Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Teğmen
01 Kasım 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
27 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
9 yıl
önlisanstan sonra AÖF DGS ve DGS(AÖF dgs değil)
Arkadaşlar Merhaba;

Sorum saçma olabilir fakat sizlerden şu konu hakkında bilgi almak istiyorum.

Ben Önlisans mezunuyum ve 2012 yılında Bilgisayar Programcılı'ğından mezun oldum. Askerliğimi 2014 yılına kadar tecil ettiler. Şuan çalışıyorum (birikim vs...). Sorularıma gelicek olursak;

1) AÖF Dikey Geçiş'i için kayıt yaptıracağım zaman askerliğim gene tecil edilecek mi ?

2) AÖF Dikey Geçişi kazanıp okurken aynı zamanda normal Dikey Geçiş Sınavı (DGS) na girip bilgisayar mühendisliği bölümüne geçebilir miyim ?

3) Veyahut, AÖF dikey geçiş programı ile lisans diplomamı aldığım takdirde, DGS ye girerek mühendis olabiliyor muyum ? Yani önlisans diplomam ile tekrar DGS ye girebiliyor muyum lisans diplomasını aldığım halde ?

Yazmamın sebebi, bilgisayar mühendisi olmak istiyorum. Fakat şimdi askere gidersem kafamdaki bilgileri tekrardan toparlamak biraz zor olacak. Bunun için de açıköğretimde 3.sınıftan devam edersem ve tecil hakkı kazanırsam normal bir Dikey geçiş sınavı ile bilgisayar mühendisliğine geçmek istiyorum. Bu mümkün müdür ? Bana bu konu hakkında bilgi verecek arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ediyorum.
10 yıl
MOTOROLA MC3090 Hakkında Yardım ?
İyi günler arkadaşlar ;

İşyerinde Motorola MC3090 isminde el terminali(denso) cihaz kullanılmakta. Fakat bu cihazın Pili bittiğinde içinde yüklenmiş olan programlar gitmekte. SD kart a yüklenen bir program ile bu sorun aşılmaktaymış veya SD kart ın içine cihazın içindeki şeyleri backuplayabilirmişiz. İnternetten biraz araştırma yaptım fakat bilen arkadaşlar varsa acaba nasıl bir programla bu backup işlemi mümkündür veya SD kartın içine yüklenen program nedir ?? Cevaplayacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
13 yıl
kanal tedavisi olacağım bir kaç soru ?
merhaba arkadaşlar 1 hafta içerisinde kanal tedavisi olacağım.fakat kafama takılan birşey var.olayın acısı acımaması değilde bazı arkadaşlar olduktan bir 5 yıl sonra o dişi kaybedebilirsin falan diyorlar.fakat olan eden de hiç öyle birşey demiyor.bu konuda ki CİDDİ yorumlarınızı rica edebilir miyim ?
13 yıl
KOPMA GARANTİ ahahah (FACE video)
13 yıl
burunda kılcal damar çatlaması ?
merhaba arkadaşlar.bi kaç gündür burnum kanıyordu.doktora gittim ve kılcal damar çatlaması olduğunu öğrendim.adamda birazcık yaktı orayı ve bi krem verdi sürmem için.fakat o anki kafayla sormayı unuttum.acaba bunu yaptıran varsa daha önceden ne kadar sonra eski haline döner burun.doktor bey bir süre oynamayın gibi bişeyler dedi yani kalcak öyle.şimdi temizlemeye kalksam kanar diye korkuyorum acaba bilgisi olan var mı ? şimdiden teşekkür ederim
14 yıl
AD domain hesabı ile internet hesabı...
merhaba arkadaşlar.bir ödev konusunda yardımcı olabilirmisiniz acaba.
şimdi ben active directory hesabı ile exchange de outlook yapılandırdım.exchange hesabından normal internet hesabına mail göndermenin sakıncalarını merak ediyorum.yardım edebilcek var mı? şimdiden teşekkürler
14 yıl
Wing Tsun
Merhaba arkadaşlar.İstanbul Anadolu yakasında Wing Tsun dersi alabileceğim bir okul arıyorum.Bileniniz varsa yerini yazabilir misiniz?
14 yıl
Wing Tsun
Arkadaşlar İstanbul Anadolu Yakası içinde Wing Tsun öğrenmek istiyorum.Acaba bu yakada öğrenebileceğim bir okul varmı?
14 yıl
KİLİT PLZ
KİLİT PLZ.Char ile ilgili işlemler bitmiştir...
14 yıl
Bacak ağrısı
Öncelikle herkeze merhaba arkadaşlar.Nerdeyse 1 yıl gibi bir süredir Karate yapıyorum.Fakat bu yaz staj ım başladığı için 1 aylığına ara verdim.Sorunum şu evde azçok antreman yapıyorum.Ama bi 2 hafta ısınma yapmamıştım ve bugün ısınmaya kalktığımda bacağımın iç tarafında bi ağrı olduğunu hissettim.sol bacağımın iç tarafı yani.sağ bacağımda öyle bir ağrı olmuyor.Haftaya cumartesi günü doktora gidicem.Sizce nasıl birşeydir?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle