Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yüzbaşı
20 Aralık 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme (?)
71 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
10 yıl
Deep Black: Reloaded
Biart Company LLC Tarafından Geliştirilen Deep Black: Reloaded Third person shooter (TPS) bir Aksiyon oyunu.Yapımcı oyun için kendi geliştirdiği BiEngine oyun motorunu kullanıyor. Sizin için ilk 5 Dakikasını oynadım. Oyun iyi gözüküyor Dark Void in suda geçen hali diyebiliriz.

10 yıl
OIO: The Game
İndie Oyun piyasasında fazla ses getirmemiş olsada "OIO: The Game" Grafikleri ve Oynanışı ile oldukça Başarılı bir yapım.

10 yıl
OIO The Game
İndie Oyun piyasasında fazla ses getirmemiş olsada "OIO The Game" Grafikleri ve Oynanışı ile oldukça Başarılı bir yapım.

11 yıl
Fox Engine Tanıtım Videosu.
[html]E3 öncesindeki Konami konferansından harika duyurular gelmeye devam ediyor. Şimdi de Hideo Kojima yeni oyun motorunu tanıttı. Ünlü yapımcı bu oyun motoru sayesinde multiplatform oyunların kolaylıkla yapılabileceğini söylüyor.

"Fox Engine" adını taşıyan bu oyun motoru tamamen Kojima Productions tarafından geliştirilmiş. Multiplatform oyunlar yapmak amacıyla geliştirilen bu oyun motorunun yapımına Metal Gear Solid 4'ün ardından başlanmış.

Metal Gear Solid: Peace Walker ile berabe[/html]

11 yıl
Mario VS. Pacman
[html]Mario için hazırlanmış Mükemmel bir çalışma daha. [/html]

12 yıl
Steam'e giremiyorum yardım edin arkadaşlar.
Kullanıcı adı ve şifre girmeme rağmen bu şekilde bir yazı çıkıyor lütfen yardım edin arkadaşlar.

(If you have not yet created a unique Steam Support account for the Steam Support system, you can do so by clicking Create Account button below. Your Steam Support account is a separate account from your Steam or Forum account. It does not exist by default. Please do not attempt to enter your Steam account information for the Steam Support system, as it will not work.)
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle