Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Teğmen
15 Temmuz 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
39 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
12 yıl
Çiğli Belediye Başkanı Bulut yaşamını yitirdi
Rahmetlinin başından geçenleri okudukça acayip şaşırdım.İzmir Çiğli Belediye Başkanı CHP'li Ensari Bulut, durumunun ağırlaşması üzerine İstanbul'da kaldırılıp yoğun bakıma alındığı hastanede yaşamını yitirdi.


Uzun süredir mücadele ettiği akciğer kanserini yenen, ardından karaciğer ve kolon kanseriyle mücadele edip sağlığına kavuşan Çiğli Belediye Başkanı Ensari Bulut, son seçimlerde 2'nci kez Çiğli'de başkanlığa seçildi. Ancak ikinci dönemde makamına fazla gelemeyen ve tedavisi İzmir'de devam eden Bulut, geçtiğimiz hafta sağlık kontrolü için gittiği İstanbul'da, dün gece fenalaştı. Karaciğer kanseri rahatsızlığıyla Florence Nightingale Şişli Hastanesi'ne kaldırılan Başkan Bulut, hastanenin yoğun bakım servisine alındı. Durumu ağırlaşan Bulut, bugün saat 20.00 sıralarında hayatını kaybetti.
Başkan Bulut'un sağlık durumunu haber alarak İstanbul'a hareket eden ailesi, CHP'liler ve Belediye Meclis üyeleri, ölüm haberini alınca yasa boğuldu.

BAŞKAN, BİRÇOK KEZ ÖLÜMÜ YENDİ

Yaşamı boyunca birçok kez ölümle karşı karşıya gelen ve ölüm-kalım mücadelesini birçok kez kazanan Ensari Bulut'un, daha 6 yaşında yakalandığı bir hastalık nedeniyle vücudunu yaralar sarmış ve doktorların ‘yaşaması mümkün değil’ demesine karşın doğal yöntemlerle bu hastalıktan kurtulmuştu.
24 yaşında başına gelen bir diğer olayda, Diyarbakır'da yolda yürürken, nereden geldiği belli olmayan bir kurşunun omzuna isabet etmesi üzerine hastaneye kaldırılan Bulut, bir süre yoğun bakımda kalmış ve ayağa kalkmayı başarmıştı.

ÖLDÜ DİYE MORGA DA KALDIRILMIŞTI

Başkan Bulut'un başına gelen en ilginç olay ise 30 yaşında Gaziemir'de geçirdiği trafik kazası sonucu ‘Öldü’ denilerek morga yollanmasıydı. Yolda yaşam fonksiyonları çalışmaya başlayan Bulut, birçok ağır ameliyat geçirmiş ve aylar süren tedavinin ardından sağlığına kavuşmuştu.
36 yaşına geldiğinde, akciğer kanserine yakalanan Bulut, doktorların bir kez daha ‘yaşama şansı az’ demesine karşın bir mucizeyi daha başararak aylar süren tedaviler sonucunda kanseri yenmişti.

47 yaşında ise bağırsak kanseri olmuş, bunu da yenmişti. 2005 yılında bu sefer Karaciğer kanseriyle mücadele etmeye başlayan Bulut, ameliyat ve sonrasındaki yaşama azmiyle tedavisine devam ediyordu.


http://www.hurriyet.com.tr/gundem/12949857.asp?gid=229
12 yıl
PHOTOSHOP çular bi bakın...
ewet geçenlerde bir resimdeki siyah çizgiyi biri kaldırmıştı sanırım ,burdakinin altında ne olduğunu öğrenebilirmiyiz?
http://www.vecta.com.tr/b4.html
12 yıl
Araç camlarındaki üretim tarihleri???
herkese iyi akşamlar;

bildiğim kadarıyla camlarda ...8 şeklinde üretim tarihleri bulunur.(yanlış bilmiyorsam?)
geçen gün bir arkadaşın arabasının başında muhabbet ederken camlarındaki tarihler dikkatimi çekti.arabayı sıfır aldı, fakat 2007 mi 2008 mi tam bilmiyordum ; sorduğumda 2008 dedi arkadaş.(hangi ay bilmiyorum; belkide 2007 sonbaharıda olabilir).

soruma gelince; aracın camlarındaki tarih ...5 şeklindeydi.araç peugeot 206 (sedan). bu durum acaba neden kaynaklanıyor olabilir, normalmidir 08 bir araçta 05 camların olması yada bir yanlışımmı var?
13 yıl
Kartal görünümlü Ferrari
hurriyet.com.tr
Ferrari dendiğinde hemen herkesin aklına hızlı ve beygir gücü çok yüksek pahalı spor otomobiller gelir. Ancak bu kez karşımızda duran tam olarak böyle bir şey değil. Hızlı, beygir gücü yüksek ve pahalı kısmında bir sorun yok; ama işin içine "spor" kelimesi girdiğinde biraz düşünmek şart.

Resimde gördüğünüz otomobil gerçek bir Ferrari; ama "station" kasa içerisinde geliyor. Üstelik bu model bizzat Ferrari tarafından üretilmiş. Yani ülkemizde sık sık gördüğümüz Şahin üzerine BMW logosu yapıştırmak gibi bir durum söz konusu değil. Brunei prensi ailesi için ısmarladığı Ferrari 456 Venice Station Wagon için tam 1,5 milyon Dolar ödemeyi göze almış.

kendisi ve ülkesi hakkında ayrıntılı bilgi:
http://forum.donanimhaber.com/m_26562214/mpage_1/key_//tm.htm#26562214
Ufaltılmış önizleme resmi
*$*
Resmin büyük halini görebilmek için tıklayın
*$*Ufaltılmış önizleme resmi
*$*
Resmin büyük halini görebilmek için tıklayın
*$*Ufaltılmış önizleme resmi
*$*
Resmin büyük halini görebilmek için tıklayın
*$*
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.