Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
24 Ocak 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
10 üye
Görüntülenme (?)
26 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
4 yıl
Elektronik Müzik Yapıyorum
selamlar, bir yıl gibi bir süredir elektronik müzik yapıyorum. neredeyse hiç feedback alamıyorum, paylaşmak istedim. sorularınız olursa cevaplayabilirim.

5 yıl
TRAP MÜZİK YAPIYORUM (Son eklenen: Desiigner- Timmy Turner)
selamlar,

yaklaşık 3 ay önce elektronik müzik yapmaya başladım. elektronik müzikte 3 ay öncesine kadar hiçbir tecrübem yok ve genelde trap olmak üzere dinlemekten keyif aldığım parçalar çıkarmaya çalışıyorum. aynı zamanda her yeni projede kendimi biraz daha geliştirmeye çalışıyorum ve parçaları sizlerle de paylaşmak istedim, sorularınız olursa cevaplandırabilirim.

yeni parçalar yaptıkça konuyu güncelleyeceğim, vakit ayırdığınız için teşekkürler.


https://soundcloud.com/ghanja/desiigner-timmy-turner-ghanja-remix
5 yıl
soundcloud üyesi misiniz ?
5 yıl
Soundcloud fenomeni olan var mı ?
varsa özel mesaj atabilir mi
5 yıl
ŞARKIM NASIL OLMUŞ ? SS Lİ
5 yıl
r10.net davetiyesi [acil]
arkadaşlar iyi geceler, konu doğru yerde mi bilmiyorum ancak websitemizle ilgili bir iki durum için r10.net ten davetiye arıyoruz. yardımcı olabilecek varsa çok mutlu olurum. iyi geceler
5 yıl
FAR OOOVEEEEER
Kanalım
5 yıl
Sivilcelerinden-Kırmızı izlerden kurtulmak isteyen? [İLAÇSIZ]
selam.

sabah sabah aklıma geldi yazayım dedim ortaokul-liseli çok fazla genç kardeşimiz var. Ya da benim gibi bu dönemleri atlatmış olsa da yüzünde az buçuk iz olan, rahatsız olan.

Olay çok basit, hergün yüzünüzü bir maden suyuyla yıkayın önce normal suyla yıkayıp. Eğer yüzünüz çok kuruysa 3 günde bir, normalse 2 günde bir, yağlıysa her gün ya da 2 günde bir bi limonu kesip sürün. Yüzünüzde kurusun. Gece yatıp sabah öyle kalkın.


Maden suyu ve limon doğal asit. Yüzünüzdeki ölü hücreleri ve mikropları öldürüyor. Benim de yüzümde bir iki iz vardı, 1 haftaya yarı yarıya azaldı. İşe yaramayan bir kişi görmedim. Roaccutane falan kullanıp ciğerlerinizi mahvetmeyin.PS: biraz yüzünüzü beyazlatabilir, çok değil ama. Birde çok çok kuruysa cildiniz sürekli yapmayın limon falan baya kurutuyor çünkü. Kıvamında yapın ovuştura ovuştura. Etrafımdaki 10 kişi kurtuldu belki böyle. Güvenin.


İyi sabahlar herkese.
5 yıl
Harikasınız
birşeyleri değiştireyim, haklı isyanlarda bulunayım derken entel duyarları kasan, kızdığı topluluktan daha beter olan herkesi aynı kefeye koyan marjinal tayfa, size de selam olsun.

bu yüzden kaybediyorsunuz, kaybetmeye devam da edeceksiniz.
5 yıl
BU NE DEMEKTİR ?
STEAMKO

merhaba, noah knights chat bölümünde siyaset-politika hakkında tartışıyorduk 2 kişiyle. şahsi olarak küfür etmedim, kimseye sövmedim. yazışırken dc yedim ve girdiğimde

blocked for 3rd party tool in game by operator
date:yazısıyla karşılaştım. süre yazmıyor, koxp gibi şeylerle uzaktan yakından alakam yok. pazar yapıyorum zaten. bu ban ne zaman açılır, bilen var mı ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.