Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Çavuş
14 Ocak 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
33 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
14 yıl
15 Ocağa Ateş Düştü! Bu İşin Sonu Ne Olacak?
Ateş düştüğü yeri yakar. Bayram bitimi 15 askerimiz, Hakkari' de hayin bir karakol baskınında şehit oldu. Şimdi sorulması gereken sorular var.

30 yıllık süreçte bir örgüt nasıl bu kadar büyür?

İktidar- muhalefet, Hacivat- Karagöz atışmalarını ne zaman kesipte yumruğunu masaya vuracak? Örgüte destek veren dış güçlere haddini ne zaman bildirecek?

Ve en önemlisi, bir gün bu ülke insanın Türk Silahlı Kuvvetleri' ne olan güveni kaybolursa; ne olacak?
14 yıl
Basketbol Türkiye Kupası
Turkiye Kupası maçlarını hangi kanal veriyor? Bilgisi olan yazsın lütfen. Skyturk, Ntvspor maçları vermiyor. Bilgisi olan yazarsa sevinirim.
14 yıl
Basketbol Türkiye Kupası
Türkiye Kupası maçlarını veren kanal var mı? Maçları nasıl takip edecez. Skyturk, Ntvspor maçları vermiyor. Bilgisi olan varsa; yazsın lütfen.
14 yıl
TÜFE üzerine bir kaç soru...
Bütçe doğrusu, farksızlık eğrisi gibi araçları kullanarak, Devlet İstatistik Enstitüsü gibi istatistiksel verileri derleyen kurumların yayınladığı Tüketici Fiyatları Endekslerini (TÜFE) teorik olarak nasıl elde edilebilir?

Bir yıldan diğerine fiyatlardaki değişimin tüketici refahını nasıl etkilediğini anlatabilirmisiniz?
14 yıl
BURS ADALETSİZLİĞİ
Arkadaşlar, malüm ekim ayı bir çok kurum ve kuruluşun burslarına başvurma tarihi. Burs ihtiyaç sahibi öğrenciler için umut kaynağı, büyük bir destek. Ama ; şu da bir gerçek ki 4-5 yerden burs alan öğrenciler, torpil yolu ile bursa hak kazanan insanlar var. Bu insanlar yüzünden gerçekten ihtiyaç sahibi olupta, burslardan yararlanamayan insanlar var. İhtiyacı yokken torpille burs almak, ihtiyacından fazla sayıda burs almak gerçek ihtiyaç sahiplerinin hakkına gasptır.

İhtiyacı olan arkadaşların okul masrafı için gereken parayı bulabilmek için yanlış yollara yönelmemesi için, ihtiyacı olmayan, ama herhangi bir kurum ya da kuruluştan burs alan arkadaşları, torpil kullanacak olan arkadaşları, ihtiyacından fazla burs alan arkadaşları, ihtiyaç sahiplerine destek vermeye davet ediyorum.

Ülkemizin bir gerçeğidir ki; üni.li genç kızlarımız fuhuş batağına düşmekte, bir çok genç yasa dışı örgütlere üye olmak zorunda kalmakta, bir çok genç BEYNİMİZ okul masraflarını karşılayacak işe kalkışırken, canından olmaktadır.

HERKES ÜSTÜNE DÜŞEN VAZİFEYİ YAPMALI! ÇEVREMİZDE Kİ İNSANLARI UYARALIM! BU ÜLKE İÇİN! BU ÜLKENİN GELECEĞİ İÇİN!

SAYGILARIMLA.
14 yıl
24 Saat kafam bozuk!!! Bana bir yardım eli!!
24 saat kafam bozuk, canım sıkkın. Her şeyi kafaya takıyorum. Etrafımda insanlar var; ama kendimi yanlız hissediyorum. İnsanlara uyuz ve de sinir oluyorum. Ağzım küfüre alıştı. Arkadaşlar bana bir şeyler önerin. Atacam kendimi sahilden denize. Beynimi nasıl deşarj edebilirim. Önerilerinizi şiddetle bekliyorum.
14 yıl
!!! AMAN DİKKAT !!!!
Arkadaşlar baştan belirteyim ki; amacım kesinlikle her hangi kesimi kötülemek ya da tartışma ortamı yaratmak değildir.

Çoğu arkadaşımız bir üni. ye yerleşti. Şimdi kalacak yer sorunu var. Herkesin kişisel tercihidir. Fakat, okulun ilk günü gözüne kestirdikleri öğrencileri kandırarak kendi içlerine çekmek isteyen art niyetli kişilere dikkat ediniz.
Bu bir cemaat veya bir örgüt olabilir. Yapacağınız bir yanlış geleceğinize belkide hayatınıza maal olabilir.

Size kalacak yer imkanı sunabilirler, burs sözü verebilirler, tatlı lafları ile sizi kandırabilirler..... Bunların hepsine dikkat ediniz.

Bu tip kimseler insanları nasıl kandıracaklarını çok iyi bilirler. Sakın koca adam olduk, bunlar ne yapabilir, bana birşey olmaz gibi düşüncelere kapılmayın. Bu tür insanların içine giren ve hayatı zehir olan bir çok insan tanıdım. Aman dikkat edin. Bunlardan birisi de siz olmayın.
14 yıl
Samsung E-200 yardım
Arkadaşlar Samsung E-200 almayı düşünüyorum. Kibar ve hoş bir görünüşü var. Tavsiye edermisiniz. Kamera özellikleri idare eder mi, ses nasıl çıkıyor? Bana bilgisi olan arkadaşlar biraz bilgi verebilir mi?
14 yıl
HP Lebtop Yardım!!!
Arkadaşlar, yurtdışından bana HP marka bir lebtop gelecek. Ama, bir kaza sonucu ekranında bir kırılma olmuş. Ben bu makinayı burada yaptırabilirmiyim? Bu makinelerin tamiri mümkün mü? Bu konu hakkında arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
14 yıl
Ölüme 5 hap kala!!!!!!!!!
Arkadaşlar, dişlerimde inanılmaz derecede ağrı var. Acısını geçirir umudu ile leblebi yutar gibi hap yutuyorum. Dişimde iltihap var. İltihap kurumadan çekmiyorlar. Çürümüş dişi görseniz ağlarsınız. Sizce bu hap kullanımı beni zehirler mi? Gece gece öbür dünyayı boylarmıyım? Antibiotikler, ağrı kesiciler.... Sabahta ağrı kesici iğne vuruldum. Acısından ağlıyorum. Sizce ne yapmalıyım. Diş ağrısını ne geçirir?

Birde neden iltihaplı dişi çekmiyorlar. Zararları nedir? Bilgisi olan arkadaşlar yazarlarsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle