Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
10 Eylül 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
18 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
4 yıl
KAZIKLANMA İÇERİR
52 lira civarında fatura ödemem vardı.Turktelekoma geçiş yaptım.Geciş yaptıktan sonra Vodafone dan son fatura 152.70 TL geldi.Vodafone müşteri hizmetleri ni aradım.Bana abonelikleriniz ve alışveriş sitelerinden içerik ler indirmiş siniz dendi.Hangi abonelik ler ogrenebilirmiyim diye sorunca şuan başka operatör de olduğunuz için goremiyoruz dendi.Peki benim onayım olmadan abone nasıl yapıyor sunuz dedim cevap alamadım.

Şimdi nasıl bir yol izlemeliyim.Kendimi keriz gibi hissediyorum. Yorumlarınızı bekliyorum.
5 yıl
109 Ekran Philips Alıyorum Başka Tavsiyesi Olan Varmı?
Philips 43PUS6501 43”109 Ekran [4K] Uydu Alıcılı Smart LED TV

Bu televizyonu sipariş vericem 2400 lira civarında fiyatı var.Gercek hz değeri 100 olarak verilmiş bazı sitelerde karşılık olarak lg ve samsung modelleri ne baktım 50hz.Bi artısıda Android işletim sistemi olması.Tavsiye edermisiniz.Kağıt üstündeki verilerde anladığım kadarıyla en iyisi bu tabii kullananlar yada başka tavsiyesi olanların yorumları bana yol gösterecek.Şimdiden teşekkürler.
5 yıl
Ev telefonu Turknete geçiş yaptı internet beklemede
Mevcut internet aboneliğim yoktu.Turknetin 60 liralık paketine geçiş yaptım.Dün aradılar ev telefonu geçiş yapmış Türk Telekom daki bi hatadan dolayı internet henüz sağlayamadıklarını en kısa süre de bu sorunu çözecek lerini söylediler.Bu şekil de olan varmı kaç gün daha beklerim.
5 yıl
124 ekran 4K TV tavsiyesi(max.3000TL ye kadar)
Maximum 3bin TL ye kadar 4K TV alıcam.Marka takıntım yok.Kanal geçişleri hızlı wi-fi bağlantısı gibi genel özellikleri sorunsuz çalışsın yeterli benim için.3 D çok fazla kullanmayacağım için olmasa da olur ama olması yine de bi artı benim için.
Şimdiden yorumlarınız için teşekkürler.
5 yıl
Taahhüt Sürem Bitmeden Başka Operatöre Geçmek
Arkadaşlar taahhüt sürem bitmeden hattımı başka operatöre taşısam ceza ödermiyim.
7 yıl
18000 lik klima tavsiyesi bütçe 2000-2500TL
Klima bilgim ve tecrubem hiç yok gibi.Mistusubishi toshiba daiken gibi markaların başı çektiğini biliyorum ama bütçem yetmiyor.2000-2500 TL arası klima tavsiyesinde bulunurmusunuz rica etsem.Fiyat karşılaştırma sitelerinden bakıyorum bütçeme uygun LG arçelik baymak uğur gibi markalardan hangisinden yonelmeliyim.
Kriterim inverter ve 18000 lık olması. Şimdiden teşekkür ler.
7 yıl
Discovery 1 KitKat sonrası rehber sorunu
General Mobile Discovery 16 GB telefonun KitKat güncelleme sinden sonra rehberden goruntulenecek cihazlardan simkartı seciyorum sonra otomatik olarak tümünü gösteriyor. Böyle olunca da aynı numaradan 3 4 tane alt alta çıkıyor. Çözümü varmı. Yada güncelleme gelecekmi acaba.
7 yıl
Benzin Pompasından Sürekli Cızlama Sesi Geliyor
Bugün aracımın benzin pompasını degistirdim.Yalnız eski pompadayken kontak çevirince 2 saniye kadar cız diye ses geliyordu sonra ses kesilince marşa basıp çalıştırıyordum.Yeni pompa takıldıkdan sonra sürekli cızlama sesi var.Tamircim sorun olmayacağını söyledi.Başka marka olduğundan yapabilir ses olsa da olmasa da sürekli benzin pompasının çalıştığını söyledi.Aracında sıralı LPG var.Role taktırıp araç gaz gectiginde elektrik keser pompa uzun ömürlü dedi.Kafama takılan bu sesin sürekli olması normalmidir ??? Sese dikkat edilmezse duyulmuyor.
7 yıl
Discovery Marka Yazısı
Arkadaşlar bugün Gmd 16gb aldım.Bu evde ikinci Discovery oldu.Yalnız yeni aldığımız telefonun ekran ile kulaklık arasında General Mobile yazıyor.Geçen sene aldığımız cihaz da bu yazı yok.Başka donanımsal fark olabilirmi?
7 yıl
IMEI sorgulama da başka cihaz görünüyor
2.el S4 mini aldım.internetten IMEI sorgulattım LG K110 olarak görünüyor.Bu şekilde kullansam birşey olurmu? Yada ne yapmalıyım??
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.