Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Çavuş
06 Eylül 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
27 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
7 yıl
İşlemci ile anakart uyumluluğu? (çözüldü.)
Merhaba arkadaşlar internetten bir anakart ile işlemci sparişi verdim ama uyumlu olup olmadığı konusunda şüphem var.Soket yapıları sebebiyle,

INTEL CORE İ3-530 2.93GHZ 4MB İŞLEMCİ 1156 PİN

ile
Gigabyte H61M-HD2 Intel H61 1155 Soket DDR3 mATX Anakart

Soket yapıları bir tane farklılık gösteriyor.İkisi uyumlu mu veya uyumsuz mu net bir bilgisi olan var mı? ona göre iptal edeceğim sparişi.
9 yıl
Zaman ne çabuk geçip gidiyor.
Zaman ne kadar çabuk geçip gidiyor, eskiden burdan çıkmayan ben şimdi 2 kelime yazmak için yarım saat ekrana baka kaldım. zaman herkes için iyi geldi de ben için hiç bir şey farketmedi be. hep aleyhime işledi zaman.
9 yıl
Havaast subaylığı hakkında ?
Arkadaşlar Hava Astsubaylığı , hakkında bir kaç sorum olacak.
Hava astsubayları her hangi bir durumda kara astsubaylığına verilir mi? örn.bir komutan gıcıklık yaptı.Ve karaya verme gibi bir şey yapabilir mi?
Birde emeklilik yaşı kaç?
10 yıl
Uzaktan kumandayla çalışan motorlar?
merhaba arkadaşlar ben tekerlekli sandalye kullanıyorum. 2.katta oturduğumdan dolayı aşağıya inip çıkamıyorum. Ve kendi imkanlarımızla amatör bir asansör yapmaya çalışıyoruz. uzaktan Kumandayla çalışan 250 kilo kaldırma gücü olan bildiğiniz motor var mı? marka model bana gerekiyor.Ve fiyatları nedir? Bu konularda bilgisi olan arkadaşlardan rica ederek yardım istiyorum.
10 yıl
goldplay marka gp-1005 Mp3 player bilgisayar görmüyor?
merhaba arkadaşlar
bende goldplay marka gp-1005 model bi mp3 player var.ama içine atılan bir yazılımın neden olduğunu düşündüğüm bir problemden dolayı bilgisayara taktığımda yeni donanım bulma sihirbazı karşıma çıkıyor.tanıtmaya çalıştığımda ise tanımıyor nette araştırdım ama driver da bulamadım**** playeri açtığımda menülerden herşeyi karıştırdım ama hiç bir şey olmadı. içine atılanları dinlemek dışında birşey de yapamıyorum.bu sorunu nasıl çözerim yardımcı olursanız mutlu olurum. İçine başka dinlemek istediğim şeyleride atmak istiyorum.
10 yıl
Şuan hayatımın hiç yapmak istemediğim bişey yapmak istiyorum.
Bunaltım sıkıldım, yoruldum, off offf. ne zaman bitcek bu dünyadaki cezam...??
10 yıl
geleceğe mektup...

buraya sonra eklerim.
10 yıl
Usb besleme çipi hangisi?
Merhaba arkadaşlar benim laptop usbleri çalışmıyor.flash disk takarken yandı.Tamire götürdüm fakat usb besleme çipi mi ne yandığını söylediler.100 lira fiyat çıkardıkları için yapmadım.Anakartın resmini çektim de bu usb çipseti mi nedir hangisi? değişmesi gereken kısım neresidir. kendim değiştirmeyi düşünüyorum.Cok iddialıyım10 yıl
Neden birilerinin düşüncesi bu kadar bizler için önemli?
Ne zaman baksam konulara şuan bende aynısını yapıyorum birilerinin fikirlerini almak istiyoruz.Bizim düşüncemiz kendimiz için tatmin edici değeil midir? Birisinin düşüncesiyle birleşince daha mı garanti oluyor? yada biz kendi düşüncemizden teraddüt mü ediyoruz? nedir bu sürekli birilerininde fikirlerini alma.Altında yatan sebeb nedir?
cok mu saçmaladımm:D
10 yıl
Bıkkınlığını nasıl ifade etmek istiyorum.
Yıllardır bir konuya saplanıp kaldım.Toplumdan ne kadar soyutlanırsam okadar kendim olabilirim dedim.Ne zaman baksam birilerine ya kız muhabbeti açılır yada iş gücün zorluğu anlatılır.Okulda hocanın kazık soruları die bahsedilen gibi konular açılır.Bilmiyorum benim mi kimyam bozuk yoksa bunların hepsi bir şaka mı, hiç mi farketmiyorlar ne kadar saçmalık içinde yaşadıklarını.Yoksa ben mi saçmalık görüyorum.işte ben bu kesitlerde kala kalıyorum.Nasıl birisini anlayabilirim? nasıl dost edinebilirim.(bir ay içinde benim için canını ateşe atan biri diğer ay defalarca mesaj atmama rağmen çağrı çekmeme rağmen bu çocuk öldü mü kaldı mı demedikleri için) dost edinmekten kaçınırım.Çünkü işte buralarda takılıorum.Ben bu dünyada nerelerdeyim ne yapıyorum.Bi türlü anlayamıyorum.Giderek dünyadan tiksiniyorum ama yaşamamayıda bi cesaret edemedim gitti. Ben bıkkınlığımı dile getirmek istiyorum.

Dostlarım hiç olmadı, oldu die düşündüysemde, söylediysemde nezaketimden kaynaklanıyor şuan daha iyi farkediyorum.Evet sizlerden şuan tiksiniyorum, dostlarım sizin umurunuzda olmadığımıda biliyorum.Ama sizden nefret ettikçe emin olun ki, siz ne yaparsanız yapın bana dokunamıyorsunuz...

Ah toplum adını verdiğimiz canavar.öyle bir ağlarını sarmışsın ki, herkesi çevirmişsin.Artık yarım saat biriyle konuşacak vakit bırakmamışsın.Hepimizi iş güç okul nie nitelendirilen şeylerle hapis kılmışsın.Bunları okadar çok gereksinim duyurmuşsun ki bize onsız biz olmicak kadar bağlamışsın.
Annem hep der, milletin oğlu astronot olup uçak yaptı aya gidiyor ben oturup insanları gözlemleyip eleştiriyorum.Doğru diyorsun anne, milletin oğlu uçluuu neyse kapatim konuyu gereksiz oldu size göre bilyorum ama öyle işte...Ben kime anlatıyorum ki,
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.