya temas etmemesi gereken plastik sınıfları. Bunlarla ilgili değerli linkleri de konunun altına okumanız için Türkçe ve İngilizce olarak bırakacağım.
Gelelim Starbucks'ta fark ettiğim plastik kapakta kullanılan malzemeye.Gördüğünüz gibi kapakta da yazdığı gibi plastiğin sınıfı 6-PS yani Polystyrene (Polistiren) malzemesi kullanılıyor. İşin en kötüsü bu malzemeye sıcak temas ediyor. Restoranlarda paket yaptırılırken de çok tercih edilen benzen bazlı bir malzeme bu. Kanserojen bir malzeme ve kahvenizi yudumlarken güzelce sıcak sıcak yalıyorsunuz. Starbucks soğuk içeceklerinde ise 1-PET sınıfı plastik kullanıyor.
Konuyu art niyetli açmadım kesinlikle. Hani o kalite algısı olan markalardan bir tanesinde bu tarz bir şeyin olması çok yanlış bence. Her gün kahve alan adamlar var bildiğim, her gün yavaş yavaş zehirlenen. Sadece sizleri de uyarmak istedim tıpkı onlara yaptığım gibi. İyi günler... :)

Uzak Durulması Gereken Plastikler Makaleleri:
http://www.babygreenthumb.com/p-122-safe-plastic-numbers-guide.aspxhttp://www.sinanilyas.com/makale/45/hangi-plastik-turleri-sagliga-zararli.phphttps://www.lifewithoutplastic.com/store/common_plastics_no_1_to_no_7#.WiLUwBOWSUk
6 yıl
2 Battlefield Hardline Çekilişi !
6 yıl
Paragon - Son Beta Testi [Haziran 2016]
Selam beyler Paragon adlı yeni oyundan söz etmek istiyorum size. Oyun bir hayli güzel. LoL ve Dota oyuncularının hoşuna gidecek ve 3rd person olarak oynanan bu oyun e-spor alanında yeni bir yer kazanır mı ? Siz ne dersiniz ?

6 yıl
YouTube Abone Sayısını Gizlemeyi Önerir Misiniz ?
Beyler YouTube kanalım var 100'den fazla videomuz var. Bir yerlere geldik kanal olarak fakat abone sayısı çok fazla değil henüz. Acaba kanaldaki abone sayısını gizlesek, olumlu yönde bir artış olur mu ne dersiniz ? Çünkü mesela ben de 10-20 binden az abonesi olan kanallara abone olmuyorum pek. Hani öyle bir psikolojiyi yenebilir miyiz fikriniz nedir ?
6 yıl
Soraka Jungle Döner Mi ? Bakalım...
Soraka Jungle Döner Mi ? Nasıl Döndürülür ? İzleyin

DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle