Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Teğmen
08 Mart 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
21 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
7 yıl
80 Cap Severler İçin Eryx Online
Merhaba arkadaşlar şuanda ben bu svdeyim sistemi bana göre gayet iyi kısaca anlatım yapayım 80 cap coin sistemi var free silk mevcut fgw açık event açık 2 fortress mevcut evet arkadaşlar gelelim genel sisteme oyunda 80 olmak o kadar zor değil rateleri güzel exp vs vs oyun eryx soslar var yani soeler ve bunları almak için kervan çekiyorsunuz oradan coin geliyor kervan cekene belirli bir miktar ve kervan götürenlere belirli miktar tabi ki hunterlar daha cok coin sağlıyor buradan yan karakterler açarak onları trader kendi as çarınızı ise hunter yaparak buradan güzel kazan sağlarsınız şu şekil söyleyeyim gold getiriside gayet iyi şu şekil örnek vereyim dwden 30 m ile mal alıyorsunuz hotana 200-250 m arasına satıyorsunuz ayrıca speacial saatlerinde speaciallerden alım satım yaptıgınızda kazancınızda artıyor varan 1 'i geçelim gold coinimizi buradan sağladık gelelim 2'ye 2. olarakta eventlerden silver coin kasıyoruz bu da pwpler ile oluyor adam kesme başına ticket gibi coin kazanıyorsunuz. 3. olarak ise oyun goldu ile aldığınız coin bunların hepsini sağladıktan sonra ise sos sahibi oluyorsunuz bu sosler oyunda sadece kendi emeklerinizle sahip olabildiğiniz birşey herhangi bir satım yok. Ayrıca 2. sistem olarak bu soelerin biraz daha güçlüsü mü bilmiyorum daha sahibi olamadım boeler var bunlar ise fgwden sağlanıyor collection book tamamlandıktan sonra boe item sahibi oluyorsunuz bunlar görünüşü 9 degre silahlar gibi. Amaç coin kasmak olunca tabi kervanlar thieflikler job konusunda yani eğlenceli bir oyun geçiriyoruz + ratesi fena değil biraz zorlamayla falan 9 yapabildim silahımı :) Ve ayrıca şu da var ki uniqueler var spam saatleri kısa kestiğiniz uniquelerden immortal astral ve dress reserve gibi şeyler düşüyor oradan immortal sağlayabiliyorsunuz 80 den sonrada saat başı free silkiniz geliyor karakterinize ben şuanda az buçuk soe seti yaptım sayılır baaya bir sayıda Türk arkadaşlarımız var bir guild kurduk bi kaleye talim edeceğiz hayırlısıyla oyun zevkli kervanlar falan eğlenceli geçiyor katılmak isteyen arkadaşlarımız olursa konu altına yazıp bize haber verebilir veya herhangi bir sorunuz olursa buyrun sorun teşekkürler iyi oyunlar iyi forumlar

Edit Link:

http://eryxonline.net/

ERYX 1;


ERYX 27 yıl
Mbot login çözümündeki Socketspy 11004 hatası alıyorum
Merhaba arkadaşlar bildiğiniz üzere free mbotta login sorunu çıkmıştı bir ara buna socket spy programı ile çözüm bulundu fakat benim bilgisayarımda #11004 numaralı hatayı alıyorum socketspy listen yapmıyor nedeni nedir nasıl düzeltebilirim bilgisi olan varmı ?
9 yıl
DH Dostları[İÇERİ] Private Server 120 Cap
Sunucu Kuruluş Tarihi: Edit Tamamlanmış Durumda 2 veya 4 Haftaya Sizlerle
Sunucu bilgileri ; 21 gb ram i7 işlemci Hazır Durumda Bekliyor
Sunucu Dosyaları: VSRO
Race: EU/CH Yeni Bir Irk İçin Çalışmalarım Sürüyor İnşallah Bunuda Joymax Yapmadan Ben Yapacağım :)
Level Cap: 120 - 130 update ilerki zamanlarda gelecek ve daha da fazlası.
Mastery Cap: iSro System
Gear CAP : 14D
Weapon CAP : 14D
Harita bilgisi: Jupiter Temple Jangan Cave Ve Genel Tüm Haritalar Açık. Jupiter Uniqueleri Falan Etkin.
Silk Temin durumu: Ücretli
Server kapasite: 2000 Kişiye Kadar Çıkarabiliriz Rahatlıkla Test Edildi..
Başlangıç itemleri; iSro System
Server info; iSro System'in 3 4 kat oynaması yapılması konusunu düşünüyoruz. +20 ve yukarısı için de bir düşüncemiz var.


Evet arkadaşlar editi tamamlanmış serverimiz bu şekilde ayrıca şu bilgileride vereyim her hafta 3 Savaş farklı günlerde olacak inşallah Cuma günü bandit cumartesi jangan ve hotan gibi.. Ayrıca bir suprizim var kasılma ve 14 degree item dropları Alex Thief Hunter Templede ! Hem kasılacaksınız hem pvp yaparak eğleneceksiniz Alchmy %'desi biraz yüksek olacak fakat kasılma durumunun o kadar kolay olmıyacagından emin olabilirsiniz. Sebebi ise şudur ki oyuna her önüne gelen 120 karakter yapıp pwpde siz dostlarımı rahatsız edemeyecek. Guild cezası etkin olacak, farklı saatlerde GM'Lerimiz birbirinden eğlenceli zevkli eventleriyle karşınızda olacak. Oyunumuzun açılış zamanını burada bildireceğim. İlk haftaya özel birbirinden güzel eventlerimiz siz dostlarımla beraber olacak bundan hiç şüpheniz olmasın birde şu konu var ki ben bu serveri açıyorum ve mecburi olarak ücretli bir kaç şey yapmam gerek buda iSro system şeklinde sadece silk olacak yeni deviller ve birçok scroollar silkle satılacak. Bu mecburdur bu oyunda parayla oynanıyor diyerek geçmeyin bunu yapmamız gerekli nasıl ki biz siz dostlarım için çalışıyorsak bunun için bir kısım ücret alacagız elbet hem birde şu varki bu server parayla oynanmıyor kimseye +15 +20 item satmıyoruz herkez kendi oynayacak ve kendi kazanacak sözlerim bu kadar takipçi tüm dostlarımı oyunumuza beklerim buradan gerekli açıklamaları sık sık yapacagım zamanınızı ayırdıgınız için teşekkürler iyi forumlar DH' Dostları..
9 yıl
Silkroad Online Çok Yeni Boyutlara Taşındı Arkadaş..
Öyle ki dostlar artık Silkroad Online oynanmıyor gibi birşey.. Çünkü yeni yeni privateler geliyor tutulan aslında yok ama hergün farklı boyutlarda private serverlar var 14 degre itemler 15 degreler 140 lwl 130 lwl ve dahası kimse aslında sürekli uzun olsun diye düşünmüyor anlık heyecan için bir çok private var VSro CSro ve birçoğu bende bu dostlarım gibi privatelerdeyim isro oynadım 5 6 sene ama yaşayacagım heyecan için birçok para ödedim bu bence saçmalık privateler buna çözüm gibi oldu Allah'ın Gevurlarına hiç değilse para yatırmıyoruz :) Ama herşeye rağmen İsro'muda özlemiyor değilim oralar herzaman hareketli oluyordu keşke bütün privateler kapansa bi engel çıksada bende isro oynayabilsem ama daha kolayı varken isro oynamak çok saçma geliyor harbiden :) Öylesine açtım bu konuyu sizinde güzel sözlerinizi fikirlerinizi görmek isterim benim düşüncelerim bu konuda ya sizin ki ? :)ve de şu var ki brolarım isroda gmler olsa emin olun onlarda bizden nefret ederdi şuan gittiğimiz tüm yabancı privatelerde Türklere herkes sinir oluyor neden mi ? Ben de 20 haftadır bi kaleyi ne yaparsam yapıyım alamasaydım bende öyle olurdum hırs denilen birşey bu ve bu oyunu eminimki Türkler herkesden iyi oynuyor bizim kanımızda var savaş arkadaş :)Bu Fotodaki Bir Gmnin Feryadı İsyan Ediyor Artık Verin Kaleyi Başkasına Diye :D Sizin Yüzünüzden Bir Çok İnsan Oyunu Bıraktı Diyor Ve Bu Yüzdende Bu Konuşma Geçmeden Önce Rakip Playerlera Yardım Etti Ajan Olmasaydı Guildimizde Yine Alamıcaklardı Ama Neeyse Kale Yine Bizde Problem Yok :)

Ufaltılmış önizleme resmi
*$*
Resmin büyük halini görebilmek için tıklayın
*$*
9 yıl
Türk Heryerde Türk :)
www.echoofsilence.com 130 cap pwp server amerikalılar ve bi çok ülke insanı Türklerden bıkmış durumda hotan kalesi 32 haftadır Türklerde 50 Türküz unıon yok herhangi bi destek veren yandaşımız yok ama biz heryerde aynıyız hepsi bizden ne kadar iğrensede resimde gördüğünüz karakter serverin en sağlam karakteri 1vs1de birçok paralar kazanmış bi çar :) Kısacası Türkün kanında oyunda olsa liderlik ruhu ve taktik düşünceleri var konuya küçükte olsa göz atan arkadaşlar teşekkürler konuyu öylesine açtım umarım sizi sıkmamışımdır iyi forumlar :)

11 yıl
Joymax Bizim Sayemizde Zengin Oldu :D:D
arkadaşlar çok kötü bi durum ama doğru Europe'nin Ortaya Çıktıgı Zamandan Beridir Olan Warrior Çarımıza İnanılmaz ama tamı tamına 8352 Silk Harcamışız:D yeni yeni ne kadar silk gittiğine bakmayı öğrendiğimizde merak ettim ne de olsa para yaptıkca silk al dress al pre al yapıyorduk ama ne kadar gitti falan bilemedik ama durum bu ss koyucam yakın zamanda Gerçekten o kadar para harcadıgımı duyunca içim acıdı :S

Edit: Yanlış Yazım
11 yıl
Aralda +95 Takaslık veya Satılık Car aranıyor:)
Satılık Veya Takaslık Çarlarınızı İlan Altına Not Düşebilrsiniz Teşekkürler İyi Forumlar:)

Ulaşım Adresi:
qarizma_qral@hotmail.com veya Donanım Haber Forum:)
11 yıl
Bilgisayarımla İlgili Önemli Bir Problem..
Arkadaşlar zyxel markalı bir modem satın aldım herşey modemi değişmemle başladı aslında bilgisayar açıldığında modemin açma tuşuna basar basmaz restart attı biosdan bir iki değişiklik yaptım sonuç 5 6 açışda bu problem ortaya çıkmadı yanlız bilgisayar bios ayarları otomatik değişmeye başladı sonrasında.. ve yine bilgisayarı açtığımda aynı sorun karşıma çıktı bunu usb girişlerinin çalışmamaya başlamasıda devamında gelen problemlerden oldu.. Ayrıca WebCam Takıp Akrabalarımla Dahi Konusamaz Oldum.. Modem Açıkken Webcamı Bilgisayara bağladıgımda tekrar restart attığını gördüm bilgisayarımı bakıma götürdüm yanlız problem değişmedi yapıldığı söylendi ama aynı problemler gün geçtikçe artışta.. Bilgisayar ne zaman restart atsa bios'a girip Hard Disk Sıcaklığına baktığımda 50+ oluyor bilen ya da aynı sorunla karşılaşanlar varsa yardımcı olurlarsa çok memnun olurum şimdiden ilginizden dolayı teşekkürler
11 yıl
Poseidonda +85 Çar SatanLar Buraya??(Bulundu Konu Kilit Lütfen)
Arkadaşım Poseidonda +85 Çar Arıyor Arkadaşlar İlanları Olanlar Konu Altına Link Bırakabilirse Çok Memnun Oluruz:) Beğenilen Çarın Sahibine Benim Tarafımdan Pm atılıcak Şimdiden İlginiz İçin Teşekkürler:)
11 yıl
Neden Poseidonda Satılık Çar İlanları Bu kadar Kısıtlı??
ya 1 haftadır en azından Poseidon'a oranla tüm serverlarda çar satışları tavan yapıyor ama poseidonda olan hiç satılık çar yok anlamış değilim:S
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.