Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Onbaşı
14 Temmuz 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
5 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
10 ay
Ets2 Daf 95XF Simülasyon Kabini Yapımına Başlandı!..

Herkese Merhabalar;


Uzun zamadır kafamda olan bir projeyi gerçeğe dökmenin mutluluğu içerisindeyim. Hayalim olan simülasyon kabinin yapımına başladım. Bu yolda beni yanlız bırakmamanızı sizden temenni ediyorum. Daf 95XF Megaspace Cab projemi sizlere sunuyorum. Türkiye' de ilk olan bir projeyi daha başlatmaktan mutluluk duyuyorum.


iyi Forumlar.


YKS Teamyoutube
Merhabalar herkese Kabin ile ilgili aklımdan geçenleri anlatmaya çalıştığım bir video ile karşınızdayım. Umarım beğenirsiniz. İyi seyirler. İletişim için: Dogukan_K61#9286 #Tır #Truck #Simulator #ETS2 #Cab #Space #Spacecab #Kabin #Simülasyon #Simülasyonkabini #Gerçekçi #Proje #YKS #Team #Yksteam #Trmap #Turkey #Map #Türkiye #Haritası.
https://www.youtube.com/watch?v=Hx4YGEKvmwU
7 yıl
Kaza yaptım kazadan ayrı tutuldum acil yardım
Arkadaşlar trabzondan istanbula gitmekteyken iki şeritli yolun sol tarafında yan durmuş bi araç kaza yapmış ve araç sürücüsü olmak üzere ikiside alkollü tam virajı döndünce araçla karşı karşıya kaldım ve saracı gayri ihtiyari sağa yatırdım yolun sağ tarafınada yardım etmek isteyen araçlar park etmiş ve onlarada vurmamak için bu sefer sola yatırdım fakat kontrol hakimiyetim hiç kalmadı ve bariyerlere girdim. Benim arkamdan gelen caddy hiç frene bile basmadan yan duran araca göbekten vurdu 6-7 araç kazaya karıştık. Aracımda ağır hasar var ve ölümden döndük ailemle fakat raporlar dahilinde ben karşı araca vurmadığım için beni kazadan ayrı tuttular ve hiç bir kusurumun olmadığı saptandı. Fakat ben aracımı yaptırmak istiyorum karşı tarafın sigortası veya kaskosından yararlanabilirmiyim bana acil yardım edin.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle