Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
C

Yüzbaşı
18 Şubat 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
62 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
C
3 yıl
Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands XBox Türkiye (PVP Topluluğu) Ghost War 4v4 Oyun Modu
Arkadaşlar facebook üzerinde bir topluluk oluşturduk. Custom Game kurularak turnuvalar ve maçlar yapmayı planlıyoruz. Oyunu oynayan herkesi bekleriz.
C
4 yıl
NINTENDO SWITCH KARDEŞLİK HAKKINDA
Arkadaşlar Nintendo Switch kardeşlik konumuz hayırlı olsun. Biliyorsunuz ki Sony Playstation 4 e olduğu gibi bir kardeşlik yapma durumu söz konusu değil Nintendoda. Fakat facebook grubumuzda oluşturduğumuz bir sistemimiz var ve tamamen güven esaslı bir sistem. Öncelikle grubumuza dahil olmak isteyen arkadaşlar lütfen bana pm atın. Gerekli kayıt bilgilerini paylaştıktan sonra grubumuza dahil olabileceksiniz. Akabinde grupta kardeşliğe katılmak isterseniz belirlenilen şartları yerine getirerek aramıza katılabilirsiniz.

Facebook grubumuzda amacımız ortak oyun oynamak, digital yada kart oyun takası yapmak ve tabiki de kardeşlik...

Şimdiden hepimize hayırlı olsun...
C
6 yıl
PS4 World Of Tanks (Ana - Konu)
C
6 yıl
Rory McILROY PGA TOUR (ANA KONI)
Arkadaslar bu oyuna konu acan olmamis.Oynayanlar ve oyunu alma niyeti olanlar burada toplanalim
C
6 yıl
PS4 OYUN KARDEŞLİK II.GRUP
Saygıdeğer forum sakinleri ;

Facebook üzerinde bulunan ve PS4 Kardeşilik Konusunu foruma kazandıran @dunyao nickli arkadaşımızın oluşturduğu bir topluluk olan PS4 OYUN ve KARDEŞLİK GRUBU yaklaşık 2 yıldır sorunsuz, kavgasız, dolandırıcısız, kar amacı gütmeden devam etmekte.Şuan 1. Grup kişi sınırını doldurmuş bulunmaktadır ve "0" sorun ile Kardeşlik alış verişlerimiz devam etmektedir.

Sizlerden gelen yoğun katılım talepleri ve forumdaki konunun geldiği son nokta neticesinde II.Grubumuzu kurma kararı almış bulunmaktayız.

Başvurularınız bizzat bana P.M yolu ile yapabilirsiniz.Önceliklerimiz eski ve güvenilir üyeler olacaktır.Facebook grubunun kuralları basit ve katı kurallardır.Uymayan arkadaşlar gruptan uzaklaştırılacak ve bir daha geri dönüşü söz konusu olmayacaktır.

Şimdiden hepimiz için hayırlı olması dileğiyle...
C
7 yıl
PS 4 Toptan Oyun Alım Gurubu
Arkadaşlar Kocaeli de oturuyorum ve Playstation 4 sahibiyim.Biliyorsunuz oyunlar şu anda ateş pahası ve ne kadar uygun fiyat alırsak okadar işimize geliyor biz oyuncular olarak.

Bugün yaptığım pazarlık sonucunda Örnek fiyat vereceğim Fifa 2014 Ps4 2.Bölge oyununa 54 Dolar fiyat aldım.Oyun almak isteğen arkadaşlar aradıki fark tatmin edici olacaktır diye dşünüyorum.Çünkü 2,1 ile çarptığımızda fifa 113 TL ye geliyor.En ucuz fifa sıfır olarak 129 TL ye alınabiliyor. Arada 16 Tl lik bir fark var. Ve buda yüzde 12lik bir avantaj sağlıyor bize.

Bu avantaj şu demek 5 oyun aldığınızda PSN Network 1 yıllık bedavaya gelmiş olacak bizlere. Tedarikçim 15 oyundan aşağısını toptana sokmuyor.Burada birleşip 15 oyunu denkleştirebilirsek bir araya gelerek uygun oyunlar alabiliriz. Anlayacağınız bir dernek kuracağız sanal ortamda :D UCUZ AL UCUZ oyna derneği.Biliyorum çok dolandırıcı var memlekette o yüzden ilk etapta yüz yüze görüşüp bir araya gelebileceğimiz bir grup oluşturmaya çalışacağım. Katılım herkese açıktır eğer bu fikrimi geliştirmeme yardımcı olmak isteğen arkadaşlar var ise özel mesaj atarak fikirlerini paylaşabilirler.

Şuan için ben ve 2 kuzenim olmak üzere 3 kişiyiz.

Not: Hangi oyundan kaç adet aldığımızın önemi yok sadece en az 15 adet oyun alalım yeterli.
C
7 yıl
izmit ps4 oyun takas topluluğu kuralım mı ?
Arkadaşlar İzmit'te olupta oyun takas yapmak isteyen kişiler varsa bu konu altında toplanalım lütfen
C
8 yıl
YÜKSEK PERFORMANSLI OFİS BİLGİSAYARI TAVSİYESİ ACİL YARDIM
Arkadaşlar sadece kasa ihtiyacım var.Monitör mevcut ofis işinde performanslı çalışacak bir kasa istiyorum.Rander felan yapılmayacak sadece mail yazılıp fatura kesilecek fakat şöyle bir sıkıntımız var outlookta 48000 tane mail var şuan.Total'de 35 gb felan yer kaplıyor ve bu mailler her daim elimizin altında olması gerekli arama yapılıyor çünkü geriye dönük.Mevcut bilgisayar inanılmaz kasıyor bu arama işlemini yaparken.O yüzden 1200 Tl ye kadar kasa toplamak istiyorum.

800 TL /1000 TL / 1200 Tl olmak üzere 3 ayrı kasa önerisinde bulunabilirmisiniz.Ayrıca işletim sistemini SSD HDD ye kurmam bu arama işlemini hızlandırır mı ?eğer hızlandırır ise SSD li kasa da olabilir.
C
8 yıl
Çok acil kombi ve termostatik Van'a ile ilgili desteğe ihtiyacım var
Öncelikle değerli vaktinizi ayırdığınız için teşekkür ederim.2+1 giriş kat yeni bir ev aldım. Evimin net kullanım alanı 80 metre kare ve 8 metre termoteknik radyatörler mevcut odalarında.ayrıca evin kolon kısımları mantolama ile kaplı diğer kısımlarda 20 cm yutong bulunmaktadır.yalıtım bu şekilde sağlanmaya çalışılmış.

Soru 1 : yoğuşlmalı kombimi yoksa normal kombimi almalıyım.Hangi marka ve modelleri tavsiye edersiniz? Ayrıca 20000 lik mi yoksa 17000 likmi almalıyım.

Soru 2 :oda termostatımı yoksa termostatik vanamı idealdir.Hangi modelleri tavsiye edersiniz
C
9 yıl
347. DÖNEM (ANKARA - İL JANDARMA KOMUTANLIĞI)
evet arkadaslar herkes ıcın hayırlısı olsun.
varmı baska ıl jandarma komutanlıgı?
Buaraya düşenler ,dedeler tavsiyeleriniz nedir
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.