MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
C

Onbaşı
09 Temmuz 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
0 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
C
3 ay
Bedelli de tarih ve ödeme ile ilgili soru.

Arkadaşlar merhaba kamu da çalışıyorum. 27.05.2021 tarihinde mevcut tecilim sona eriyor. Bedelli olarak yapmayı düşünüyorum ama net şekilde askerlik şubesinden alamadığım cevabı sizlere sormak istedim.

-bedelli askerlik başvurumu tecil bitmeden hemen önce (mayıs başında) yaparsam bana ne zamana kadar ödeme süresi verecek?

-eğer süre olarak aralık ayına kadar zaman verirse ve ben ödemeyi aralıkta yaparsam, tecil tarihi geçtiği için kaçak durumuna düşüp bedelli başvurum iptal mi edilir.

-benim bu başvuruyu ne zaman yapmam ve parayı ne zaman yatırmam gerek.


not: maddi kaynağı oluşturmak için bu soruyu soruyorum. aralığa kadar sürem varsa ödeme için daha rahat olacağım. mazur görün. teşekkürler.

C
7 yıl
Phoshop'ta Noktalar Halinde Çizgi Çizmek?
Arkadaşlar nokta halinde çizgi çizmek istiyorum ama bir türlü beceremedim. Bilgisi olan birisi yardım ederse sevinirim. Çok teşekkürler şimdiden
C
7 yıl
MSI GE60 621TR Format Atmak İçin Ne Yapmam Gerekiyor?
Arkadaşlar yaklaşık 5 ay önce hepsiburada'dan MSI GE60621TR model laptop aldım. Üründe Windows 8 kurulu olarak geldi. Performansından gayet memnunum ancak Chrome'da çok fazla donma oluyor. İnternete girmekte çok sıkıntı çekiyorum. Format atmayı düşünüyorum fakat nasıl format atacağımı anlayamadım. Bilgisayar açılırken F3'e bastığımda bir menüye yönlendiriyor ama oradan da bir sonuca varamadım. Kısaca sormak gerekirse bu makineye nasıl format atacağım? :)
Şimdiden herkese teşekkürler.
C
7 yıl
Bilgisayar belli bir süre sonra kasıyor acil yardım
mesela youtube da video izlerken 1 2 dakika sonra video da ses normal ama görüntü donuyor mause u oynatınca tekrar düzeliyor sadece video ve film izlerken oldugunu sanıyordum ama gecenlerde facebookta görüntülü konusma yaparken aynı şey orda da oldu sorun nedir acaba?
C
8 yıl
Note 2 ekranda ölü piksel ve renk kayması
Arkadaşlar bugün telefonumda bir adet ölü piksel olduğunu fark ettim. Buna müteakiben yaklaşık yarım saat sonra telefonun sağ üst köşesinde yoğun şekilde, yaklaşık 10 dakika sonrada telefonun orta kısmında hafif şekilde renk kayması meydana geldi. Ne yapmam gerektiği hakkında bilgisi veya fikri olan var mıdır? Telefonu 3 ay önce Vatan'dan aldım. Garantiye göndersem sıkıntı çıkar mı acaba? Cevap verenlere şimdiden çok teşekkür ederim.
C
8 yıl
MSI GE60 621TR Mikrofon Çalışmıyor
Arkadaşlar yaklaşık 2 aydır kullandığım GE60 621TR bilgisayarımda mikrofonun çalışmadığını fark ettim bugün. Kamerayı Fn+F6 kombinasyonuyla açabiliyorum ama mikrofonu bir türlü açamadım. Ses ile ilgili olan sürücüleri güncelledim fakat bunun da bir etkisi olmadı. Yardım ederseniz sevinirim. Şimdiden çok teşekkürler.
C
8 yıl
Note 2'de WatchOn Kullanabilir miyim?
Arkadaşlar bugün S4 kullanan bir arkadaşımda WatchOn isimli bir uygulama gördüm. Televizyonu istediği şekilde kontrol edebiliyordu. Google PlayStore'da uygulamayı buldum ama telefonumun sürümle uygun olmadığını söyledi. Note 2'de bu uygulamayı kullanabilir miyim? Ya da kullanamamamın nedeni nedir? Veya bu şekilde televizyon kontrol edebileceğim başka bir uygulama bilen var mıdır? Şimdiden çok teşekkürler.
C
8 yıl
MSI GE60 0ND-621TR Sorun!
İyi günler arkadaşlar. Bugün hepsiburada'dan MSI GE60 0ND-621TR laptop aldım. Laptopun klavye takımın üstünde odd açma, ekran kapatma, wi-fi, ekstra soğutma ve turbo düğmeleri var. bunlardan odd'nin ne olduğu hakkında bilgim bile yok ve bu düğmelerden sadece ekstra soğutmadan reaksiyon alabiliyorum. diğerlerine tıkladığımda herhangi bir işlem yapılmıyor. Acaba manuel açıp kapatmaya izin vermiyor mu bu düğmeler? En azından wi-fi'ın açılıp kapanması lazım değil mi :S Güncellemeyle alakalı olup olamayacağını düşünüp MSI'ın sitesine girdim ama oradaki modeller arasında 621'i bulamadım. Yardım ederseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
C
8 yıl
MOHA - Warfighter İlk Bölümü Bir Türlü Geçemeim
Arkadaşlar Warfighter'da antrenman bölümünde po**** gittikten sonra yakınlaştırma yaparak ateş etmemizi söylüyor fakat bir türlü yakınlaştırma yaparak ateş edemedim. Oynanış videolarına baktığımda bir şekilde özel bir yakınlaştırma yaptıklarını gördüm. Bu yakınlaştırmayı PC'de hangi tuşla açıyoruz acaba? Yardım eden olursa sevinirim. Şimdiden çok teşekkür ederim.
C
8 yıl
MOHA - Warfighter İlk Bölümü Bir Türlü Geçemeim
Arkadaşlar Warfighter'da antrenman bölümünde po**** gittikten sonra yakınlaştırma yaparak ateş etmemizi söylüyor fakat bir türlü yakınlaştırma yaparak ateş edemedim. Oynanış videolarına baktığımda bir şekilde özel bir yakınlaştırma yaptıklarını gördüm. Bu yakınlaştırmayı PC'de hangi tuşla açıyoruz acaba? Yardım eden olursa sevinirim. Şimdiden çok teşekkür ederim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.