Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
H

Onbaşı
20 Eylül 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
0 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
H
10 yıl
Ranked Risk Nedir ''Rikis Budur''
Morgana videosu izlemiştim sonra rankedda aklıma geldi bi anda gaza geldim itemsiz oyunu bitirmeyi deniyim düşündüm yaptım oldu.

İnanmayanlar içinhttp://www.lolking.net/summoner/euw/21413775#history
şimdi troller cıkar ''RİKİS '' yazanlar olur mağaradan cıkın bi ara

H
10 yıl
Refund Hakkında
Beyler eski serverlara geri dönünce refund hakkı vermişlerdi bize shoptan girip refund edebiliyoruz en son aldıgımız heroları peki supporta mesaj attıgımızda başka hero verebiliyormuyoz bilginiz varmı bu konuda ?
H
10 yıl
Turk Serverina Attılar Ama
Geri dönemiyorum beyler west serverina geri dönemiyorum tıklıyourm ama hiç bir şey olmuyor ?
H
10 yıl
Ahri Cazibesi Bu Olsa Gerek
OP TARIC

H
10 yıl
XinZhao Style
H
10 yıl
Kha'Zix, the Voidreaver (Champion Magazaya Eklendi)
- 18.09.2012 Champion Sneak Peek
- 21.09.2012 Hiçlik Yağmacısı Kha’Zix Karşınızda
- 21.09.2012 Kha'Zix Sanat Görseli
- 27.09.2012 Champion SpotlightBiraz zaman ayırıp doğadaki harika yaratıkları incelediğinizde, bazılarının yaşadıkları ortama mükemmel bir şekilde uyum sağladıklarını görürsünüz. Gelin görün ki her ortama uyum sağlayabilen bir yaratıkla karşılaşmak herkese nasip olmaz.

Uyum konusunda eşi benzeri olmayan yaratıkların en iyi örneklerinden biriyle tanışın: Hiçlik Yağmacısı Kha’Zix, Adalet Meydanlarında boy gösteren en gelişmiş şampiyon. Parıldayan kanatlarına ya da korkutucu dikenlerine hayran mı kaldınız? Bu özellikler, Hiçlik Yağmacısı’nın izleyebileceği birçok yoldan sadece biri. Belki kamuflaj özelliği ve birer tırpana benzeyen ölümcül pençeleri, av sahasında daha başarılı olmanızı sağlayacaktır. Ne şekilde geliştirmeyi seçerseniz seçin, Kha’Zix’in kurbanlarını avlaması için gereken her şeye sahip olduğunu göreceksiniz..

Uyum sağlamaya, gelişmeye ve rakiplerini haklamaya hazır bir suikastçı iseniz, Hiçlik’ten gelen en yeni şampiyona bir göz atın.

Yetenekler:

•(P)Görünmez Tehdit (Pasif): Kha'Zix rakip takıma görünmediği zaman Görünmez Tehdit'e sahip olur ve rakip bir şampiyona yaptığı ilk normal saldırı fazladan büyü hasarı vererek yavaşlatır..

•(Q)Korkularından Beslen: Tek bir hedefe fiziksel hasar verir. Tek başlarına kalmış hedeflere verilen fiziksel hasar bir hayli artar. Kha’Zix, takım arkadaşlarından ayrılmış hedefleri pasif olarak işaretler.
Pençe geliştirmek, tek başına kalmış hedeflere verilen hasarı daha da artırır. Ayrıca hem Korkularından Beslen’in hem de normal saldırısının menzili artar.

•(W)Hiçliğin Dikenleri: Kha'Zix, patlayarak çevresindeki tüm rakiplere fiziksel hasar veren dikenler atar. Patlamanın içindeyse kendini iyileştirir. Diken Dizisi geliştirirse, Hiçliğin Dikenleri koni biçiminde bir alana üç diken atar. Bu etki, Görünmez Tehlike'yi kullanarak isabet alan tüm rakiplerin yavaşlamasına ve hasar görmesine yol açar.

•(E)Zıpla: Kha’Zix bir alana zıplayarak, düştüğü yerdeki rakiplerine fiziksel hasar verir.
◦Kanat geliştirmek Zıpla’nın menzilini bir hayli artırır ve şampiyon katletmenin ya da asistlerin, Zıpla’nın bekleme süresini bitirmesini sağlar.

•(R)Hiçlik Saldırısı: Hiçlik Saldırısı’nın her bir aşaması, Kha’Zix’in aktif yeteneklerinden birine fazladan bir etki ekleyerek gelişmesini sağlar.Hiçlik Saldırısı devreye girdiğinde, Kha’Zix gizlenerek Görünmez Tehlike etkisine girer ve Hareket Hızı artar. Kha’Zix Hiçlik Saldırısı’nı yaptıktan bir süre sonra yeniden devreye sokabilir. ◦Aktif kamuflajı geliştirmek, Kha’Zix’in Hiçlik Saldırısı yeteneğini açık olduğu süre boyunca üç kere daha kullanabilmesini sağlar ve gizlenmişken aldığı hasarı azaltır.


Hakkinda:

Kha’Zix’in topladığı ek özellikleri, onu doğal bir avcı-ormancı yapıyor. Kökünde olan çatışma başlatma özelliği Zıpla, “gank” yapacağı zamanlarda beklenmeyen açılardan yaklaşmasını ve uzun mesafelere erişmesini sağlıyor. Eğer avı tek başına bir şampiyonsa, Kha’Zix Korkularından Beslen’i kullanarak ekstra hasar verebilir ve Görünmez Tehdit ile son derece yıkıcı bir etkisi olur. Hiçliğin Dikenlerinin minyonları bir şampiyondan uzaklaştırıp onu tek başına cezalandırmasını kolaylaştırır.

Dövüşü başlattıktan sonra Kha’Zix göz çizgisini bozarak yeniden Görünmez Tehdit’i devreye sokar. Çalıya girer gibi yapar ve Zıpla ile bir kaçıp bir tekrar dalaşır. Hiçlik Saldırısını kullanarak görünmez olup rakibini devamlı yavaşlatır ve pasifinin ek hasarını kullanır. Görünmez Tehdit’i kullanma Kha’Zix’in hasar potansiyelini kullanmak için çok önemlidir.

Maç sonlarına doğru Hiçlik Saldırısı Kha’Zix’in güvenli bir şekilde takım savaşlarına katılmasını sağlar. Savaşa zıpladıktan sonra Kha’Zix ultisini kullanarak saldırılardan kaçarken güçsüz rakiplerini teker teker hedefler. Bir rakibini indirdiği zaman Hiçlik Saldırısını yeniden açar ve bu kaçmasına ya da başka bir hedefe Görünmez Tehdit’i kullanmasına yardım eder.

Kha’Zix’in bütün yetenekleri kullanış için geliştirilebilir. 6, 11 ve 16ıncı seviyelerde bir yeteneğine harcayabileceği Evrim Puanları kazanır. Örnek olarak yüksek vur-kaç potansiyeli geliştirebilir (Hiçlik Saldırısını ve Zıplayı geliştirip hareket ve gizlenme güçleri ve ikinci bir Zıplama kullanarak). Eğer geride kaldığını düşünüyorsan Hiçlik Saldırısı ve Hiçliğin Dikenleri sana takım savaşlarında ihtiyacın olacak dayanıklılığı, minyon öldürme potansiyelini ve rakibini rahatsız etme yeteneğini verir. Evrimini ihtiyaçlarına ve oynadığın maça göre değiştirmen sana büyük avantaj sağlayacaktır.Champion Spotlight
H
10 yıl
Banlıyorsunuz Ama Nedeni Yok
Öncelikle iyi akşamlar herkese bu sitedeki banlama olaylarıan kim bakıyor beni kim banladıysa kafasıan göre ban atmış XeonExceldus gecen hafta 1 haftalık ban yemiştim ve onu haketmiştim ama dun durup dururken bir anda 1 haftalık ban yedim ve bana kimse bunun nedenini söylemiyor Gurcellonline söyledim en son 1 hafta önce ban yemişsin diye gözüküyor demişti ozaman ben niye 1 haftalık ban yedim yetkili her kimse beni aydınlatırsa sevinirim çünkü eger durup dururken ban atıyorsanız burda bi sorun var diye düşünürüm ben forumda sadece leguea of legends kısmında takılıyorum şimdiden teşekkürler neden ban yedigimi öğrenmek istiyorum


H
10 yıl
Banlıyorsunuz Ama Nedeni Yok
Öncelikle iyi akşamlar herkese bu sitedeki banlama olaylarıan kim bakıyor beni kim banladıysa kafasıan göre ban atmış XeonExceldus gecen hafta 1 haftalık ban yemiştim ve onu haketmiştim ama dun durup dururken bir anda 1 haftalık ban yedim ve bana kimse bunun nedenini söylemiyor Gurcellonline söyledim en son 1 hafta önce ban yemişsin diye gözüküyor demişti ozaman ben niye 1 haftalık ban yedim yetkili her kimse beni aydınlatırsa sevinirim çünkü eger durup dururken ban atıyorsanız burda bi sorun var diye düşünürüm ben forumda sadece lol kısmında takılıyorum şimdiden teşekkürler neden ban yedigimi öğrenmek istiyorum


DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle