Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yarbay
24 Haziran 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
45 üye
Görüntülenme (?)
1879 (Bu ay: 14)
Gönderiler Hakkında
11 ay
New Tales From The Borderlands [ ANA KONU ]


Savaşın sürekli mağlup ettiği metropol Promethea'nın içinde, hayatlarının en kötü gününde Anu, Octavio ve Fran'i kontrol edeceksiniz. Dünyayı değiştirmeye (hatta belki de kurtarmaya) çalışan bu üç sevimli zavallıya yardım edin!

Şimdi sömürüye ve kurumsal açgözlülüğe karşı savaşma zamanı. Şimdi kargaşayı görev edinme zamanı.


ÜÇ SEVİMLİ VE SIRADAN İNSANIN SIRA DIŞI HİKÂYESİ

Fedakar bilim adamı Anu, onun hırslı, "şehirli" kardeşi Octavio ve donmuş yoğurt satıcısı acımasız Fran'in kaderlerini belirleyin. Kaybedecek hiçbir şey kalmamış ama kazanacak çok şey varken, silahlı haydutlar, öte dünya canavarları ve lezzetli takolarla dolu heyecan verici beş bölümü tırnaklarınızla kazıyarak geçeceksiniz.


FİLM TADINDA MUHTEŞEM BİR MACERA

Borderlands sadece Kasa Avcıları, psikopatlar ve silah şirketi CEO'larına ev sahipliği yapmıyor, aynı zamanda kıt kanaat geçinmeye çalışan ezilmiş, gözü pek sivillerle dolu. Mizahi yönü kuvvetli suikastçı bir robot ve her zamankinden daha az öldürücü bir haydut da dahil olmak üzere pek çok tanıdık ve yeni yüzle, bu unutulmaz hikayenin yeni ve eski hayranları memnun edeceği kesin.


SONUCU TERCİHLERİNİZ ŞEKİLLENDİRECEK

Seçimleriniz hikayenizin nasıl biteceğini belirleyecek. Anu'nun silahlardan fazlasını pazarlayan evren vizyonu, Octavio'nun şöhret ve servet hayalleri ve Fran'in soğuk intikam planı da dahil, hepsinin başarısı ya da başarısızlığı size bağlı.


Borderlandsyoutube
New Tales from the Borderlands is available now on PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X|S, Xbox One, and PC (Steam and Epic Game Store). 👉2kgam.es/3KdaO9O Time to MAKE MAYHEM YOUR BUSINESS! Jump into the lives of three new lovable losers! Control underdogs Anu, Octavio, and Fran, on the worst day of their lives. Tediore is invading, their start-up’s in trouble, and the very fate of the universe could be at stake! Fight back against exploitation and corporate greed in this narrative-driven adventure. 💖 THE UNDERDOG STORY OF THREE LOVABLE NOBODIES Decide the fates of altruistic scientist Anu, her ambitious, "streetwise" brother Octavio, and the fierce, frogurt-slinging Fran. With nothing left to lose and everything to gain, you'll claw and con your way through this thrilling five-part story full of gun-toting goons, otherworldly beasts, and delicious tacos. 🎥 AN EXTRAORDINARY CINEMATIC ADVENTURE The Borderlands aren't just home to Vault Hunters, psychos, and weapons-corp CEOs—they're full of downtrodden, intrepid civilians just trying to get by. With a host of returning and fresh faces, including an assassin bot with comedic aspirations and a less-murderous-than-usual bandit, this unforgettable tale is sure to delight fans new and old. 🎮 YOUR CHOICES SHAPE THE OUTCOME The decisions you make determine how your story ends. Whether it's Anu's vision of a universe that markets more than weapons, Octavio's dreams of fame and fortune, or Fran's frosty plot for revenge—their success or failure depends on you.
https://www.youtube.com/watch?v=ujh7O-UGxDY&feature=youtu.be


PlayStationyoutube
Facing impossible odds and only armed with their dreams and ambitions, three nobodies band together to change their circumstances... and possibly the world. Within the perpetually war-torn metropolis of Promethea, you'll control Anu, Octavio, and Fran on the worst day of their lives. 🍨Fran Miscowicz: A hard-working woman running her family's Frogurt shop, Fran answers to no one. Attacked out of spite during the Maliwan invasion, Fran's trying to put the pieces back together but life has other plans for her. 💰Octavio Wallace-Dhar: As Meridian City's most popular citizen - at least in his own mind - Octavio is looking to be a Somebody. His big break is on the way and then comes the big payday! 🧪Dr. Anuradha Dhar: The socially awkward genius who stumbles into an invention that could change the fabric of society itself. Anu dreams of a world where no one has to kill to get ahead. In this cinematic thrill ride, what happens next is up to you! Meet a motley cast full of misfits, assassin bots, and talking guns in this race to the top! Fight back against exploitation and corporate greed in this narrative-driven adventure. It's time to Make Mayhem Your Business! New Tales from the Borderlands is coming on October 21st! #ps5games #ps4games
https://www.youtube.com/watch?v=K18FFz1YmI8&feature=youtu.be
3 yıl
PS5 Dualsense Kıralan Tetik Yayı Değisimi


nerdeyse kronik hale gelen tetik yayı sorunu için video çektim. Kırılan veya yerinden çıkan yay için dualsensin içi nasıl açılır yay nerede vs.

garantisi olmiyan veya garantiye gönderip 20 gün beklemek istemiyenler için 5 dakikalik çözüm..

Değişmesi gereken yay bu dualshock 4 v2 ile aynı 2-3liraya satılıyor gg , n11 gibi sitelerde.

Kırılan yay bu görüldüğü gibi bir bacağı yok ⬇️Yeni aldığım yay da bu şekilde ⬇️yaylar çok küçük tavsiyem alırken 3-4 tane yedekli şekilde almanız. hem tekrar başınıza benzer sorun gelirse hazır bulunsun hemde elinizden düşse kalbolması çok kolay
3 yıl
The Complex (Türkçe Altyazı) | ANA KONU |


PS4, PC, Xbox One ve Switch için 31 Mart'ta piyasaya sürüldü.

The Complex, sizlere Late Shift, The Bunker ve The Shapeshifting Detective'ı sunmuş bir yayıncılık stüdyosu olan Wales Interactive'den interaktif bir bilim kurgu gerilim macerası.

Londra'da gerçekleşen büyük bir biyolojik silah saldırısından sonra iki bilim adamı kendilerini zaman ve havanın giderek tükendiği bir laboratuvarda kilitli bulurlar. İstediğiniz macera türünü seçebileceğiniz bu oyunla eylemleriniz ve diğer karakterlerle olan ilişkiniz sizi sekiz şüpheli sondan birine götürecektir.

4 yıl
HiNDiSTAN PSN'den TÜRKÇE OYUN NASIL ALINIR [ANA KONU]
Hogwarts Legacy --> 4400rupi
Dead Space --> 4500rupi
Need for Speed Unbound --> 4500rupi


4500 rupi yaklaşık 1050 lira yapıyor şuan. 1200/1400 rakamların yanında kötünün iyisi diyelim.

gibi rakamlara geliyor güncel kur ile bankalara göre 3-5 lira farklilik gösterebilir

https://store.playstation.com/en-in/pages/home/STORE-MSF75508-MOBHOMEGAMESONLY/

En büyük avantaji TR PSN'le ayni CUSA koduna sahip olması yani oyunlar TÜRKÇE..

DEATH STRANDING için yazmamiz gerekirse cusa kodlari ayni

https://store.playstation.com/en-in/product/EP9000-CUSA12605_00-DEATHSTRAND00001

https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP9000-CUSA12605_00-DEATHSTRAND00001

önce psne hesap aciyoruz. adres bilgileri aşağidaki gibi

country : india
city : delhi
state : delhi
zip kod: 110001

hindistan psn tamam. şimdi 4500 rupilik kart lazim bize. bunuda amazon.in den alicaz. daha önce herhangi bir amazon adresine kaydimiz varsa ayni hesap şifre ile giriş yapilabiyor yoksa yeni hesap açalim amazona. 4500 rupilik karti alabilmek için amazona yeni hindistan adresi eklememiz gerekiyor.

Street: Shop No8, Kalpataru Bldg, Navghar Rd, Bhayander
City: Mumbai 
State Full: Maharashtra 
Zip Code :401105 
Phone Number: 02228163963

adresi tanimladikdan sonra linkdeki karti kredi kartimizla alabiliyoruz. kod amazona kayitli mail adresimize geliyor.

https://www.amazon.in/Rs-4500-Sony-PlayStation-Network-Delivery/dp/B07K6RK5KR/


kodu açtiğimiz hindistan psn adresine REDEEM CODES kısmına girip cüzdanimiza parayi ekliyoruz ve oyunu aliyoruz
8 yıl
PlayStation 4 için 3.10 güncellemesi yayınlandı
Gelen güncelleme ile 3.10 versiyonuna yükselecek olacak olan PlayStation 4 cihazlarında, mesajlaşma bölümü artık daha çok kişileştirilebilir hale gelecek.Yeni çıkartmaların bulunduğu güncellemenin boyutu 250 mb
10 yıl
Sorunlu Cıkan PS4 'ü Amazona Geri Gönderme Kılavuzu

..............................................................................................................
..............................................................................................................
..............................................................................................................

..............................................................................................................
..............................................................................................................
..............................................................................................................

..............................................................................................................
..............................................................................................................
..............................................................................................................


ilk olarak size güvenlik amacıyla isim, email ve fatura adresi soruluyor. sonra para iadesimi yoksa ürün deyişimimi isteyip istemediğimiz soruyo. ürün deyişimi istersen anında adına sipariş tanımlayıp yeni ps4 ü kargoluyorlar. ürün elinize geçince sizde sorunlu olan ps4 ü kargoluyorsunuz. hangi adrese kargolıyacağınızı ve birde barkot gerekiyo onun linkini veriyor. sadece onu yazdırıp kutuya yapıştırıp kargoluyoruz ürünü 1ay iade süresi var. hepsi bukadar...
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle