Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yarbay
19 Aralık 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme (?)
90 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
4 ay
Silinebilir

Silinebilir

5 yıl
Yeni Mezun Askerlik Celp
Arkadaşlar merhaba. Haziran itibariyle mezun olacağım nasipse. Sormak istediğim ağustos celbi için Mayıs 31 son tarih. Fakat mezuniyetim haziran sonunda kesinleşecek. Bu durumda başvuruyu nasıl yapmak gerekiyor? Tecil bozdurup, daha sonra mezuniyet belgesini mi belgelendirmek gerekiyor? Birde Mayısta başvuru yaparsak ağustos celbine kesin yetişebilir miyiz?
Teşekkürler.
6 yıl
Hangisini Tercih Etmeliyim? 2300TL
Arkadaşlar sistemler fotoğraftaki gibidir. Ekran kartı olmadan Photoshop vs işleri gibi kullanılacak hangi sistemi seçmeliyim? Bir tarafta DDR4 update edilebilir bir sistem diğer yanda ise A10 APU ile GTA 5 Orta ayarlarda oynatabilen bir sistem var.

Intel Kaby Lake G4560 Dahili GPU'su ;
Grafik Taban Frekansı
350 MHz
Grafik Maksimum Dinamik Frekansı
1.05 GHz
Grafik Video Maksimum Belleği
64 GB

A10 7870K APU R7 'DE ise
GRAPHICS FREQUENCY 866 MHz olarak geçiyor.
Hangisi daha mantıklı bir seçim olur?
Hangisini Tercih Etmeliyim? 2300TLHangisini Tercih Etmeliyim? 2300TL
6 yıl
Honda Civic ES7 2003 İçin LPG Dönüşüm Önerisi
Arkadaşlar Merhaba, Honda Civic ES7 kasa için Atiker Gold, BRC, Prins LPG tercihlerinden hangisini yapmalıyım fiyat ve performans açısından? Bu aradaya sahip olup LPG kullananların yorumlarını bekliyorum.
7 yıl
Macbook Ses Sorunu (HDD'den Gelen Değil)
Arkadaşlar merhaba, Mid 2012 kullanmaktayim.MBPde Ssd bulunmakta.Sorun şu herhangi bir dosya kopyaladiğimda (sadece en basit ornek) usb girislerini oldugu kisima kulagi dayayinca ince tiz sesler geliyor.Sizce normalmi ?Eger ayni pc elinde olan varsa bakabilirler mi acaba?
Tesekkurler
7 yıl
MD101TU/A Hakkında
Arkadaşlar merhaba.1 Kasım itibariyle MD101TU/A modelini aldım.Samsung 850 EVO 250GB ile ve 16 Ram Upgradelerimi gerçekleştirdim.Şuan gerçekten ürün harika çalışıyor.
Acaba ürünü alarak hatamı ettik?Ayrıca Ethernet çıkışı ve DVD Sürücüsü yuvası mevcut.DVD Yerinede içinden çıkan 500gb hdd monte edebilirim.

Cevaplarınız için teşekkürler.
8 yıl
2008 Model Wolksvagen Passat Sağ-Sol Xenon Far
2008 Model Wolksvagen Passat 2008 model Xenon Sağ ve Sol farları mevcuttur.Farların sadece bağlantı noktalarında kazadan dolayı kopukluk(panele bağlanan vida yerlerinde) vardı.Bu bağlantı noktaları itina ile tamir ettirilmiştir.

Şuan fotoğraf temsilidir gün içinde güncellenip eklenecektir.

Fiyat: 550TL'dir. (Sağ ve Sol Farlar)

 2008 Model Wolksvagen Passat Sağ-Sol Xenon Far
 2008 Model Wolksvagen Passat Sağ-Sol Xenon Far
8 yıl
1066MHZ Ram 800 MHZ Görüyor.
Merhaba Arkadaşlar.Sistem imzamda ki gibidir.Bugün 2X2Kit Kingston Hyper X 1066 ddr2 ram bilgisayara taktım.Fakat bilgisayar CPUz de 800mhz ve PC-6400 olarak görüyor.Biostan çarpanı 1066 yaptım fakat CPUz ve diğer programlarda 800mhz olarak görmekteyim.
Yardımlarınızı bekliyorum..
Teşekkürler.
8 yıl
Uyku Modunda Takılma
Arkadaşlar sistemim imzamdaki gibidir.Bugün uykuya aldığımda tekrardan açılması için power tuşuna bastığım zaman kasadan sadece fan sesi gelmekte ve monitör standby konumuna geçmektedir.Ram bazlı bir sorun mudur?
Teşekkürler.
8 yıl
İşlemci Neden Sürekli En yüksek Frekansta Çalışır?
Arkadaşlar normalde x6 çarpanına düşmesi gerekiyor işlemci boştayken ama sürekli x8 çarpanı ile boşta bu şekilde çalışıyor.Çok nadir 2.4ghz seviyelerine iniyor?BIOStan speedstep ayarına baktım fakat yok Gigabyte X38-DS5 kartta.Yardımlarınız için teşekkürler.
 İşlemci Neden Sürekli En yüksek Frekansta Çalışır?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle