Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yarbay
17 Şubat 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
130 üye
Görüntülenme (?)
604 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
4 yıl
TURK TELEKOM KULLANANLAR TELEFONLARINI KAPATSIN AÇSIN (RESET)
Arkadaşlar,gece saat 02;00 itibari ile telefonumda ve evdeki diğer Telekom hatlı telefonda hala şebeke olmadığını görünce,sadece Acil aramalar yazdığını görünce sinirle "şu Turk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayayım da iyi bir fırça atayım" dedim.
Müşteri hizmetleri teknik birime aktardı,ben fırça atarken çocuk ısrarla," Beyefendi,telefonunuzu kapatıp açın,şebeke gelmezse bi zahmet telefonu tekrar kapatın sim kartı çıkartın,5 dakika bekleyin takın telefonu açın",şebeke gelmezse tekrar müşteri hizmetlerini arayın durumu bildirin" dedi.
Neyse dediğini yaparak Telefona normal reset attım,yani yeniden başlat yaptım.
Telefonı kapatıp açılınca şebeke geldi ve bir sürü mesaj yığıldı.
Belki halâ şebekesi gelmeyenler varsa bunu bir denesin.
Faturasızdan faturalıya geçince,yada hat yeni açılınca telefonu kapatıp,sim kartı çıkarıp 10 dakika bekleyip takıp telefonu açmanın işe yaradığını biliyordum ama depremden sonra şebeke gidince telefonu kapatıp açmak aklıma gelmedi.
Bir keresinde faturasızdan faturalıya geçince 4.5G gitmişti,gelmemişti 2 saat,sim kartı çıkarıp 10 dakika sonra tak demişlerdi,denileni yapınca 4.5G gelmişti aklınızda olsun.Tabi önce 4.5G özelliğini hem online işlemlerden hem telefon ayarlarından aktif etmek gerekiyor.
4 yıl
HARİKA FİYAT! Yeni GNÇ HOŞGELDİN PAKETLERİ [ (500 Dak + 5 GB > 25TL) (750 Dak + 15GB > 49TL) ]
https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/hazir-kartli-olmak-istiyorumTurkcell Faturasız Yeni GNÇ Hoşgeldin kampanyası.
Gece-Gündüz paylaşımı,sınırı yok. İstediğin saatte paketinden istediğin kadar kullan.Turkcell Yeni GNÇ paketlerinde gece-gündüz sınırlaması saçmalığından vazgeçti.
GNÇ Paketlerini biliyorsunuzdur. GNÇ paketlerini 25 yaşında yada 25 yaşından küçük hattın sahibi aboneler yada Dijital Operatörde 25 yaş veya altında bir kişinin TC NO-Ad Soyad-Doğum Tarihini girerek GNÇ profil tanımlaması yapıp GNÇ uygulamasını yükleyip uygulamaya girip üye olanlar kullanabilir.
GNÇ Profili oluşturmak için kullanacağınız bilgilerin sahibinin akrabanız olması gerekli değil,soyad uyumu gerekli değil. 25 yaşında yada altında olması yeterli.

GNÇ HOŞGELDİN 5GB ( 500 DAK. + 2GB + 3GB Sosyal Medya ) = 25TL
https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/gnc-hos-geldin-5-gb


×××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××

GNÇ HOŞGELDİN 15 GB ( 750 DAK + 10 GB + 5GB Sosyal Medya ) = 49TL
https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/gnc-hos-geldin-15-gb

4 yıl
Türk Telekom Faturalıda 15GB 35TL (39TL Oldu) Tarifesi Kullananlar Kulübü
Arkadaşlar,çok kişinin geçiş yapıp taahhut vererek kullanabilmek için gayret ettiği Turk Telekom Mobil'in fiyat/içerik açısından efsane tarifelerinden olan bu tarifeyi forumda kullanan sayısı oldukça fazla. Yani sayımız baya var.
Malum taahhut biterken panik başlıyor. Tarifeyi kullanırken karşılaştığımız sorunları aşmak için ve taahhut biterken uygun fiyatlara teklifler alabilmek için burada yazışarak birlikte hareket edelim.
Ayrıca bu tarifeye geçmek isteyenlere buradan tecrübelerimizi paylaşarak,yönlendirme yaparak yardımcı olalım. Konunun çok faydasının olacağını düşünüyorum. Takip ettiğim kadarıyla forumda bu tarifeyi kullananların sayısı en az 80 kişi var. Tahminime göre 200 kişiden de fazla. Faturalıda 15GB 35TL (Yeni teklif fiyatı 39 TL oldu) tarifesini kullananlar olarak yazıya hesaplarını eklemem için bana buradan bu tarifeyi kullandıklarını yazarlarsa çok sevinirim. Hesapları konunun ilk yazısına ekleyecegim.
Sorusu ve düşünceleri olanlar bu konudaki cevap panelini kullanarak yazabilir.
KONUYU KONUDAKİ FORUM PANELİNDEN FAVORİLEMEYİ ve BEĞENMEYİ UNUTMAYINIZ.


Tarife bilgisi resmi linki>>https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/faturalida-15-gb-tarifesi.aspx


TURK TELEKOM FATURALIDA (15GB 1000 Dk.1000 SMS= 35TL) TARİFESİ KULLANANLAR KULÜP ÜYELERİ:

@redloves

@SoftRock

@AirSupport

@Ment

@aslantürk60

@Nike

@c34

@Lars Mikael Akerfeldt

@DarthWorm

@wakrupalice

@torrentfilm

@whitelated

@amasor4807

@minur

@serkangzcn

@farukaan

@Boomcu

@SuperPunch

@Javier Pena

@PunkBunny

@d.winchester.

@Gordon Milne

@Ayaz77

@44cihan44

@ebediezel

@2

@xyz35

@bayar28

@tavernac1

@Dark Territory

@ThErdemO

@V2

@Terekeme363436

@LEAME

@Japonya

@Forum1th

@Şıh Hazretleri

@babasayfa

@alimmm78

@ratsorizzo

@seferihsn

@aerdalg

@gsad1905

@mert6385

@yavusari

@hasan basr

@007messi

@V-for-vandetta

@obersth

@B.AYAR

@Ceyhυn

@Outformer10

@oOoSöNMeZoOoO

@MEMATİ

@alper_love

@Cou_de_GraCe

@hacidesdemir

@MaDMaxiBo

@şenolköz

@WEAS

@wade96

@Erhan07

@S0NADAM

@Mc_RiKi72

@YETISEN

@atla

@cream cheese

@tb_fb

@akcakoylu

@allaturca89

@4SP4WN

@Jazzalyn

@zippocakmak

@Araxes

@BuZ-MaViSi

@MehmetNY

@sinless34

@recebim59

@mehmet0637

@TIRPAN

@Orta Seviye Gitarist

@hooper113

@UranosOrc

@börü06

@MonkeyDLuffy06

@rookieone

@smart0201

@iyoki

@@kif1905

@CocoJamboo35

@TheBearGrylls

@Caferhan

@aslimdayok

@lapatid

@Çepik

@deatless22

@friendly_

@ltrg

@aceryeni

@chnyldz03

@İstanbul Beyefendisi

@Akarsu20

@kursadyagmur

@Khang

@Mobil Uzman

Arkadaşlar, harf hatasıyla yanlışlıkla yazılanlar olabilir,tarifeyle ve konuyla ilgisi olmayanlar varsa iletirlerse düzeltirim.
Tarifeyi kullanan ama ismi(hesabı) listede olmayan varsa konuda yazarak iletirse eklerim.
LİSTEDE HESABI OLANLAR BAŞTA OLMAK ÜZERE TARİFEYİ KULLANANLAR KONUYU FORUMDAN FAVORİLERLERSE ÇOK FAYDASI OLACAKTIR. GİTTİKÇE BÜYÜYEN BİR KULÜP OLACAĞIMIZA İNANIYORUM.
KULÜP OLARAK TURK TELEKOM YÖNETİCİLERİYLE İLETİŞİM KURMA VE GÖRÜŞME PLANLARIM VAR. BU KULÜP ÇOK FARKLI YERLERE GELEBİLİR.
4 yıl
[YENİ] TURK TELEKOM FIRSAT (3GB,22TL) (5GB,28TL) (7GB,33TL) PAKETLERİ
Paketleri sıcak fırsat olarak görmediğim için sıcak fırsatlarda açmadım. Sıcak fırsat olarak 8GB 27 TL selfy yaz fırsatı paketini sıcak fırsatlar bölümünde tanıttım. Selfy tanımlayabilecek için bahsettigim paket çok iyi. Sıcak fırsat olarak gördüğüm 8GB 27 TL olan selfy paketin konu linki:https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?fromMobile=yes&fromZero=yes&m=138479730

Bu paketler için ise güncel resmi detaylı bilgi için turk telekom website linki:
https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/Sayfalar/Faturasiz/Paketler/firsat-3-5-7-gb-paketleri.aspx

Bu gibi konuları açarken kampanyanın yada konunun resmi website linkinin ve görsellerin sunulmasını rica ediyorum. Bu gibi konular sadece başlık ve 1 cümle ile açılmamalı. Bu benim nacizane sersenişim. Yönetici yada admin değilim. Eskiden bir konu açma ilkesi vardı,artık herhangi bir konuya yazarak sorulabilecek bir durum malesef konu açılarak soruluyor.


4 yıl
LifeCell Hadi Jokerini Kullanmayanlar Hediye Edebilir mi?
Arkadaşlar,malum hadi diye bir bilgi yarışması var. Ailece bilgi yarışmalarını seviyoruz,eşimin hattını da en çok bu yüzden Turkcell'e taşıdım.

Turkcell Lifecell tarifeleri haftada bir hadi jokeri veriyor. Ayrıca surpriz noktadan hadi jokerleri geliyor. Ayrıca Lufecell 45 TL ve üzeri faturasız paket yada faturalı tarife kullananlara lifecell kanalı üzerinden hadi jokeri al diyerek ayda 4 joker fazla veriyor.
Her yarışmada 1 joker kullanabiliyorsun.
Malum sorular zor.
Yarışma sevmeyenler için sıkıcı,kullanmayanlar vardır.
Hadi jokerlerini kullanmayanlar joker kodlarını bana özelden iletirlerse çok memnun olurum.
Evde çocuklar dahil yarışıyoruz ailece 2 hat ile. Eşimle kızım şuan benden önde onları geçmem lazım.

Jokerleri 4 ayrı şekilde alabiliyorsunuz:
1.Bip Hadi Bilgi yarışması kanalından haftada 1 joker.
2.Bip Lifecell Hadi Jokeri al tiklayarak 4 joker alıyorsunuz.
3.Surpriz nokta alarak hadi jokeri alıyorsunuz.
4.Birine hadi uygulaması üzerinden hadi bilgi yarışmasını tavsiye ediyorsunuz.

TEŞEKKÜRLER..
4 yıl
TURKCELL #senyapdiye Kampanyası Güncel
Turkcell #SenYapDiye Devam Ediyor!

https://www.turkcell.com.tr/senyapdiye


https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/cepten-internet/sen-yap-diye-devam-ediyor
Yoğun istek üzerine efsane kampanya #senyapdiye 25GB hediyesiyle yeniden sizlerle. Hemen BiP’ten #senyapdiye kanalını takip etmeye başla, kampanyanın her haftasında uygulamalarımızdan birinde eğlenerek yerine getireceğin bir görev ve bu görevin sonunda gönlünce kullanacağın GB’lar seni bekliyor. BiP'ten kampanyaya katılmak için tıklayınız​
· #senyapdiye kampanyası 22 Nisan- 2 Haziran’19 tarihleri arasında 6 hafta boyunca geçerlidir ve bu süre zarfında kampanya koşullarını yerine getiren müşterilerimiz hediye GB'lar kazanacaklar.
· Kampanyadan bireysel, kurumsal, faturalı ve faturasız mobil ses hattı kullanan Turkcell müşterileri yararlanabilecektir.
· Kampanyaya katılmak isteyenler, BiP uygulamasında #senyapdiye kampanya kanalını takip ederek kampanyaya katılmış olacaklardır.
· Kampanyanın geçerli olduğu dönem içerisinde, katılımcı her hafta kampanyada belirlenmiş Turkcell uygulamalarımızdan birinde eğlenerek yerine getireceği bir görev ve bu görevin sonunda gönlünce kullanacağı internet hediyesine sahip olacaktır.
· Kampanya süresince, hangi hafta ne yapılması gerektiği ve sonucunda kazanılacak hediyeler aşağıda belirtilmiştir. Müşteri kampanyaya katıldıktan sonraki dönemlerde yerine getirdiği koşullara göre ilgili haftanın hediye internet faydasını almaya hak kazanacaktır.
· Kampanya haftaları ve koşullara göre kazanılacak hediyeler:
· Öncelikle kampanyaya katılmak için BiP uygulamasından #senyapdiye kanalını takip etmelisiniz.
· Kanalı takip eden müşterilerden:
o 1. Hafta: 22 -28 Nisan’19 tarihleri arasında iki farklı gün UpCall’u kullanananlar, 48 saat boyunca diledikleri gibi kullanabilecekleri 2GB internet kazanacaklardır. Kullanıcılar UpCall ile aramalarına resim ekleyebilir, tek tıkla grup görüşmesi yapabilir, gelen aramalarını yönetip veya operatör ismini kişiselleştirebilirler.
o 2.Hafta: 29 Nisan- 5 Mayıs’19 tarihleri arasında iki farklı gün, Dergilik uygulamasından 5 ‘er yayın indirenler, 48 saat boyunca diledikleri gibi kullanabilecekleri 2GB internet kazanacaklardır.
o 3.Hafta: 6-12 Mayıs’19 tarihleri arasında iki farklı gün, fizy uygulamasından 10 ‘ar şarkı dinleyenler, 48 saat boyunca diledikleri gibi kullanabilecekleri 2GB internet kazanacaklardır.
o 4.Hafta: 13-19 Mayıs’19 tarihleri arasında TV+ uygulamasında 2 farklı gün 10’ar dakika TV izleyenler, 48 saat boyunca diledikleri gibi kullanabilecekleri 2GB internet kazanacaklardır.
o 5. Hafta: 20-26 Mayıs’19 tarihleri arasında 10 arkadaşına BiP yükletenler, 48 saat boyunca diledikleri gibi kullanabilecekleri 2GB internet kazanacaklardır.

o 6.Hafta: 27 Mayıs-2 Haziran tarihleri arasında Paycell kart ile harcama yapanlar, 48 saat boyunca diledikleri gibi kullanabilecekleri 15GB internet kazanacaklardır.


Uygulamalardan kampanya kapsamında hediye kazanmak için, kampanyanın uygulama koşullarını yerine getirmeden önce uygulamanızı Appstore ve Googleplay’den yeni versiyonu ile ücretsiz güncellemeyi unutmayın.

İlgili tarihler arasında koşulları sağlayarak hediye almaya hak kazanan müşteriler, BiP uygulamasındaki #senyapdiye kanalına giderek hediyelerini hatlarına yükleyebileceklerdir. Kampanyadan kazanılan internet faydaları 48 saat boyunca, yurt içindeki kullanımlarda geçerlidir. Ve ücretlendirme periyodu 100KB’dır. Haftanın koşullarını sağlayan müşteriler o hafta içinde sadece 1 kez hediye almaya hak kazanacaklardır. Kampanya koşullarını yerine getiren müşteriler, hediyelerini 14.06.2019 tarihine kadar BiP uygulamasındaki kampanya kanalından hatlarına yükleyebileceklerdir. 14.06.2019 tarihine kadar katılımcı tarafından hatta yüklenmemiş hediyeler deaktif olacak ve bu tarihten sonra kullanılamayacaktır. Hediyenin müşterinin hattında aktif olduğu 48 saat içindeki paket aşımlarında müşterinin internet kullanımı, ek paketi olanlar için sahip olduğu paket üzerinden, ek paketi olmayanlar için ise tarifesinin aşım bedelinden ücretlendirilir. Yukarıdaki servisler kapsamındaki kullanımlarınız bu kampanya faydalarından yararlanabilmeniz için Turkcell Grup Şirketleri tarafından işlenebilecektir.
4 yıl
TELSİZ KULLANIM ÜCRETİ VE DİĞER TELSİZ ÜCRETLERİ HAKKINDA (2019)
TELSİZ KULLANIM ÜCRETİ (Telsiz Ücreti yada Telsiz Vergisi):


Sanırım bu konu artık bizleri daha fazla meşgul edecek.
Biriken veya birikmiş telsiz kullanım ücretiyle ilgili hatlarımıza mesajlar geliyor.
Bu konuyla ilgili yararı olabilecek bir sunum yapayım.
Telsiz kullanım ücretiyle ilgili bu başlık altında konuşursak forum aynı durumda bir çok başlıkla meşgul edilmemiş olur.

TELSİZ KULLANIM ÜCRETİ:
Öncelikle belirtelim,Telsiz kullanım ücretini içinde Telsiz ücreti geçen ilk defa hat alındığında peşin yada taksitle alınan İlk Tesis Özel İletişim Vergisi ve ayrıca Telsiz Ruhsatname Ücreti ile karıştırmayalım. İkisi farklı ücretler.Burası çok önemli: Mobil hat kullanıcıları olarak 3 Adet vergiyi iyice ezberlememiz,öğrenmemiz unutmamamız gerekiyor.
1.İlk Tesis Özel İletişim Vergisi (Yeni hat alınca alınır)
2.Telsiz Ruhsatname Ücreti ( Yeni hat alınca alınır)
3.Telsiz Kullanım Ücreti (Eski yeni hat farketmez,kullandıkça alınır)

1. ve 2. Ücretleri (İlk Tesis ÖİV ve Telsiz Ruhsatname Ücreti) faturalı hat alırken peşin alan operatörler olduğu gibi faturalara taksitle yansıtan operatörler de var. Genellikle millet hat almaktan korkmasın,hat bedava sanıp alsın diye daha sonra faturalara taksit taksit yansıtılır. Faturalı hattınızı başka operatöre taşıdığınızda yada faturasız tarifelere geçtiğinizde bu ücretlerin varsa kalan taksitleri son çıkan faturaya birden yansıtılır. Geçtiğiniz operatörde tekrar alınmaz. <(Telsiz kullanım ücreti değil,yeni hat açılış ücretleri)
Faturasız hat alırken ise bu 2 ücret peşin alındığı için faturasız hatlar pahalı olur. (Bimcell neden ucuz bilemiyorum) Bazı operatörlerde 70 TL,bazı operatörlerde 90 TL. Hatta iptal olan hattı geri almak için en az 120 TL alanlar var. Tamamen fırsatçılık,hat açma işlem ücreti ve saire.

3.Ücret ise asıl meselemiz olan Telsiz Kullanım Ücreti:
Normalde sene başında ilk ay hangi operatördeyseniz o operatörün ilk ay peşin alması gerekiyor.
Şuan operatörlerde işleyiş ise ullandıkça her ay faturaya taksit taksit yansıtılıyor yada faturasız hatlarda her ay bakiyeden düşülüyor. Şuan 2019'da aylık 2.32 TL(İki Lira Otuz İki Kuruş)
Bu ücret konusunda bazı operatörler kampanyalar yapmaktalar,başka operatörden hattını taşıyarak gelirseniz telsiz kullanım ücretini senin yerine ben peşin ödeyeceğim,sen ödemeyeceksin hiç gibi. Bu zaten çok bilinen bir kampanya ve yanlış da anlaşılıyor. Sonra hattını başka operatöre taşıyınca,aa bak olmadı ben senin yerine peşin ödedim,sen geldin ama 1 yıl durmadın gittin ödediğim parayı geri ver mesajı gönderiyorlar. Sen peşin ödediysen o halde benim devlete vergi borcum yoktur. Öder gibi yaptın ödemedin tabi.


.
Bu konuda Turkcell internet sitesinde daha anlaşılabilir ve detaylı açıklama yaptığı için görsellerin çoğunu Turkcell sitesinden aldım. Bilgiler genel. Hata varsa lütfen bildiriniz inceleyip gerekirse düzeltelim. Konuyu faydalı bulduysanız konu başlığının yanından konuyu ön plana çıkar yapabilirsiniz.

Bizzat operatörlerin resmi sitelerinden okumak araştırmak isterseniz güncel linkleri de paylaşıyorum.

https://www.turkcell.com.tr/yardim/hattiniz/hazirkart/telsiz-kullanim-ucreti

https://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/faturasiz-hatlarda-telsiz-kullanim-ucreti.php

https://www.turktelekom.com.tr/hakkimizda/duyurular/Sayfalar/telsiz-kullanim-ucreti.aspx
4 yıl
TURKCELL SİSTEMLERİ SAPITTI FAZLADAN HEDİYE VERİYOR.(Detaylar Konuda)
Arkadaşlar belki birkaç kişinin işine yarar diye bu konuyu açtım. Normalde böyle anlık geçici konular açmam.
Turkcell sistemlerinin 2 haftadır sorunlu olduğunu malum biliyoruz. Turkcell musteri hizmetleri telefonda bunu söylüyor zaten. Yazdığımız maillere dönüş cevaplarında da sistemlerde sorun oldugunu düzelecegini yazıyorlar.

Dün 0532 532 00 00 'ı aradığımızda sistemlerde geçici sorun olduğu direk anons edilmişti bir süre.

İşte anlatacağım durum da sanırım bununla ilgili.
Haftalardır goller cepte uygulamasında 5 hakkım varken 10 hak verdi kullandım. Super paket tarihim bitmesine ragmen bitmedi oynamaya devam etti.

Son olarak dün Salla Kazan yaptım,kullandım. Bugün Dijitale bir baktım Salla Kazan hakkım var. Çok ilginç.

GNC Çatlat kazanda çatlat günlerim Cumartesi Pazartesi günleri. Bu gece yani cumartesi gününün ilk dakikalarında gece saat 00:10 civarı çatlat yaptım 1GB interneti aldım gece kullandım.
Şuan internete ihtiyacım vardı film izlemek için. Acaba salla kazanı kullansam mı yoksa,Turk Telekom'daki hattan mı harcasam derken Çatlatını yap diye bildirim geldi. Normalde başka zaman da bu bildirim gelir ama Çok Erkencisin der ve beklemeni tavsiye eder.
Ben yine denemekten zarar gelmez dedim GNC uygulamasını açıp Çatlatı açtım ve Erkencisin demedi Çatlat hakkı verdi. Bugünkü Çatlatı kullandığım halde aynı gün içinde bir çatlat daha yaptırdı. Şuan 3 saatlik 1 GB kazandım ve film için kullanıyorum.
Bu arada Çatlat günüm olmamasına rağmen perşembe günü bugün özel çatlat günün diye bir hak daha verdi 1saatlik 1GB almıştım.
Çatlat 1 saatlik yada 3 saatlik ama ben zamanını denk getiriyorum işime yarıyor.

Turkcell sistemlerinde hata lehinize olabilir,hakkımı kullanmıştım demeyin tekrar deneyin. Goller Cepte,Salla Kazan,Çatlat,Dergilik dergi indir gibi imkanlar ne varsa farketmez,ne kullanıyorsanız sık sık deneyin. Hatadan dolayı fazladan verebilir.

Çatlat hatasının görseli. Tarihler ikisi de Cumartesi. Normalde aynı gün 2 hak olmaz.

4 yıl
Facebook Yardım (Telefon Numaramı Başkasının Hesabından Kurtarmak)
Bana ait olmayan bir facebook hesabı için telefonuma sürekli mesaj geliyor. Bu hesapla ilgim yok,hiç bir şekilde numaramdan bir onaylama olmadı. Ayrıca numaram zaten kendi facebook hesabım ile tanımlı ve onaylı. Bana ait olmayan bir hesap ile ben onay vermeden nasıl numarama sürekli mesaj gelir. Facebook önce bana SMS gönderip onay almalıydı. Bu saçmalık beni sinir etti. Iptal mi Durdur mu ne yaz geri mesaj gönder yapacakmışım ama kendi hesabımdan gelen mesajları durdurur.
Bu sorunu çözmenin yöntemi nedir. Faceebok'a bu konuyla ilgili email gonderme paneli yokmu. Bizimle iletişime geçin panelinden bulamadım,otomatik sıkca sorulan sorulara hazır cevaplar var sadece.
4 yıl
VODAFONE TV'de SORUN MU VAR?
Merhaba,uzun zaman önce bildirim ile Vodafone TV Full paket ücretsiz teklif edilmişti,kabul etmiştim. Evde yedekte olan bir hatta ait teklif. Hattı genellikle 3G Özellikli ses kalitesi daha iyi olan bir telefona takarak Vodafone TV'yi izliyorduk.
2 gündür Vodafone TV'ye şifremi girsemde giremiyorum. Bağlantınızı kontrol edin diyor.
Sim kartı 4G cihaza takıyorum,giriyor.
3G cihaza takıyorum giriş yapılamıyor,bağlantınızı kontrol edin diyor.
Vodafone TV'yi sildim,bu sefer Play Storede Vodafone TV yok. 4G cihazımda Vodafone TV playstorede görünüyor.
Acaba 4G özellikli olmayan cihazlarda iptal mi edildi ki?
Yada bedava kullanımımı engellemek için yol mu yapıyorlar diyeceğim ama 4G telefona takınca sorun yok.
Ses kalitesi iyi olan 3G cihazda kullanıyoruz,zira evde Vodafone 4G zaten 3G'den kötü. Sürekli H+ zaten.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle