Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Binbaşı
02 Mart 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
13 üye
Görüntülenme (?)
64 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
5 yıl
Araba Çizik Giderme (Pasta-Cila) Yardım
Selamlar. Ailemizde bir Amarok bulunuyor. Araziye girmekten, çalıların ve otların vs oluşturduğu çizikler var. %90'ı derin değil, tırnak takılmıyor. Araç Tekirdağ'da ve ekstra mükemmel işçilik veya fiyat olmadığı sürece İstanbul'a götürmek istemiyorum. Bu aracın çiziklerini en makul şekilde nasıl giderebiliriz, kimler yapar? Ortalama fiyatlar ne durumda?

Not: Araç siyah renk.
5 yıl
RF Led Dimmer Isınma & Kumanda Sorunu
Selamlar. Fotoğraftaki devre 5-10tl ye satılan RF Led Dimmer devresi. Üzerinde yazdığına göre max 12A, kitapçığında yazdığına göre max 6A akım çıkış verebiliyor. Ben bunun çıkışına 2.5A çeken bir şerit led bağladım. İlk başlarda sıkıntı olmuyor fakat bir süre sonra çok fazla ısınmaya başlıyor ve üzerinde (fotoğrafta yok) olan silikonu eritiyordu. Fotoğraftaki entegre en çok ısınan kısmı. Bende kabloyu onun üzerine değdirmeden lehimledim sıkıntı ortadan kalktı fakat, uzun süre çalışır durumda kalınca uzaktan kumanda çalışmıyor. Hiçbir komutu algılamıyor. Ne zaman gücü kesip 2sn bekleyip açarsam kumanda çalışmaya başlıyor. Bununla ilgili öneriniz var mı? Gerek ısınmama, gerek kumandayı sürekli aktif etme olarak. Teşekkürler.

6 yıl
Matematiksel bir puzzle sorusu
Çözümü bulabilecek var mı?

6 yıl
Dimmer ile şerit led parlaklığı ayarlama - yardım
Arkadaşlar merhaba. Yaklaşık 3m 3 çipli şerit ledi hazır 12v 4a adaptör ile besliyorum burada problem yok. Bir adet uzaktan kumandalı bir adet de basit led dimmerlerından aldım ve seri bir şekilde bağlantısını yaptım. Fakat parlaklık örneğin 100 birimse en kısık modunda 90'a düşüyor. Loş bir ışık elde edemiyorum. Şerit ledin dimmer özelliği olmama gibi bir durumu olabilir mi? Bu ledin parlaklığını nasıl kontrol edeceğim? (+ilk başta pot ile deneyip potu yakmıştım) Teşekkürler.
6 yıl
Led xenon soketine oturmuyor?
Merhabalar. 2015 Polo aracım için uzun kısa sis komple led xenon dönüşüm yaptırmıştım fakat bir proje için uzun farları sökmemiz gerekti. Gerekli tesisatı yaptıktan sonra bir tanesini güzel oturttum ancak sağ taraftaki uzun bir türlü soketine oturmadı. Defalarca zorladım sanırım o metal çerçevede bir yamukluk oldu. Fotoğrafını atıyorum. Şimdi ne yapmam gerekir? O çerçeveyi bulabilir miyim yoksa yeni far mı almam gerekir? Teşekkürler.

6 yıl
iPhone 5C Swap Telefon Açılmama Sorunu
Merhabalar. Elimde ekranı, bataryası ve şarj soketi bozuk bir iphone 5c var. Ben de sadece anakartı bozuk olduğu iddia edilen bir 5c aldım ve kendi telefonumun anakartını yeni aldığım telefona taktım fakat telefon hiç açılmıyor. Yeni alınan telefonun nesi çalışıp çalışmıyor bilinmiyor ama bir kaç ipucu var. itunes'a bağlayınca 5c görüyor, dfu moda gidiyor fakat yazılım güncellenmiyor; iphone bekleniyor yazısında kalıyor. Yazılım güncellemeyi denerken ekran mavi olup tekrar kapanıyor ve power, home tuşları çok güzel çalışıyor. Şimdi hangi parça sorunlu? Batarya bitik olsa telefon açılır mıydı? Ekran bozuk olsa yine açılır mıydı? Şarj soketi bozuk olsa itunesa bağlanır mıydı?

Teşekkürler.
6 yıl
Polo 1.2 TSi Downpipe Yardım
Merhaba arkadaşlar. Polo 1.2 TSi manuel araca sahibim. Mekanik olarak sadece K&N kutu için filtre takılı. Dr.Ecu 135hp yazılım mevcut. Daha ne kadar hızlandırabiliriz sorusuna herkes downpipe cevabı veriyor. İnternette araştırmama rağmen çok farklı tipler ve fiyatlar olduğunu gördüm. Bu işlemin tam olarak ne olduğunu anlatabilir misiniz? Aracımın egzoz sistemi biraz farklıymış. Emisyonu düşürmek için çift katalizör varmış, bu neyi değiştirir? Son olarak ortalama bir fiyat verebilir misiniz? Teşekkürler.
6 yıl
VW için Otomatik Far Anahtarı ve Sensörü - SIFIR - Polo,Passat,Jetta,Golf,Scirocco..
Polo 2014-2015-2016 (6C)
Golf MK5-MK6-MK7
Passat B6-B7
Jetta MK5-MK6
Tiguan
Scirocco

için Auto konumlu far anahtarı ve sensörü. Montajı 3 dakika sürer. Kodlama gerekmeden farlarınız otomatik yanar, otomatik söner. Coming home, leaving home fonksiyonlarını desteklerler. Ürün sıfırdır, kutusunda size gönderilecektir.

Fiyat : 200TL

 VW için Otomatik Far Anahtarı ve Sensörü - SIFIR - Polo,Passat,Jetta,Golf,Scirocco..
 VW için Otomatik Far Anahtarı ve Sensörü - SIFIR - Polo,Passat,Jetta,Golf,Scirocco..
 VW için Otomatik Far Anahtarı ve Sensörü - SIFIR - Polo,Passat,Jetta,Golf,Scirocco..
 VW için Otomatik Far Anahtarı ve Sensörü - SIFIR - Polo,Passat,Jetta,Golf,Scirocco..
 VW için Otomatik Far Anahtarı ve Sensörü - SIFIR - Polo,Passat,Jetta,Golf,Scirocco..
7 yıl
Sessiz ve performanslı egzoz tavsiyesi?
Arkadaşlar merhaba. Aracım 2015 Polo 1.2 TSI. Yazılım ve hava filtresinden sonra egzoz düşünüyorum fakat yardıma ihtiyacım var.
Öncelikle emisyondan geçmesi gerekiyor, tak çıkar olmasın.
Üst devirlerde performans artarken, alt devirler fazla ölmemeli.
Son olarak da 3 bin devire kadar sesi normal olmalı; daha üstlerde istediği kadar çıkabilir.

Böyle bir egzoz var mıdır? Kimler yapabilir?
Teşekkürler.
7 yıl
Hafifleten Kampanya - NET12 - Maksimum Fatura Miktarı?
Arkadaşlar merhaba. 1 yıldır 12 ay sabit fiyat ile netlimitsiz kullanıyordum. taahhütüm geçenlerde bitti ve ben de yeni bir taahhüt vermek istiyorum. İnternet yılda 3 ay ortalama yoğunlukta, geri kalan aylarda aylık 1gbdan fazla kullanılmıyor. NET12 paketini uygun gördüm. Aylık 37tl yazıyor fakat 12Gb'ı geçtiğimde -özellikle 50+gb indirdiğimde- ne kadar fatura geleceğini merak ediyorum. Eskiden sınırsızın %25 fazlasını geçemez falan yazıyordu, şu an mevcut pakete bağlı değişir yazıyor. Başka açıklama bulamadım. Cevaplar için teşekkürler.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle