Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Binbaşı
11 Temmuz 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme (?)
38 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
7 yıl
Cevap: evde bakılabilecek en iyi tür ?
Şahsen hayvan ticaretine karşıyım. Bir arkadaşım yeni doğan siyam yavrularından birisini bana verecekti, son dakika da 250 tl para isteyince sinirlenip vazgeçmiştim. Sonrasında eve dönerken, karşı kaldırımdan bir tekir yavrusu koşarak gelip bacağıma sarılmıştı.
2 senedir yanımda sıpa, üç cins beslemiş biri olarak tavsiyem Tekir cinsidir. Akıllıdır, daha dayanıklıdır ve de dişi seçerseniz daha oyuncu ve sevecendir.
13 yıl
N8 & N82 Fotoğraf Çekimi Karşılaştırması
13 yıl
Profilo CM 1000 STR (mini inceleme)
Yaklaşık 4 ay önce forumdan değerli arkadaşların yardımı ile aldığım, Profilo CM 1000 STR modeli çamaşır makinamın birkaç fotoğraf ve videosunu sizinle paylaşmak istedim.

Makinamla genellikle tam dolu kapasitede yıkama yapıyorum, ilk aldığım günden itibaren sıvı deterjan kullanıyorum.Bu güne kadar performansında herhangi bir düşme görmedim ancak ! alacak arkadaşlar imkanları varsa kapak kilidini kontrol etsinler.
Makinaya yükleme yaparken tıkabasa dolduracaksanız, kapak kilidinin oldukça zorlanacağını hesaba katarak, birkaç parça çamaşırı ıslatmalarında fayda vardır.
Sıvı deterjanı kullanırken sakınola ölçü için kullandığınız kapağın küçüklüğüne aldanarak fazladan deterjan koymayın, sonra fazladan durulama yapmak zorunda kalırısınız.

Dış GörünümüProgram Düğmeleri.Program IşıklarıDeterjan BölmesiKazan içi
Su Tahliye KapağıYıkama ÖncesiYıkama Sonrası
Yıkanan Çamaşırlar2 Adet Nevresim takımı, Polar Battaniye, Tek kişilik nevresim takımı, 2 Adet T-Shirt, 5 Adet Boxer, 2 Adet orta boy havlu, 1 Adet Bornoz.

Videolar.


http://www.izlesene.com/video/sprite-profilo-cm-1000-str/2225045

http://www.izlesene.com/video/sprite-profilo-cm-1000-str-yikama/2225145

Not: Sıkma faslının olduğu videoyu yükleyemedim, sonra ekleyeceğim
14 yıl
silinebilir...
Arkadaşlar Dell İnspiron 1300 laptopum için daha yüksek kapasiteli HDD almayı düşünüyorum şu an cihazımda takılı olan HDD'in resmini ekledim,tavsiyeleriniz doğrultusunda hareket edeceğim.
Teşekkür ederim.

15 yıl
TURKCELL KURNAZLIĞI
Yaklaşık 1.5 ay kadar önce öğrenci kardeşim kıbrısta kullanmak için kampuscell hat aldı,orada okuyan arkadaşlarından öğrendiğine göre sms kampanyalarından yararlanılabiliyormuş hatta 150 kontörü yükleyip kampuscell içi 3000 sms aldı ve gayet rahat kullanıyordu.
Hatti ilk aldığımız zaman konuşma olayını denedik fazla kontör gittiği için yararlanamadık,dünden itibaren hattı kıbrsıta şebekeye bağlanamadı,müşteri hizmetlerinden hattın roaming ve yurtdışına kapatıldığını öğrendik akabinde açtırdık.Bu seferde sms paketi yerine her smste 4 kontör gitmeye başladı.
Bu gün müşteri hizmetleri ile görüştüm artık turkcell abonelerinin kıbrısta kampuscell avantajlarından yararlanamayacaklarını söylediler,bende daha önce kullanıpta birden bu şekilde olmasının hiçte mantıklı olmadığını belirttim.
Sonuçta oradaki şirkette kendi iştiraki ilk başta sms paketini kullanamasak eyvallah diyeceğim ama bu yapılan bana hiç inandırıcı gelmedi.
15 yıl
KKTCEL&Turkcell-Kıbrıs Vodafone&Vodafone Türkiye
Arkadaşlar her iki operatörün müşteri temsilcileri ile yaptığım görüşmeler ve internet sitelerinden yolladığım maillere rağmen kıbrısta hizmet veren kendi operatörleri ile aralarındaki tarife bilgilerine ulaşamadım.
Konu hakkında bilgisi olanların yardımlarını bekliyorum.
Teşekkür ederim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle