Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Binbaşı
06 Eylül 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme (?)
88 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
2 ay
Creative AE 7 için kulaklık önerisine

Creative AE 7 için kulaklık önerisine ihtiyacım var. Hem oyunda iyi performans verecek hem de müzikte bass kalitesi iyi olacak. Logitech G332 kulaklık aldım bass kalitesi beni hiç tatmin etmedi. Ses kartının bass yüzdesini en fazla %10 yapabiliyorum ondan bass hepten boğuluyor bass yokmuş gibi geliyor.

4 ay
M2 SSD sorunu

Yeni sistem topladım Gen 12 sorun şu Gen 4 siliconpower m2 ssd windows 11 kuruyorum sistem kararsız çalışıyor. Sistem 1-3 saat arasında çöküyor. Bios ekranına atıyor tüm bileşenleri anakarta görebiliyorum ama m2 ssd yok bilgisayarı aç kapa butonundan kapatıyorum tekrar açıyorum ssd öyle görüyor. Servise testte gönderdim sorun yok dediler bende elindeki sata 3 destekli ssd win 11 kurdum ikinci disk olarakta m2 ssd çektim dün 4 saat çalıştırdım bir sıkıntı yok ne windows çökmesi nede ssd görünmeme sorunu şimdi 4 saat geçti gene bir sıkıntı yok sorun neden kaynaklanıyorum çözemedim. M2 ssd nin kontrolcüsünden mi kaynaklanıyor win 11 uyum sorunu mu oluşturuyor acaba.

5 ay
Tek 8 pin pcı-e kablosundan 8+8 güç alınabilir mi?
Beyler yeni güç kaynağı aldım thermaltake 850 W gold. Pcı-e kablosu 3 tane ama 2 tane 8 pinli var ucunda. Benim kart 180w tek kablodan kurtarır mı? Yoksa iki tane kablo bağlayıp kullanmam lazım. Yoksa tek kablodan iki tane 8+8 pin bağlasam mı? Çirkin gözükecek onun için soruyorum. Bütün kabloları böyle yaptıklarına göre tek kablonun kaldırması lazım diye düşünüyorum. Tek 8 pin pcı-e kablosundan 8+8 güç alınabilir mi?
5 ay
Bu güç kaynağı 12700KF güç sağlayabilir mi?
geçen yıl
CoD Cold War fare takılıyor hareket etmiyor

CoD Cold War fare takılıyor. Fare hareketini bir süre algılamıyor.

2 yıl
PCI Windows Drıver Sorunu
PCI Windows Drıver Sorunu
Arkadaşlar sanırım Windows 10 PCI soketine artık desteği kesti bu yüzden ses kartımı tanıtamıyorum. PCI Windows 10 güvenilir bir drıver nereden bulurum.
2 yıl
HDD ölüyormu
HDD ölüyormu
Beyler sanırım diskkim artık ömrünü tamamladı. Oyundayken donmalar meydana gelemeye başladı. Oyun o diske kurulu olmadığı halde bazı oyunlarda oluyor bazılarında olmuyordu bugun bir oyunda daha oldu. Son zamanlarda CoD MW 2019 çok durop yemeye başladım ve son 3 gündür ciddi kasmalar oluyordu görev yöneticisinden baktığımda diskte işlem yaptığı gösteriyordu. bu olay anlık alıyor 1-3 sn arısında. Win 10 diski konturol ettirdim hatalar buldu. Windows denetlemeyi tamamladı geçti takılmalar azaldı ama hala oyunda görev yöneticisinden baktığım bazen yapıyor ve oyunda disk %100 gördümü hafif kasıyor. Bana tam emin olacağım bir program önerir misiniz. Ben bir programla indirdim ve 4 günlük ömrü kaldı diyor. Şimdi diskte hata yazılımsalda olabilir veya mekanikte olabilir. Yani tam formatla çözebilirmiyim böyle bir olanak varmı ve diskim dolu 1.5 GB veri var. Yani aktaracağım bir yer yok bu yuzden sorun mekanikmi yoksa yazılımsalmı tam öğrenmem lazım.
3 yıl
Site Güvenir mi?
4 yıl
1000Tl segmentinde telefon tavsiyesi.
Beyler telefon alma ihtiyacım doğdu, uzun zamandan beri huawei p7 kullanıyorum şarj yeri artık tutukluk yapmaya başladı android 4 sürümünü destekliyor. Eski bir sürüm biraz sorun çıkarıyor. Şimdi 1000tl gibi bir telefon alıcam P9 düşünüyorum ama P10 lite var aralarında 300tl fark var P10 lite 32gb tabiki sizce 300tl farkı vermeye değermi veya bu segmette bana önerebileceğiniz bir telefon varmı; telefondan fazla anlamıyorum takipte etmiyorum. Telefonda en çok mesaj internet ve sonrada konuşma yapıyorum, oyun hiç oynamıyorum. Sizce nasıl bir telefon almalıyım. Fazla para vermek istemiyorum veya boşa kullanmıyacağın özellikle para ödemek istemiyorum ve andriod son sürümlerini desteklesin istiyorum. Yeni sürüm andriod sürümlerini desteklesin istiyorum ve 32 Gb iyi olur çok fazla program kullanıyorum 16 gb biraz geliyor. P9 ile P10 lite 1gb ram farkı var. Bu fark masa ustu kullanımda fark oluştururmu? Yardımlarını bekliyorum. Ve bu telefonu yaptırsam kaça patlar bataryada değişmesi lazım.
6 yıl
Zyxel Wi Fi sorunu
Zyxel vmg3312-b10b modemim var. Şöyle bir sıkıntım var. Evde 3 tane android cihaz var. Bu cihazların hızları devamlı değişiyor sabit kalmıyor. Genelde açıldığında yüksek daha sonra düşüyor hatta 1 mbps düşüyor. Bunu sabitlemenin bir yolu varmı veya eşit paylaştırmanın. Daha önce bende yüksekti modemi karıştırdım. Benim telefonda böyle olmaya başladı. Şimdi reset attım modeme, yine değişgenlik gösteriyor. Ben 3'e bölmek istiyorum veya hangi cihaz veriyi çok çekiyorsa o cihaz öncelik vermesini istiyorum.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle