Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Binbaşı
28 Kasım 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme (?)
63 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
geçen yıl
Tapu'ya Noter Nezdinde Ortak Olunur Mu?
Herkese selamlar.
Saygıdeğer hukukçu arkadaşlara ve konu ile ilgili bilgisi olan herkese şöyle bir sorum var.
Arkadaşım konut kredisi kullanarak bir ev aldı. Krediyi ve tapu kendi üzerine. Lakin kredi ödemelerini ortak yapmamızı ve tapuyu %50-50 şeklinde ortak olmayı teklif ediyor. Banka krediden dolayı ipotek koyduğu için şu an tapuyu değiştiremiyoruz haliyle.
Sorum şu; noter nezdinde "Şu tapu numaralı taşınmazın %50'si bu kişiye aittir" şeklinde bir yazı imzalasak, evin kredisi bitince arkadaşım evi satabilir mi benden habersiz? Veya bu durumun başka bir yolu var mıdır?
Çok teşekkür ediyorum.
geçen yıl
Fan 2 saniye çalışıp duruyor. Tekrar çalışıyor.
Arkadaşlar cihazım Asus S510UN. i5 işlemcili. Sadece chrome ve excel kullanıyorum, bilgisayar hiç ısınmıyor. Fakat şöyle bir sorun var. Fan sürekli çalışıyor, 2 saniye sonra duruyor. 2 saniye sonra tekrar çalışıp tekrar duruyor. Yani 1 dakika içinde 20 30 kez çalışıp geri duruyor. Normal midir?
2 yıl
El konulan ehliyet hakkında...
Selamlar. Benim ehliyetime 6 ay önce Ankara'da el konuldu, alkolden. Şuan ceza süresi doldu ama ben Denizli'de görev yapıyorum. Ehliyetim eski tip. Acaba nüfusa ehliyetim kayboldu ve yeni tip ehliyet almak istiyorum desem, eskisi halâ emniyette olduğu için sorun yaşar mıyım? Böyle bir durum yaşayan var mı?
2 yıl
El koyulan ehliyet hakkında...
Selamlar. Benim ehliyetime 6 ay önce Ankara'da el konuldu, alkolden. Şuan ceza süresi doldu ama ben Denizli'de görev yapıyorum. Ehliyetim eski tip. Acaba nüfusa ehliyetim kayboldu ve yeni tip ehliyet almak istiyorum desem, eskisi halâ emniyette olduğu için sorun yaşar mıyım? Böyle bir durum yaşayan var mı?
2 yıl
Piyasada olmayan ilaç KOLESTRAN - Eczacı arkadaşlar içeri ltf.
Arkadaşlar Kolestran isimli kolesterol ilacını piyasada bulamıyorum. Hangi ecza deposunda veya eczanede olduğunun bilgisini alabileceğimiz bir yol var mıdır? Sanırım ilaç piyasadan kalkmış ve muadili yok, sadece eldeki stoklarda ulaşılabiliyor.
3 yıl
Yola kablo döşendi, internet ne zaman gelir?
Arkadaşlar yeni bir binaya taşındım. Bina interneti kendisi alıp bütün dairelere dağıtacak. Cuma gün yolu kazıp binaya kadar kablo çektiler. İnternet ne zaman aktif olur? Mesela şuan altyapı sorgulayınca "Altyapı bulunmamaktadır" diyor. Kaç gün sürüyor bu işler?
4 yıl
Ruhsata LPG yazdırmazsak...
Selamlar. 2 yıl önce aracıma LPG taktırdım. Projeyi, sızdırmazlığı alıp muayeneye girdim. Tüm işlemleri halletim ama geriye sadece emniyete gidip ruhsat yaprağını değiştirmek kaldı, onu değiştirmedim.
Şimdi aradan 2 sene geçti, tekrar muayeneye gireceğim. Elimde yeşil LPG ruhsatı var, sızdırmazlığım falan var ama ruhsatımda Benzin yazıyor. Bu şekilde muayeneden geçirmezler sanırım.
Emniyete şimdi gidip ruhsatı değiştirebilir miyim? Veya yeşil lpg ruhsatı olduğu için muayeneden böylece geçirirler mi?
4 yıl
SPSS Bilen Arkadaşlar? İstatistikçiler?
Arkadaşlar yarın sabaha yetiştirmem gereken bir ödev için yardıma ihtiyacım var. Datayı topladım hipotezleri kurdum, sadece hangi spss yönetimini kullanacağımı bilemedim. Yardım edebilecek biri var mı acaba?
6 yıl
Teknosa S6 Egde - Seri Sonu Ürün Hakkında..
Merhabalar. Az önce Teknosa web sayfasından Samsung S6 Edge siparişi verdim. Üründe seri sonu ibaresi vardı, normal cep telefonları sayfasında S6 Edge bulamadım ama Seri Sonu ürünler bölümünde buldum.
Sormak istediğim şey şu, şimdi bu ürün teşhir ürünü olarak mı gelecek? Sonuçta teşhir bölümü ve seri sonu olmak üzere 2 kategori açmışlar. Benim bildiğim seri sonu kampanyası demek, elde kalan son ürünlerin stoğunu eritmek için yapılan kampanyadır.
Birkaç yorum okuduğumda Teknosanın seri sonu ürünlerinin de teşhir ürünü olduğunu yazmışlar ama yine de sormak istedim, sizce durum nasıl olur?
Bu siparişin iptalini nasıl yaparız? Veya iade işlemlerinde sıkıntı çıkarırlar mı?
6 yıl
Photoshop bilen arkadaşlardan ufak bir rica.
Merhabalar. Eğer zahmetli bir işlem değilse, photoshop (veya hangi program ile yapılıyorsa...) bilen bir arkadaşım, aşağıdaki fotoğraftaki aracın arka tampon rengini beyaza çevirebilir mi? Şimdiden çok teşekkür ediyorum.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.