Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
30 Haziran 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
50 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
7 yıl
Paketimi Kendileri Yeniliyorlar?
Mayıs ayında paketimin süresi bittiği için arandım.Düşüneceğimi daha sonra aramalarını söyledim.1 hafta sonra aramışlar dersteydim açamadım.Şimdi baktığımda yenileme talebiniz alınmıştır yazıyor ama ben bir şey demedim.Sizce ne yapmalıyım?
7 yıl
Mezun İçin Tavsiyeler?
Beyler dershanem 16 sında başlıyor. Sizce önden mi gideyim yoksa dershaneye mi uyayım? Birde geçen sene YGS ve lys de karekök mat, palme ve fen bilimleri biyo,fem fizik ve kimyada palme ve uğuru bitirdim. Bu sene için kitap önerilerinin var mı?
7 yıl
Hdd'yi Tamamen Klonlayabilecek Program?
Merhaba bilgisayarım windows 8.1 le gelen bir ultrabook. Hdd'nin içinde windowsun görmediği recovery kısmı falan da var. Benim isteğim HDD yi tamamen klonlayabilecek bir program. Çünkü formatladığım zaman HDD tamamen formatlanıyor. Herhangi bir durumda hdd nin ilk hali elimde bulunsun istiyorum. Böyle bir program bilen var mı?
7 yıl
Deneme Tavsiyesi Olan ?
Merhaba şu an elimde fem in 9 lu denemeleri var mat ve fen için. Forumda fem için sınavla alakasız diye şeyler okudum sizin tavsiyeleriniz neler?
9 yıl
LBN Out İşlevi
Merhaba bizim digiturk alıcımız DCR DT8003.Şimdi bizim yapmak istediğimiz şey;bu alıcının LBN outundan başka bir alıcıya kablo çekip digiturk ün çanağını normal bir uydu çanağıymış gibi kullanmak.Diğer alıcının modeli Botech BC-2100B FTA.Ne yaparsak yapalım TRT'nin kanalları ve birkaç kanal haricinde diğer kanalları izleyemedik.Bize diğer alıcıda sadece ulusal kanalları izlemek yeterli.Sizce bunu yapmak için nasıl bir yol izlemeliyiz?
9 yıl
Sizce Hangi Sürümü Kullanayım?
Merhaba Windows tan sıkılmış birisi olarak notebookuma Linux yüklemeye karar verdim.Daha önce Ubuntu kullanmıştım(yanlış hatırlamıyorsam 9 lu bişiydi) ve bana fazla sorun çıkartıp birde her updatede benden izinsiz olarak bişileri değiştirdiği için pek beğenmemiştim.Şu an beğendiğim ve en çok duyduğum sürümler şunlar:
-Elemantary OS
-Fedora
-Debian veya Mint Debian.
Ben bunları beğendim kullanım olarak Windowstan farklı olması benim için problem değil.Öğrenmeyi severim bu yüzden sıkıntı yok.Görünüm olarak güzel bişiler olursa sevinirim.Türkçe olup olmaması önemli değil hatta İngilizce olmalı.Laptopun özellikleri şöyle:
MSI S430
AMD Mobile Sempron 2 GHz işlemci(Sanırım 32bit o yüzden 64bit olması önemli değil ama bu işlemciyle 64bit kullanabilirsem tercih ederim.)
1,5GB ram
Paylaşımlı(sanırım) Nvidia Geforce 6100Go.

Bana önerebileceğiniz hangi sürüm?Eğer başka tavsiyelerinizde varsa öğrenmek isterim.Birde son soru;Mint Debian la Debian aynı mı farklı mı?
9 yıl
Ne Almalıyım?
Yeni bir kulaklık almayı düşünüyorum kafa üstü modellerden.Genellikle rock (klasik,normal,prograsive) arada bi pop dinliyorum ama pop çok önemli değil.Playerim Samsung YH-J70 modeli yaklaşık 5 senelik onuda yakında değiştireceğim Bi Marshall Major ve Koss Portapro lar hoşuma gitti ama sanırım Portapro almam çünkü onu kullanmak için çok sağlam bir cihaza ihtiyacım var.Ayrıca sizinde tavsiyelerinizi bekliyorum acaba Mojor iyimidir?
10 yıl
S765 Önerirmisiniz?
Merhaba acaba S765 önerirmisiniz?Nasıldır acaba hiç yorum bulamadım.Bir tek ses seviyesinin çok az olduğunu okudum yabancı sitelerden filan.Ben çok yüksek sesle müzik dinlemem ama ses çok azsa bu beni düşündürür.
10 yıl
Hala Eski Oyunları Oynayanlar Var mı ?
Acaba benim gibi Xbox unu yeni alıpta eski oyunları oynayan varmı? Veya nostarji olsun diye oynayanlar?Eğer varsa burada oyunlarla ilgili yardımlaşmalarda bullunabiliriz.
10 yıl
Xbox'a Özel Oyunlar İçinde Ayrı Bölüm Olabilir mi?
Sayın yetkililer fark ettiğim üzere Oyunlara Özel Olan Bölümde sadece PC ve Playstation 3 için özel olan oyunların özel bölümü var.Acaba Xbox oyunları içinde bir bölüm açabilirmisiniz?Böylece Xbox bölümündeki karışıklık bir nebze azalır diye düşünüyorum.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.