Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Teğmen
01 Şubat 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
20 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
6 yıl
Hangi servis sağlayıcıyı kullanmalıyım?
Merhaba arkadaşlar,

Bayrampaşa, Yıldırım mahallesinde oturan arkadaşlar varsa yada oradaki alt yapı hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi?

Özellike CS:GO ve GTA V tarzı oyunlar oynuyorum, ping durumu ve internet hızı konusunda hangisini önerebilirsiniz? Uydunet alt yapısı bildiğim kadarıyla var, superonline ve ve diğer servis sağlayıcılar hakkında bilgim yok. Zaten TTNET düşünmüyorum. Cevaplarınızı bekliyorum teşekürler.
9 yıl
[SiMCiTY] 2013 - Multiplayer Türkiye Rergionları / Region Listesi
Merhaba arkadaşlar

Simcity 5 olarakta adlandırılan Simcity nin yeni oyununda bu listeyi yapmamız iyi olur diye düşündüm. Çünkü farklı dünyalara katılmaktansa tek dünyada birleşebiliriz..
Bu konuda

Euro East 4 sunucusunda bulunalım. .

Region listesinde yeterince bölge var, bir kaç region açıp o regionları dolduralım.. Bu konu altında Origin Nick bırakanların listesi bu mesajda listelenicek..

Son Güncelleme: 3 Aralık 2013 - 11:22

Region (Harita) Türleri

Region 1 - Cape Tirinty

Eyalet Sayısı: 1
Şehir Sayısı: 3
İş Alanı: 1


Region 2 - Wihtewater Valley

Eyalet Sayısı: 1
Şehir Sayısı: 5
İş Alanı: 1


Region 3 - Refction Atoll

Eyalet Sayısı: 2
Şehir Sayısı: 7
İş Alanı: 1


Region 4 - Viridian Woods

Eyalet Sayısı: 4
Şehir Sayısı: 16
İş Alanı: 4


Region 5 - Sunrunner Bay

Eyalet Sayısı: 1
Şehir Sayısı: 2
İş Alanı: 1


Region 6 - Discovery Delta

Eyalet Sayısı: 4
Şehir Sayısı: 16
İş Alanı: 4


Region 7 - Horizon Archipelago

Eyalet Sayısı: 3
Şehir Sayısı: 11
İş Alanı: 3


Region 8 - Titan Gorge

Eyalet Sayısı: 4
Şehir Sayısı: 16
İş Alanı: 4


Server Listeleri
(* Bilgi: Açılan serverlarda Tapular bölümünde verilen numaralar, yukarıda verilen Harita Türlerindeki resimlerde bulunan numaralarla aynıdır!)

Server Listesi İçin:
Region açanlar bana pm atarsa buraya ekleme yaparım. Fakat herkes region açmasın, önceki haritalar dolmadan yeni region eklemesi olmayacak.
Bunun haricinde açılan regionlara katılmak isteyenler o regionu açan kişiye pm yoluyla ulaşıp katılmak istediğini söylesin.. Bu konu güncellenecektir. .

--

Region (Harita) Türü:
Server:
--------------------
Bölge Adı: -
Kuruluş Tarihi: -
Mod: -
Haritayı Başlatan (Origin ID): -

Tapular (Region Türlerindeki Numaranlandırma Sırasıyla):
1,2,3,4-
4,5,7,8-
9,10,11,12-
13,14,15,16-
a-
b-
c-
d-
Tapular 4erli olarak dağıtılıyor fakat bölünebilir.
Oyuncu Listesi

(* Bilgi: Origin Nick listesidir)
MJoRaYuLuN, AlbNil, Orafike, maddoxtr, crxalis, canbartukoc, Seksullah, metelci, meyva91, bcbeyhan, CallOFAtlantisTR, darksidetr, RampageXS, TR_Ramon, iBurakTR, Pentact, Cargamoni, burakgurun, yzknci, pilatin111, RustyRyann, BayCelen, hazarute, BoraNb7, ipoweron, sg-deniz, Hayvaninsan, Dhelvis, blacktooth125, myres, karakaptan, Wakuman, gokaycagri, SFC-Zaradene, smhdmr, pamircik, 17mayis, CeberuT, cK-lTRl, barton80, anil67670, graphix2, Shady6622, PryZeeeX, OnlyGokhan, RamboErkut, lprytk, artunnnn, DeViLaJJeD, uguryildirim, Charsaubees, beko98, Elpheron5, hsndnz, beberuhi, BoRaXS, svstrgmr, sercanov, brave4994, maturalp12, CanYucer, eksikkonsantre, Djock1980, dellopos, vlkntlk, llR2d2ll, killabora, SmallFish44, Jamiryo1453, ozan062, Rockko87, CamelSoft, krmgame, TR_JackaL_2, aslan0046, KurbanE, FRoGKaTa, Metinix68, DarkSilent99, Gorke07, Wonnka, xcgbgc101, GalatasarayFK, 34MuRaT, Met3142, ISwoopI, hs1987, ilkayt, modelci, ZX1Pro, ybguclu, Gizlisiz, Amor92, yuasa54, Kneel90, kenanus08, Bahritekeci, black230, WildKeskin, crxalis, ugurlu88, LorasReX, WildKeskin, Suspecttr, Crxalis, New_Montana, Loras_Rex, Namevt, SimtroZone, TraBZoNLiii, maleguard
10 yıl
C# formlararası geçiş sorunu
Arkadaşlar ben 2 formu bulunan databaseli bi çalışma yapıyorum ve 2 form dada birbirini public olarak tanımlattım ve aşağıdaki hatayı alıyorum

'WindowsFormsApplication1.Form2' does not contain a definition for 'Form2_Load' and no extension method 'Form2_Load' accepting a first argument of type 'WindowsFormsApplication1.Form2' could be found (are you missing a using directive or an assembly reference?)


yardımcı olursanız sevinirim
10 yıl
C# database
arkadaşlar c# ta sqldatareader daki bilgileri saydırmaya çalışıyorum ve gelen bilgilerin içinde null değerlerde olucak yardımcı olursanız sevinirim
12 yıl
WD My Book Studio - External Hard Drive - Yardım
Merhaba arkadaşlar

WD My Book Studio - External Hard Drive (WDBAAJ0010HSL-EESN) aldım.. Yeni çıkan LED ekranlı haricilerden...Ama bi karmaşıklık var sanki.. taktım çalıştırdım kurma işlemi gibi bişe geldi kurmaya çalıştım ama hiçbir faydası olmadı.. Bilgisayarımdan Haricinin Doluluk oranına bakıyorum 697mb yazıyor ve full dolu diyor...
Biçimlendirirsem içindeki yazılımlar kaybolcak.. Yardımlarınızı bekliyorum
Haricinin Resmi
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.