Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
H

Yüzbaşı
09 Ocak 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
44 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
H
10 ay
RC UÇAK İÇİN MOTORA AKUPLE DİŞLİ KUTUSU

Arkadaşlar elimdeki RC uçağın motoru 370 lik.bınun bağlı olduğu ve uçakta ön taraftan çıkan ahşapa mesnetleyen plastik ve üzerinde dişli ve pervanenin takıldığı mil bulunan mesnet ( tam adı EPS 300 BS ) ihtiyacım var. Nasıl nerede bulabilirim.şimdiden teşekkürler

H
6 yıl
8.4 cihazımı Sürüm yükseltmeden tekrar 8.4 kurabilir miyim?ACİL
Arkadaşlar imzası hayli önce kapandı biliyorum. Ama şu anda 8.4 yüklü cihazıma Sürüm yükseltmeden tekrar 8.4 yükleyebilir miyim ? Nasıl yapacağım?
Teşekkürler
H
6 yıl
Whatsapp hızlı cevap tweak ?
Telefonuma restore attıktan sonra bir türlü hatırlayamadım hangisini kullanıyordum diye . Bir kaç tanesi arıza vermişti ama en son kullandığım sorunsuz du. Hatırlatabilir misiniz? Teşekkür ederim ( ip6+ 64 gb -ıos 8.4)
H
6 yıl
İphone 6+ camera blurry ( netlik sorunu)
Arkadaşlar telefonumda çektiğim fotoğraflar 40-50 Cm den daha uzak mesafeleri net çekmiyor. Cihazın USA VERİZİON 1522 MODEL ve TR de Apple bakmıyor.böyle bir sorunla karşılaşıpta alternatif bir çözüm bulan arkadaş var mı acaba? Teşekkür ederim
H
6 yıl
Duş Kanalı ile Düzayak duş yeri yapımı
Arkadaşlar evdeki duş teknesi ve duşakabinin su kaçırmasından, Altında neminden küfünden bıktım . Ben mevcut duş Alanına gelen bölgedeki seramikleri söküp biraz aşağı inerek duş kanalı koymayı ve sonrada zeminin seramiklerini yenileyip etrafına duşakabinde yapmayı düşünüyorum kendim. Deneyimi olan arkadaşlar bilgisini paylaşır mı ?
H
7 yıl
LOGAMAX RC-20 Termostat NASIL BAĞLANIR-TANITILIR?
Arkadaşlar BUderus U052 28K kombime RC-20 termostatı bağlamayı düşünüyorum . Ama internette nasıl bağlanacağı konusunda hemen hiç bilgi bulamadım ? Ayrıca rc-20 tek parçamıdır ? Kombinin içine yada yanına ayrıca bir alıcı verici kutusu varmıdır . Yada kablolu mu bağlantılıdır? Ikinci el bir satıcıda resmini gördüm ama tek kumanda kutusu vardı . Yoksa kombi bu termostat la haberleşme özelliğine kendinden mi sahip.

Bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa memnun olurum
Teşekkürler
H
7 yıl
Lütfen yardım edin 7.1.1 yaptıktan sonra ip5 im sim activasyonunu geçemiyor.
7.0.6'dan 7.1.1'e yükselttikten sonra aktivasyon bölümünü aynı türkcell sim kardı kullanmama rağmen geçemiyorum.Başka türkcell sim kardı taktığımda yine geçemiyorum.Halbuki her ikiside başka iphone'de çalışıyor. 5 kez restore yaptım düzelmedi
H
7 yıl
[YARDIM] IOS 7.1.1 SİM KART GEÇERLİ DEĞİL
7.0.6'dan 7.1.1'e yükselttikten sonra aktivasyon bölümünü aynı türkcell sim kardı kullanmama rağmen geçemiyorum.Başka türkcell sim kardı taktığımda yine geçemiyorum.Halbuki her ikiside başka iphone'de çalışıyor. iki kez restore yaptım düzelmedi.itunes'e bağladığımdahttps://store.donanimhaber.com/9d/86/cf/9d86cfb4d709f87d483fdd70684fe31e.png resimdeki hatayı veriyor.
H
7 yıl
2.El iphone 5 iCloud şifresi yok
Arkadaşlar arkadaşım yeni bir ikinci el ip5 almış ama adam iCloud şifresini unutmuş bu yüzden arkadaşım telefona restore atamıyor.
H
7 yıl
Silinsin
Sil
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.