Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
23 Mart 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme (?)
26 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
7 yıl
8 ay önce sattığım araba hala üzerimde gözüküyor
Merhaba arkadaşlar,

konu açmam işe yaradı galiba. firma bugün tüm borçları ödeyip işlemi halletmişler. o yüzden içeriği sildim. admin arkadaşlar mümkünse konuyu silebilirler.

herkese teşekkür ederim.
8 yıl
Elektrikten anlayanlar yardım
Merhaba arkadaşlar, resimdeki kablolara üçlü prizi bağlamam lazım ama bir sürü kablo var hangisini bağlamam lazım?

8 yıl
Bir yedek almak bu kadarım zor
İphone restore yapacam çok aşırı yavaşladı. Ama gel görki iş o kadar kolay değilmiş arkadaş. Yahu ben sadece rehberin yedeğini bilgisayara almak istiyorum. Başka bir kötü niyetim yok. Neden bu kadar işkence çektiriyorlar adama? Bir rehberin yedeği 6 gb olurmu Allah aşkına? Yahu arkadaşlar size dua edecem, ben sadece rehber ve notlarımın ( başka şey değil) yedeğini almak istiyorum. Bunu iphonenu kırmadan nasıl yapabilirim? Teşekkürler.
9 yıl
Siyam kedisi aldım
1 hafta önce avm de petshopun önünden geçerken 2 tane siyam kedisi yavrusu gördüm. Çok tatlılardı o anki şeyle bir tanesini satın aldım. Hiç kedi beslemedim, başta çok kolaymış gibi geldi ama bu bir haftada anladığı kedi beslemek bana göre değilmiş. mamsıydı, temizliğiydi, kakasıydı derken çok yordu beni. Birde çok hareketli bir kedi yerinde durmak bilmiyor. İnsana çok düşkün. En son satmaya karar verdim. İlgilenen varsa satabilirim. Burdur, Antalya tarafı olursa çok iyi olur.

Kedi dişi, Ben 600 liraya aldım ve 200 liraya aşılarını yaptırdım. Kimlik aşı herşeyi var. Birde bir sürü Iğdır zıvır var.

Buda resimi

9 yıl
Yeni Grand Cherokee 3.0 Crd hakkında
Merhaba arkadaşlar, bu arabayı çoktandır düşünüyorum. Alıp kullanan oldumu? Asfalt performansı nasıl? Özellikle virajlarda ve fren performansı nasıl? Bir defa test sürüşüne çıktım. Qashqayla 100 de rahat girdiğim viraja bunda 70 le girdim ve araba savrulmuş gibi oldu. Belki psikolojik te olabilir. Birde frenler pek iyi gelmedi. Ama yinede kısa süreli test sürüşü olduğu için yanılmış da olabilirim.

Birde internette bu arabaya yapılan geyik testi var. Araba takla atmaktan son anda şoförün ustalığı sayesinde kurtuldu. Buda çok tedirgin ediyor. Ama arabayı bir türlü aklımdan çıkaramıyorum. Alıp kullanan arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler.
9 yıl
Qashaqai'mi kaça satabilirim?
Merhaba arkadaşlar 2011 model 1.5 dci Platinum 54 binde. satmak istiyorum acaba kaça satabilirim?
sahibinden'e bakıyorum adamlar aynı arabaya 65 falan çekmişler, açıkçası bana bu fiyata zor satılır gibi geldi.
9 yıl
ingilizce bir cümleden acıl yardım
merhaba arkadaşlar, bana aşağıdaki cümleyi güzelce tercüme edebilirmisiniz? google tercümesi iyi olmuyor:

Merhaba, sertifikanın bir tanesine oyuncak değil araba olarak yazılmasını istiyorum. teşekkürler.
10 yıl
Gökyüzende garip sesler duydum. toplaşın!
Bugün İstanbul Marmara forumdayken sürekli bahsedilen o garip sesleri duydum. sanki Half-Life taki seslere benziyordu. ama işin garip tarafı sesin sadece bir noktadan duyuluyor olması. arkadaşım yer değiştirip biraz uzağa gidince duyulmadığını söyledi. ama ses çok fenaydı. garip bir şey daha var, bizden başka kimse pek umursamadı sesleri.

video aşağıda izleyin:
http://www. youtube.com/watch?v=yigZTHYur4c&feature=youtu.be
10 yıl
Premium Üyelik tarafından dolandırıldım
4 gün önce bir premium üyelik sitesinden (google'a premium üyelik yazınca ilk çıkan site) üyelik satın aldım. 75 lira parayı banka hesaplarına yatırdım. aradan 4 gün geçti ama hiçbir şey yapmadılar. ödeme bildirimi yaptım, mail attım ama cevap yok. arıyorum cevap vermiyor. hesap sahibinin adı: EREN SÜLEYMANOĞLU. birde sitesinde ödeme yaptıktan sonra 60 saniyede aktivasyon. 7/24 canlı destek yazıyor.
10 yıl
İphone icin alinik Pasaport kaydı
iPhone 4 için pasaport kaydı arıyorum. İlgilenenler varsa pm atın.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.