Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yarbay
13 Haziran 2003
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
118 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
14 yıl
komik
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
15 yıl
REPLİKA SAATLER HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ
Orjinali çok yüksek meblağ ile satılan saatlerin birebir üretilmiş kopyaları piyasada makul fiyatlara satılıyor ve bazıları öyle iyi işçilikte üretilmiş ki ayırt etmek çok zor.Bende bir tane almayı düşünüyorum ama bu saatler hakkında tecrübesi olanların söyleyeceklerini de merak ediyorum.Replika saat alan, kullanan, öneren, önermeyen..Buyrun..
15 yıl
BLAKPUNKT TEYP SORUNU
Dostlar 2001 model Siena 1.4 aracım var..Aracı sıfır aldık ama geldiği günden beri teyp bizi sinir etmekte..Şehrin 5 km dışına çıktığım anda radyo hiçbirşey çekmez oluyor..Yahu trt fm bari çekse..yok..Defalarca servise götürdüm antene baktılar,teybe baktılar sonuç değişmedi..İlginç bir durum sol ön kapıyı açık tutarsan biraz daha iyi çekiyor...Şimdi muallaktayım yeni bir teyp alsam diyorum acaba sorun düzelir mi?Bide teyp kasası gövdeye yekpare mi?Bazıları teybi çıkarmanın çok zor olduğunu söylüyor..Aracın üstündeki teybi çıkaran yeni bir teyp takan ve performans alan var mı?Tavsiyeleriniz...Teşekkürler.
15 yıl
TURBO SAKIZI HATIRLAYAN VAR MI?
80li yıllarda yaşayanlar için bir kült..Bunları hatırlayan,biriktirmiş olan,halen elinde bulunan var mı?
15 yıl
naber
naber millet
16 yıl
PS2 GÖRÜNTÜ TVYE OTURMUYOR - YARDIM
Play Station2yi televizyona bağladım ama ekrana görüntü tam oturmuyor sağda boşluk kalıyor solda ise bir miktar görüntü televizyonun görünebilir alanının dışında kalıyor.Bazı oyunların options menülerinden bir nebze düzeltilebiliyor ama bunun asıl ayarı nerededir nasıl düzeltilir bilen var mı? Tv ile ilgili sorun yok çünkü ilk geldiğinde görüntü tam oturuyordu sonradan biryerleri kurcuklayınca bozuldu
16 yıl
Ankarada PS2 alınacak en güvenilir yer???
Ankara'da PS2 almak-chip taktırmak ve oyun-aksesuar almak için güvenilebilecek,bu işi garantili ve doğrudüzgün yapan yer bilen var mı?
16 yıl
6230i'ye 2 standart rengin dışında kapak gören var mı?
nokşa 6230i için çok kapak aradım ama gri ve siyah standardın dışında bulamadım. 1 milyona satan tezgahlarda bile yok neden acaba?
16 yıl
1991 GS-FB DERBİSİ VE GÜLMEKTEN YARDIRAN ROPÖRTAJLAR :)
Yıl 1991 Galatasaray-Fenerbahçe derbisi. Zamanın futbolu,spor yayıncılığı,spikerliği,futbolcuları....Sahanın içinde her pozisyona dalan muhabir Levent Özçelik...sakatlanan futbolcuyla röpörtaj yapıyor...abi ben anlatamıcam yarıldım gülmekten herkes izlesin

-Ümit nedir problem?
-Valla gördüğünüz gibi bomboş gidiyodum arkadan vurdu yaa

-Neden İsmail neden bu taraf?
-Eee kaleci öyle istiyo!

http://www.youtube.com/watch?v=Oi357wal8tU
16 yıl
DR HÜSSO!!!YOK BÖYLE ŞARKICI YOK BÖYLE YORUM :)


Almanya'yı ve Türkiye'yi kasıp kavuran adam!Dr Hüsso...Bu adamı yeni keşfetmekten dolayı üzüntü duyuyorum.Öyle güzel öyle sosyal içerikli şarkı sözleri var ki bayıldım.Size bir kaç şarkısını sunuyorum.Mmpp33 link yasak olduğu için sitesinden indirin bu şarkıları.(mp3lerini kendi official sitesinde ücretsiz yayınlamıştır no problem)

Süper Şarkıları:
BEN ROBOT-tr
DISCO DUA
SEVGI

Şarkıları için:http://www.dr-huso.com/album.htm

Kaynak ve ayrıntılı bilgi:http://www.dr-huso.com/
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle