Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yarbay
05 Ocak 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
18 üye
Görüntülenme (?)
93 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
geçen yıl
Sokağa çıkma yasağı ve ehliyet sınavı

Şimdi açıklanan yasaklara göre hafta sonu tam kısıtlama olacak. Hafta sonu e-sınavım olacaktı fakat olası bir polis çevirmesinde giriş belgesini kendisine göstersem sorun yaşamam dimi

geçen yıl
Tat ve Koku alma kaybı problemi

Öncelikle herkese merhabalar. Ben 2 hafta önce ateş, halsizlik ve baş ağrısı yaşamıştım. Koronadan şüphelenmiştim. 3-4 gün sürdü sonrasında geçti fakat test yaptırmamıştım.. Son 3 - 4 gündür genel olarak yediğim şeylerden hiç tat ve koku almıyorum ya da az alıyorum baskın bir tadı veya kokusu varsa. Lezzetini hiç hissetmiyorum yediğim şeyin şu 3 - 4 gündür.


Kendimi gayet iyi hissediyorum şu an. Ateş, halsizlik, baş ağrısı gibi hiç bir belirti yok. Sizce 2 hafta öne korona geçirdim fakat tat ve koku alma duyumu hala kazanamadım mı hala yoksa şu an korona geçiriyor olabilir miyim?

geçen yıl
Huwaei HG531s modemiyle alakalı bağlantı sorunu.

Öncelikle herkese merhaba. Ben Vodafone evde internet başvurusu yapmıştım. Eve modem kurulumu için geldiler ve kurulumu yaptılar fakat hala bağlantı sorunu yaşıyorum. Müşteri hizmetlerini aramama rağmen herhangi bir çözüm sağlanmadı. 192.168.1.1 sayfasından giriş yaptığımda tanımlama kısmında böyle bir sorun gösteriyor. Benim bunu kendim düzeltme şansım var mı yoksa yetkili birimlerin mi halletmesi gerekiyor?


https://i.hizliresim.com/rwQUpX.png

geçen yıl
İstanbul'da Test yapılan hastaneler hakkında

2 gündür hafif ateş,halsizlik ve baş ağrısı var. Test yaptıracağım fakat test yaptıracağım yer ya da kurum hakkında pek bir fikrim yok. Herhangi bir devlet hastanesinde mi yaptırayım yoksa özel bir kurum mu ? Devlet hastanesinde çile çekeceksem onun yerine uçuk olmayan bir miktarda özel hastanede yaptırabilirim. Beni bilgilendirme şansınız var mı test yapan hastanelerle ilgili?

geçen yıl
Vodafone Adsl İnternet Kurulumu

Bugün Vodafone evde internet için başvuru yaptım fakat dalgınlığım yüzünden öncesinde evde telefon hattı prizi var mı hiç dikkat etmedim. Bu sene ailemin yanına geri döndüğüm için internet bağlatmak istiyordum fakat ailem telefon hattının prizini kaldırmışlar ve bulunduğu yere de dolap monte etmişler. Benim internet kurulumu öncesinde ankastreden eve telefon hattı çekmem gerekiyor mu? Ya da ankastrede olan telefon hattından direk modeme bağlantı yapmam gibi bir şansım var mı ? Ya da internet kurulumu için geldiklerinde bunu yapma gibi bir lüksleri var mı yoksa onlar dışında kalan bir durum mu bu ?


Benim hiç bilgim yok bu konuda. Cahilliğimi mazur görün. Tam olarak ne yapmam gerekiyor acaba?

geçen yıl
İnternet altyapılarıyla ilgili.
Öncelikle merhabalar herkese.Net bir bilgi bulamadığım için konu açmak istedim. Üniversite dolayısıyla interneti kullanmadığım için aileme hızlı olmayan basit bir tarife yapmıştım fakat mezun olup eve dönünce bana yavaş geldiği için internet tarifesini değiştirmek istedim. Anlamadığım bir durum bulunduğum yerin altyapısıyla ilgili. Çok bir bilgim yok fakat sorgulattığımda Milleni gibi Netspeed gibi yerler 63mbps hız alacağımı söylüyor. Turknet'ten sorgulattığımda ise 16mbps alacağımı söylüyor. Turk telekom'dan sorgulatınca ise 3 yan apartmanda Turk Telekom Hipernet gösterirken bizim apartmanda Turk Telekom Adsl gösteriyor.Hangisine inanmalıyım bu dediklerimden ve eğer altyapı kötüyse bunu değiştirmek için yapabileceğim bir durum var mı ?

Firmalar hakkında çok bir bilgim yok fakat tarifeleri araştırdım biraz. Mesela kablonet'in 99 liraya 25 mbps gibi bir tarifesi var. Bu tarifeye ve hıza sahip olmam için bulunduğum yerin altyapısının o hızı desteklemesi gibi bir şart olması gerekiyor mu ?
6 yıl
Öğrenci işlerine verilecek evraklar
Bu götüreceğimiz evraklar bir listesi falan var mı ? E kayıt yaptırdım. E kayıt yaptıranların derslerin başladığı zaman 14 eylülde öğrenci işlerine evrakların verilmesi gerekiyor yazıyor Adü'de ama bu evrakların herhangi bir listesi yok.Araştırdım ama bulamadım.Hangi evraklar bunlar acaba ?
6 yıl
Öğrenci Şifresi alma
Bugün e-kayıt ile kaydımı yaptırdım ama öğrenci şifremi nasıl alacağım bilmiyorum.Adnan Menderes üniversitesine gidiyorum.Sitesini baya araştırdım.Bunla ilgili herhangi bir bilgi var mı diye ama hiçbirşey yazılmamış.Ders kayıtlarınıda öğrenci sistemine girmeden de yapılmıyor.Ders kayıtlarıyla çoğu şey yazarken öğrenci şifresi nasıl nereden alınır hiçbirşey yazmıyor.
7 yıl
Blackrock Mountain: Yeni Hearthstone Adventure Modu
http://www.hearthpwn.com/blue-tracker/topic/11394-blackrock-mountain-a-hearthstone-adventure-announced-at-pax-east

Pax'ta yeni adventure modu açıklamış.1 wing yine 700 gold ve 5 wing olacak.Aynı Naxx gibi.31 tane yeni kart olacakmış.Her wing her hafta yayınlanacak.Herşey aynı naxx gibi.İlk wing bedava mı onu bilmiyorum.Birkaç tane de yeni kartlar var.

Edit:Her yeni kart açıklandığında buraya eklenecektir.

Blackrock Mountain Adventure modu'nun wing ücretleri.

Adventure modunun card backleri.

Yeni Gameboard
7 yıl
En Beğendiğiniz ve En Çok İzlediğiniz Hearthstone Yayıncısı
Twitch.tv'de en beğendiniz ve en çok izlediğiniz yayıncısının anketini açmak istedim.Forumun en çok hangi yayıncıyı izlediğini görürüz.Ayrıca 1-2 cümleyle neden izlediğinizi yazarsanız daha iyi olur.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.