Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yüzbaşı
25 Ocak 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
85 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
9 ay
X BOX SERIES S Kulaklık kendi sesimi duyuyorum

Merhabalar herkese, arkadaşımla oyun oynamaya çalışıyoruz, iki farklı orjinal telefon kulaklığı denedim ikisinde de kendi sesimi duyuyorum ve oyunun sesi tekrar bana geliyor, bir türlü çözemedim tüm ayarları denedim. Arkadaşım da telefonunun kulaklığını kullanıyor o sorun yaşamıyor nedense? (3.5mm jack ile gamepad bağlıyoruz)

10 ay
Empty

Silnsin

2 yıl
Ps4 Kablosuz Kulaklık Önerisi

Değerli forumdaşlar, Playstation 4 de kullanmak için kablosuz kulaklık arayışına girdim ama çok karışık bilgiler var içinden çıkamadım. Öncelikle wireless ve bluetooth olmak üzere iki bağlantı var hangisi ps4 uyumlu anlayamadım. Çok ağırlığı olmayan 1000 liraya kadar mümkünse 7.1 kulaklık tavsiyesine ihtiyacım var. Teşekkürler şimdiden.

3 yıl
Yeni Ps oyuncusu+PsnPlus+yarış oyunu
Dostlar bir aylık ps4 kullanıcısıyım plus üyeliğimde var ama online yarış oyunu kültürüm yok , çok kasmak için uğraşmayacağım serverlarında bot olmayan girip bir kaç saat eğlenebileceğim ve en önemli motora kaputa ekstra para vermek zorunda kalmayacağım arcade yarış oyunu arıyorum. Tavsiyeleriniz nelerdir?
3 yıl
Tkgs Kanalları düzenli siliniyor
Philips 48pus7803 kullanıcısıhım, TKGS ayarlarım en fazla iki hafta dayanıyor sonra bir anda 4007. Kanal geliyor yüm kanallar gitmiş sıralama karışmış her seferinde ayar yapmaktan bıktım artık ne yapabilirim
3 yıl
Tablet Anakartı Tamiri Yardım
Değerli forum üyeleri iç ekranı kırılan tabletimin ekranını değiştirmek için açtığımda anakartta resimde görülen parçanın yanmış yada yanmak üzere olduğunu gördüm bu konuda fikri olan arkadaşlardan yardım istiyorum. Ne yapılabilir bu konuda?

3 yıl
RimWorld Yemek sorunu
Arkadaşlar oyunda yakıtlı ocak kasap ve kesim tahtası herşeyi yapıp komutları vermeme rağmen, avladığım hayvanı alıp gelmiyor işçiler. Açlıktan ölüyorlar gidip çiğ çiğ yiyip dönüyorlar. Neyi eksik yada hatalı yapıyorum
4 yıl
Rx580 hangisi
Bilgili arkadaşlarımın yardımına ihtiyacım var elimdeki gtx960 kartım 2K çok düşük kaldığı için az biraz üstüne koyup yükseltmek istiyorum nvidia daha pahalı olduğu için amd lere RX 580 lere yöneldim ama kafam iyice karıştı şöyleki aynı rx580 3000 lirayada 1500 lirayada var.
Rx580 8gb
Rx580 OC


İkisi arasında fiyat farkı baya var ama performans açısından ne gibi artısı eksisi olur?
4 yıl
Philips 49PUS7803 Deneyim
Evet sevgili forumdaşlar bir haftalık forum araştırması ve 3 günlük kargo ve servis bekleme süresi sonunda sağ sağlim kavuştuk tv mize. Ilk izlenimlerim güzel. Kullanan varsa burada toplanalım konusunu göremedim soracaklarim var, sorusu olan varsada alayim. Bugune kadar kullandık dhforumu artik faydamız dokunsun biraz.
4 yıl
Philips 49pus7803
Evet sevgili forumdaşlar bir haftalık forum araştırması ve 3 günlük kargo ve servis bekleme süresi sonunda sağ sağlim kavuştuk tv mize. Ilk izlenimlerim güzel. Kullanan varsa burada toplanalım konusunu göremedim soracaklarim var, sorusu olan varsada alayim. kadar kullandık dhforumu artik faydamız dokunsun biraz.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle