Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
E

Binbaşı
10 Eylül 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
48 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
E
9 yıl
Bosch çamaşır makinesi ve LG buzdolabı aldım
Yaza kısmetse evleniyorum. Bugün yeni evim için LG GR-M762GVHW buzdolabı ile Bosch WAS 24765TR çamaşır makinesi aldım. Alırken buzdolabında Samsung RT5962DTBW ve Bosch/Siemens KDN64VW20 ile LG arasında kalmıştım ancak gerek iç yerleştirme kalitesi gerekse dış görünüş olarak daha uygun gördüğüm LG GR-M762GVHW'da karar kıldım. Çamaşır makinesinde ise AEG 75280, Electrolux EWF1297HDW ve Bosch WAY20560TR arasında kalmıştım ancak aeg ve electrolux malzeme kalitesi olarak çok cazip görünmedi gözüme, WAY20560'ı ise durulama sensörü ve otomatik leke çıkarma özelliği bulunmaması nedeniyle eledim ve WAS24765TR'de karar kıldım. (Alman malı olması da tercih sebebim oldu birazda) Umarım doğru bir karar vermişimdir.

Ürünler hakkında görüşleriniz varsa alabilirim. Her ne kadar alsam da 1-2 gün daha değişiklik yapma şansım var. Sizler ne dersiniz. Önerileriniz var mı? Teşekkürler.
E
10 yıl
Belçika'da İphone 5 nereden alabilirim?
Kasım ayının ortası gibi benim birader Belçika Brüksel'e gidecek ve 2 hafta falan kalacak. Bu sırada hem kendisine hem de bana iphone 5 getirmek istiyor. Acaba özellikle Brüksel'de ve Belçika'nın genelinde iphone 5 32 gb nerelerde bulabilir ve fiyatları nedir? Apple resmi sitesindeki apple store fiyatlarını biliyorum ancak acaba premium reseller vs. gibi yerler var mı (Store'da bulunmama durumlarında) ve fiyatları ne kadar?

Şimdiden teşekkürler
E
12 yıl
Sony Cyber Shot DSC HX5 nasıl bir makinedir?
Birkaç güne bir tanıdığım vasitası ile yurtdışından fotoğraf makinesi getirteceğim. Alacağım makineler kompakt olacak. Arkadaşa bir liste vereceğim ve bu listedeki sıraya göre fotoğraf makinesi isteyeceğim. Benim aklımda Sony Cyber shot HX5 var. Ama tercihler arasında Canon Powershot SX210, Panasonic Lumix TZ10 ve Fujifilm F80 EXR var. Sizce bu 4 makineden hangisi alınmalı. Kullanım olarak %60-70 fotoğraf, %30-40 video çekimi düşünüyorum. Veyahut tavsiye edebileceğiniz bu sınıfta ve ebatlarda başka bir makine var mı? Teşekkürler.
E
13 yıl
4*1 gb ram bilgisayarımda çalışır mı?
Şuanda bilgisayarımda (Anakart Gigabyte EP35 DS3R) 2*1 gb A-Data Vitesta Extreme 800 mhz ram var. Bunlar Dual olarak çalışıyor. Şimdi ben bilgisayarıma yine 2*1 gb dual kit ram takviyesi yapmak istiyorum. Bugün sorduğum mavi bilgisayardaki bir satıcı bu şekilde ram takarsam bilgisayarın çalışmayacağını söyledi. Bu ne derece doğru. Eğer doğru ise biz bu bilgisayara nasıl ram takviyesi yapacağız. Cevaplar için şimdiden teşekkürler.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle