Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
09 Şubat 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
43 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
5 yıl
LG G4 başlangıç ekranında kalıyor. TRWP Nougat yükleyeyim derken.
Arkadaşlar merhaba,

Biraz internette dolaşayım dedim. LG G4 nougat yüklemek için twrp şu bu sitelerine girdim. Telefona twrp yüklendi ama bir şey yaptım bir şeyleri sildim şu an telefonu açınca sadece başlangıç ekranı açılıyor ve kapatım ses kısma ve güç butonuna tekrar bastığımda beyaz sıfırlama ekranı geliyor iki soruya da 'yes' deyince twrp programı açılıyor. KDZ yükledim ama TWRP de KDZ'yi görmüyor. Telefonu eski haline nasıl getirebiliriz. Telefonda yazılımsal bir sıkıntı olmalı donanımsal bir sıkıntı yok. Lütfen yardım.
6 yıl
Facebook'ta son görülme zamanı?
Arkadaşlar facebook'ta arkadaşım olan bazı kişiler sohbette çevrimiçi oluyorlar ancak çevrimdışı olur olmaz isimlerine baktığımda son görülme zamanı görünmüyor. Normalde çoğu kişi görünürken 4-5 kişi görünmüyor. Bunun sebebi nedir?
7 yıl
Windows 10'da Güncellemeler?
Arkadaşlar selamlar,

Windows 10'da, Win7'de olduğu gibi istediğimiz güncellemeyi indirme opsiyonu yok mu? Güncelleştirme seçkisinde istediğim güncellemeleri seçemiyorum hepsini birlikte yükleme yapıyor nedense?
7 yıl
Windows 10 9926'dan Windows 10 10076'ya güncellemek?
Merhaba arkadaşlar,

Kusura kalmayın foruma fazla bakamadım. Windows 10 Yapı 9926 TR x64bit yüklemiştim ama CD'ye yazamamıştım. CD'ye yazacaktım ancak şimdi Yapı 10076 çıkmış. Yapı 9926'dan Yapı 10076'ya güncelleyebiliyor muyuz yoksa Yapılar arasında güncelleme yapılamıyor ve 3.5 GB'yi indirmemiz mi gerekiyor?
7 yıl
AMD 6950 ekran kartını güncellemek?
Arkadaşlar 2015'in mevcut bilgisayar oyunları göz önüne alındığında AMD Sapphire 6950 (Bios ile 6970) ekran kartını AMD r9 280 gibi ekran kartlarına güncellemek mantıklı mı, bunu sorarken para detayını da hesaba katıyorum :)
7 yıl
Slimtype BD E DS4E1S
Merhaba arkadaşlar,

Kullandığım laptopta Slimtype BD E DS4E1S cd okuyucu var ancak internette aradığımda bazıları cd yazamamaktan şikayetçi olmuşlar ki keza benim sorunum da bu. CD'ye dosya yazamıyorum. Deneyimli olan arkadaşların bu konuda bilgisi var mı?
10 yıl
6950 ve Catalyst 11.10 ~ 11.11
Selam arkadaşlar,


Ben Amd 6950 ekran kartı kullanıyorum şuan catalyst 11.9 yüklü bunun nedeniyse bu sürüm üstü olan (ister 11.10 ister 11.11 olsun) catalyst sürücüleri yüklendiğinde oynadığım oyunları açtığımda ekran siyaha bürünüyor ve "uygun olmayan mod tavsiye edilen mod 1920x1080" yazısı ekrana üfürülüyor. Kullandığım monitör: Samsung SyncMaster P2350 1920x1080. Sorunu tam olarak anlayamadım yardımcı olursanız sevinirim...
10 yıl
Goldmaster HP-51
Selam arkadaşlar. Goldmaster HP-51 marka/model kulaklık daha bugün elime geçti. Windows 7 x64 işletim sistemi kullanıyorum. Kulaklığı çalıştıramadım driverleri W7 için uyumlu değil sanırım ne yapmam gerekir yardımcı olabilir misiniz?
10 yıl
Laptop ekranına su kaçması sebebiyle yetkili servis masrafı: 700 TL
Selamlar arkadaşlar,


arkadaşlar... daha önce bunun için topic açmıştım.http://forum.donanimhaber.com/m_53066465/mpage_1/f_/key_//tm.htm detaylar için buradan bakabilirsiniz. bu pazartesi kargo ile Asus'un teknik servisine göndermiştim laptopu. Aradığımda 700 TL olarak ücretlendirmişler, ekranın değişmesi gerektiğini söylüyorlar. Eğer masraftan kaçınır işlem yapmadan alırsam da garanti dışı kalacak alet. Ne yapacağımı şaşırdım, ücret yüksek değil mi?
10 yıl
Notebook ekranına sıvı kaçması, yardım.
Merhaba arkadaşlar,

Dün bir hata yapıp gereğinden fazla sıvıyı ekrana akıttım bir bölümü dizüstünün sağ alt köşesinden ekranın içine girdi. Bugün ekranın ardında görünen sıvıların belirginliği azaldı ama ilk görüldüğü yerlere dikkatli bakınca çok az olmak suretle izler var. Bu arada ekranın bir bölümünün rengi diğerine göre de attı. Windows 7'de de Xp'de de aynı bölgenin rengi diğerine göre hafif daha karanlık. Ne yapmamı önerirsiniz? Dizüstünün markası ve modeli Asus N53SN-SZ129V. Güzelim ekranın bu şekilde olması bitiriyor beni. Eski hâline döner mi? (bu arada dün çektiklerimde o bölümün renginde bir sorun yokmuş şimdi farkettim.)

bugünkü

dünkü resimler


DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.