Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Binbaşı
15 Aralık 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
67 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
3 yıl
https://www.spor-ayakkabi.com--Spor-ayakkabi.com KESİNLİKLE BURADAN ALIŞVERİŞ YAPMAYIN
Spor-ayakkabi.com -- Spor-ayakkabi.com --www.spor-ayakkabi.com --www.spor-ayakkabi.com
Herkese selamlar.Bu siteye denk gelip alışveriş yapmaya niyetlenen arkadaşlara uyarı olması açısından buraya konuyu açıyorum.Ayın 15-20 si gibi bu siyeden Lumberjack marka beyaz bir erkek ayakkabısı aldım.Kapıda ödemeli olarak satın almıştım..

...Aradan birkaç gün geçti kargo falan yok bende siteye tekrar girdim canlı destek vardı oradan durumu sordum tamam hemen kargoluyoruz bugün onaylıyorsanız dediler bende tamam dedim..

..Ayın 23 ünde kargo geldi Aras kargo ile bende şubeye gittim almak için.85 tl ödemesi vardı kargoyu kontrol edip almak istedim ödeme yapmalısınız önce dediler aslında o an birazda boşluğuma geldi ödedim ve kargoyu orada açtım ve ŞOKK..

..İçinden 40 numara siyah renk pazarlarda satılan tarzda leş bir ayakkabı.Kargoya bakın bu aldığım ürün değil tutanak tutalım dediysemde tutanak tutamayız dediler.Mecburen kargoyu alıp çıktım eve gelip siteye girdim iletişim numarası var arıyorsun masusdan bir telesekreter çıkıyor sonrasında şuan çok doluyuz biz sizi arayacağız uyarısıyla telefon kapanıyor ama bu hep böyle.Canlı destekten yine konuştum iade formunu doldurun biz size geri döneceğiz deyip oyalamaya çalışıyor çünkü sitedeki ne üye girişi nede iade formu vs çalışmıyor si<de bir üye olmayı deneyin isterseniz..Sonuçta canlı desteğe ağzıma geleni söyledim ve sizi hakem heyetine vereceğim savcılığada suç duyurusunda bulunacağım dedim direk beni engelledi...

..Bu arada Aras kargoda suçlu çünkü böyle bir firma adına para tahsil ediyor ve suça dolaylı olarak orrtak oluyor.Ayrıca bildiğim kadarıyla e ticaret şirketi ürün yollarken irsaliye ve fatura ibraz etmek eklemek zorunda ama gelen kargoda bunlarda yoktu..

..Neyse kargoyu resimlerini vs çektikten sonra gelen adrese geri yolladım ama büyük ihtimalle gelen adreste sallama çünkü kargoda yazan adamların cep numarasıda kullanılmayan bir numara..

..Ama işin peşini bırakmayacağım ve gerekli başvuruları yapacağım bu arada bankayada itiraz başvurusunda bulundum kredi kartıyla ödemiştim çünkü.

...Aslında forum arkadaşlarımdan ricam konuyu öne çıkarmaları ve başkalarınında bu tuzağa düşmelerini engellemek birde kapıda ödemeli satıyorlar sırf hepimiz uydurma isim ve adres vererek bir sürü sipariş verip almasak ne güzel olur belki adamlara siteyi bile kapattırırız.
www.spor-ayakkabi.com -----Spor-ayakkabi.com

..Aldığım ve gelen ayakkabıların resmini koyuyorum birazda siz gülün.
4 yıl
17 VEYA 16.5 CM ÖLÇÜSÜNDEKİ YUVARLAK HOPORLÖRDE İLK 5 NEDİR?
Aracımın hoporlörlerini değiştirmeyi düşünüyorum bu çaptaki en kaliteli sıralamayı yaparsak ilk 5 hangi marka ve modelinden oluşur?
5 yıl
CRUZE LED AMPÜL
2012 dizel otomatik hatcback cruz aracım var.ebaydan linkini verdiğim led far ampülünü almaya niyetlendim.Benim bildiğim bizim araçlar H4 far tipi.Yinede satıcıya benim aracı yazıp uygunmu diye sordum.
..Bana şu cevabı yollamış.
"Dear Customer,
Thanks for inquiry.
No, this 9003 does not fit your car's headlight. but H13.

If you want to buy from us, please reply this message and I will send you the link.

Çeviri şöyle çıkıyor
Sayın Müşterimiz,
Soruşturma için teşekkürler.
Hayır, bu 9003 aracınızın farına uymuyor. ama H13.

Eğer bizden satın almak istiyorsanız, lütfen bu mesajı cevaplayın ve size link göndereceğim.

Satıcı yanılıyor değilmi H13 ampülün bizim araçlarla ilgisi yok..Ben aslında acaba ampülün boyutu arıza ışığı yakarmı vs diye sorayım bi demiştim uygunmu diye.
Ürünün linki şu.https://www.ebay.com/itm/122378090921?ul_noapp=true

aslında alacağım şu ama ampül tipi aynı
https://www.ebay.com/itm/CREE-H4-9003-HB2-1080W-162000LM-LED-Headlight-Conversion-Bulb-Kit-HiLo-6000K-/272794179775
5 yıl
2012 DİZEL CRUZE BİR ALT DİLİMDEN VERGİ ÖDEME?
Herkese selamlar..Chevrolte Cruze 2012 dizel hatcback LT otomatik aracım var..Bu gün nette dolanırken motorlu taşıtlar vergisini okurken farkettimki aracın kasko değerinin %5 ini geçiyorsa motorlu taşıtlar vergisi bir alt dilimden ödeniyor dilekçe ile başvurularak.

..2017 kasko değeri 41.750 tl görünüyor.Bunun %5 i 2087.5 tl yapıyor..Oysa çıkan vergi 2217 tl.Yani kasko değerinin %5 inden fazla..Bu durumda bir alt basamaktan ödemem gerekiyor anladığım kadarıyla.Buda 1428 tl tutuyor..

...Bunun için vergi dairesine dilekçe ile başvurmak gerekiyormuş..Hesaplamam doğrumu bu şekildemi yapmalıyım..?
5 yıl
2012 DİZEL CRUZE BİR ALT DİLİMDEN VERGİ ÖDEME?
Herkese selamlar..Chevrolte Cruze 2012 dizel hatcback LT otomatik aracım var..Bu gün nette dolanırken motorlu taşıtlar vergisini okurken farkettimki aracın kasko değerinin %5 ini geçiyorsa motorlu taşıtlar vergisi bir alt dilimden ödeniyor dilekçe ile başvurularak.

..2017 kasko değeri 41.750 tl görünüyor.Bunun %5 i 2087.5 tl yapıyor..Oysa çıkan vergi 2217 tl.Yani kasko değerinin %5 inden fazla..Bu durumda bir alt basamaktan ödemem gerekiyor anladığım kadarıyla.Buda 1428 tl tutuyor..

...Bunun için vergi dairesine dilekçe ile başvurmak gerekiyormuş..Hesaplamam doğrumu bu şekildemi yapmalıyım..?
5 yıl
16.000 VE 25200 LÜMEN H4 LED FAR AMPULÜ
6 yıl
RAY SİGORTA KASKO..KÖTÜ BİR FİRMAMI?
Aracım için en düşük teklif bu firmadan..300.000 teminatlı 703 tl çıkıyor.Geçen seneki ERGO sigorta bile 950tl civarı..Sizce ne yapmalı?
6 yıl
205-60-16 YERİNE 205-55-16 LASTİK
Arkadaşlar dizel 2012 cruzemde CONTINENTAL 205-60-16 lastik var ve değiştirmem gerekiyor ön sağ lastik yarıldı..Lastiklerin ömrü doldu aslında...
Sormak istediğim 60 yerine 55 taktırsam kullanımda çok fark olurmu elbette orijinal ölçüyü kullanmak gerek ama 4 lastikte 240 tl kadar fark ediyor 55 taktırırsam ve buda 1 lastik parası neredeyse.Bu konuda özellikle deneyimi olanlar neler der acaba?
7 yıl
HATCHBACK CRUZE NİN ARKA SİLECEK ÖLÇÜSÜ?
..Sileceğin tam ölçüsünü bilen varmı acaba?
7 yıl
TAVAN BAGAJI YADA ÇITASI KULLANANLAR??
Herkese selamlar.Balığa gitmek için 3.90 bot ve motor aldım ama arabaya sığdıramıyorum.Bu nedenle botu inik halde yada şişirerek tavanda taşımak motoruda içeriye koymak gerekiyor.Aracım chevrolet cruze hatchback servise sordum orijinal yok zaten olsaydıda kesin abartı fiyatlı olurdu.

..Bizim araçlar yağmur oluksuz diye geçiyor İzmirde birçok yer dolaştım içime sinecek uygun birşey bulamadım..En uygunu 2 tane kapıdan kapıya bar şekilnde onunda fiyatı 250 tl..Bu tür birşey kullanan varmı yorumları nedir bunu öğrenmek istiyorum.Yer ve link ,ürün önerilerinize açığım..

Not:Tavanda taşınacak botun ağırlığı yaklaşık 60 kg.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle