Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yüzbaşı
31 Aralık 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
29 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
3 ay
Vodafone evde internet kurnazlığı...

Vodafone evde internet müsteri temsilcisiyle 18.03.2022 tarihinde bir görüşme gerçekleştirdim ve 50 mbit hız için anlaşma sağladım, müsteri temsilcisi arkadaş hattımı vodafona taşırsam küçük birde indirim olacağından bahsetti. aynı gün hattımında vodafona taşınması için talimat verdim ve hattım taşındı. ama internetim bir türlü bağlanmadı, hergün sıklıkla müsteri hizmetleri ile görüştüm, ha bugün, ha yarın oyalayıp durdular. Bugün ( 03.04.2022) tarihinde beni arayıp internetin zamlandığını ve yeni fiyat teklifi sunmak istediklerini söylüyorlar. Hayrı mübarek gün sinirden elim ayağım titriyor...

4 yıl
Vestel televizyon almak pişmanlıktır. İyi araştırın.
Merhaba 1849 TL'ye aldığım Vestel televizyonun kağıt gibi olan paneli, ufak bir darbede zarar gördü ve tamiri için firma görüşmem neticesinde, mağduriyetimin giderilmesi için indirimli olarak 1300 TL karşılığında panelimi değiştireceklerini söylediler.
TV su an çöp olarak duruyor.
Siz, siz olun; benim gibi yerli malı diye Vestel alırken bir kere daha düşünün.
4 yıl
65 yanak yerine 60 yanak lastik taksam ne olur ?
Arkadaşlar bişey sormak istiyorum. Benim arabada ( 2008 model nissan note ) 185-65-15 lastik takılı. Yeni lastik alacaktım, arkadaşımda 185-60-15 lastik varmış. Taksam sıkıntı olurmu. Avantaj veya dezavantajı ne olur ki, bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
4 yıl
Lastik yanak ebati yardım lütfen.
Arkadaşlar bişey sormak istiyorum. Benim arabada ( 2008 model nissan note ) 185-65-15 lastik takılı. Yeni lastik alacaktım, arkadaşımda 185-60-15 lastik varmış. Taksam sıkıntı olurmu. Avantaj veya dezavantajı ne olur ki, bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
6 yıl
Kernel hakkında yardım lütfen
Arkadaşalr telefonu yeni aldım. Nexus 6p. Resimdeki gibi franco kernel root felan yazıyor, bu neyin nesidir. Telefona sıkıntısı olurmu
ve nasıl siler düzeltirim.
6 yıl
ENJEKSİYON SİSTEMİNDE SORUN VAR, OTOMATİK VİTES KUTUSUNDA SORUN VAR, ESP SİSTEMİNDE SORUN VAR
Otomatik 2003 lagunam var ve kronik bir sorun olan ENJEKSİYON SİSTEMİNDE SORUN VAR, OTOMATİK VİTES KUTUSUNDA SORUN VAR, ESP SİSTEMİNDE SORUN VAR hatası verdi bugün 2 kez. Ne yapmam lazım. Daha önce başına gelen arkadaşlar yardım edin lütfen.
7 yıl
Resimdeki afetin ismini bilen varmi?
Arkadaslar bu guzelligin ismini ogrenmek istiyorum. Bilen yazarsa memnun olurum.
7 yıl
Arkadaşlar bir sorunum var yardim lütfen.
Arkadaşlar xbox cihazim jtagli ve bugun oyuna girince this is an installed game to play insert the original game disc uyarisi veriyor ama A tuşuna basinca oyuna normal giriyor. Ve sikintisiz oynaniyor. Bunun sebebi nedir. Harici hardiskten oynuyorum. İlk basta hardiske oyunu jtag yapan kisi atmisti böyle bisey yoktu. Bugun kendim oyun indirip iso2god ile attim böyle oldu. Ilerde problem yaratacak biseymi acaba.
7 yıl
Arkadaşlar bir sorunun var yardim lütfen
Arkadaşlar xbox cihazim jtagli ve bugun oyuna girince this is an installed game to play insert the original game disc uyarisi veriyor ama A basinca oyuna normal giriyor. Bunun sebebi nedir. Harici hardiskten oynuyorum. İlk basta hardiske oyunu jtag yapan kisi atmisti böyle bisey yoktu. Bugun kendim oyun indirip iso2god ile attim böyle oldu. oyunlar sikintisiz oynaniyor ama.
8 yıl
silinebilir.
Konu silinebilir. Ergen arkadaşların cahil muhabbetleri konuyu yanlış yere açtığımın göstergesi sanırım.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle