Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Binbaşı
21 Şubat 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
19 üye
Görüntülenme (?)
150 (Bu ay: 5)
Gönderiler Hakkında
3 yıl
Turknet 4 gündür internet yok. Yardım
4 gündür internetim kesildi. Kimseye de ulaşamıyorum. Dsl ışığı yanıp sönüyor internet ışığı yanmıyor. Forum üzerinden ulaştım ama geri dönüş olmadı. Bir iki gün idare ederim de 4 gün bitti ses yok. Turknetten ayrılmak için ne yapmam gerekiyor. TTNet e geçeyim en azından karşımızda konuşacak derdimizi anlatacak birilerini bulalım.
3 yıl
TURKCELL'den TELEFON ALIRKEN İKİ KERE DÜŞÜNÜN (TELEKURYE SORUNU))
Arkadaşlar merhaba. 24 Mayıs 2019 tarihinde Türkcell online mağazasından bir telefon satın aldım ve macera başladı. Telefon bayramdan önce elimde olsun diye 24 Mayıs tarihinde erkenden :) almıştım. Telefonu 27 mayısta "TELEKURYE" adında ilk defa duyduğum bir firmaya teslim etmişler. Firma beni aradı ve 14 HAZİRAN evet yanlış okumadınız 14 HAZİRAN tarihinde teslim edeceğini söyledi. Tabi ben firmayı arayıp nedenini sormak istedim. Firmaya telefonla ulaşma şansınız hemen hemen sıfır. 3 saat uğraştıktan sonra aldığınız cevap ise bizim sistemimiz böyle. Telefonda çıkan hanımefendiye dedim ki verin başka bir kargoya onlar yarın getirsin. Ses yok tabi. Neyse uzatmayım. Eğer İstanbul'da oturmuyorsanız TURKCELL'den telefon alırken iki kere düşünün ve TELEKURYE firmasının İstanbuldan Niğde'ye 20 günde ulaştığını aklınızın bir köşesine yazın.
Bu arada amazon.de sitesinden aldığım ayakkabılar Almanyadan Niğde'ye 5 günde ulaştı.
Herkese iyi forumlar dilerim.
6 yıl
200 bin km deki araca 5/30 yağ konur mu
Araç Renault 19 1.4 karbüratörlü. Motorda problem yok. Elimde 5/30 yağ var ve değerlendirmek istiyorum. Acaba motora bir zararı olur mu.
7 yıl
Seat leon 1.2 tsi style ucuz değil mi
Arkadaşlar 49.900 yazıyor fiyat web sitesinde. Doğru mu bilemedim. 2.ellere baktım 53-55 bin arası. Malum sitede. Polo, clio fiesta vs. yerine tercih edilemez mi. Bende 2013 astra h var konfor paketli 15 bin km de. Satıp leona geçilir mi ne dersiniz.
7 yıl
Koltuk ısıtma sonradan uygulanabilir mi?
8 yıl
LG G2 Mini D620r modelinde kablosuz şarj var mı
Arkadaşlar arka plastik kapakta +- metal uçlar var acaba kablosuz şarj için mi yoksa başka birşey mi çözemedim. Bilen varmıdır acaba?
8 yıl
Teleservice garantili ürünleri alırken tekrar düşünün
Motorola atrix cihazımı gönderdim ekran problemi yüzünden. Temmuz ayında ekranı garanti kapsamında değiştireceklerini yazdılar. Tam 5 aydır yedek parça bekleniyor diyorlar. Motorolayı aradım onlar biz karışmayız mahkemeye verin diyor. Garantili ürün için ben niye mahkemeyle uğraşacağımı anlamadım. Bu firmaya dikkat edin ben 5 aydır telefon bekliyorum. En az 50 kere mail attım aynı cevap. Yurtdışından parça sipariş ettik diyorlar. Teleservice garantili telefon alırken bir daha düşünün.
8 yıl
Teleservice telefonumu göndermiyor
Arkadaşlar tam 70 gündür tamirde bekletiyorlar telefon motorola atrix. 20 kez e mail atmama rağmen yurt dışından parça beklediklerini söylüyorlar. Aklınızda olsun bu mesajı ne yapabilirim demek için açmadım. Teleservice garantili veya brighstar garantili telefon alırken bu durumları hesaba katın diye yazdım.
8 yıl
Ford fusion 1.4 tdci nasıl bilirsiniz?
Arkadaşlar ford fusion 1.4 tdci bu aracı nasıl bilirsiniz 2006 2008 arası uygun fiyatlı dizeller mevcut. Bizim burda 24 bine 150 binde 1 parça boyalı var bitane. Alınır mı binilir mi sizce?
8 yıl
Astra h 10 bin bakımı yağ önerisi
Arkadaşlar forumda birkaç konu var ama çok dağılmış konular.
Araç astra h 1.6 115 hp. 10 bin bakımı için hangi yağı önerirsiniz. Yaşadığım yerde yetkili servis yok. O nedenle burada bir arkadaşa değiştirteceğim filtreleri ve yağı. Bildiğim kadarıyla hava, polen ve yağ filtreleri değişecek. Şimdiden teşekkürler.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle