MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yarbay
23 Haziran 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme (?)
79 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
9 ay
Hastaneye sevk hakkında
Aile hekimi hastaneye sevk verdi. Kaç gün içinde gitmem gerekir? 2 kilodan dolayı sevk verdi ve askere gitmek istediğim için sıkı diyet spor yapıp 2 kiloyu vermek istiyorum acaba kaç gün içinde gitmem gerekir veya geç gidersem ne olur bilen var mı?
10 ay
Kilo erteleme iptal edilebilir mi
Net bi bilgiye ulaşamadım. Acaba kilodan dolayı erteleme alırsam bir sene dolmadan tekrar muayeneye gitme şansım var mı acaba?
geçen yıl
Türknete geçiş hakkında
Kendimi bildim bileli ttnet kullanıyorum ve açıkçası hiç problemim olmadı ama taahütüm bitiyo ve 16mbit paketler teklif ediyolar. Neredeyse şuan kullandığımın yarısı. Bu yüzden türknete geçmek istiyorum ama olumsuz yorumlar çok fazla. Sizce geçmek riskli olur mu dertsiz başıma dert almak istemiyorum. İptal edeceğim zaman işi yokuşa sürüyolar mı hiç bilen var mı?
geçen yıl
Aracımın sorunu ne olabilir?
2010 modem peugeot 207 var benzinli. Aracın sanki rampada çekişi düştü biraz ama emin değilim doğal hali de çok iyi değildi zaten o konuda emin olamıyorum. En son çalışır haldeyken stop etti ve çalışmadı. Aküsü 1 2 aylık akü onda bi sıkıntı yoktur ki takviye kablosuyla takviye ettik yine çalışmadı. Bunun sorunu ne olabilir çok masraf çıkatır mı sizce başına gelen var mı
geçen yıl
7 sene öğrenim süresi
Arkadaşlar 2013 girişliyim acaba 7 sene mevzusu bu sene mi vuruyor yani bu 2. dönem sonunda okulum bitmek zorunda değil mi yoksa önümüzdeki sene dahil mi bilen var mı net bir cevap bulamıyorum ayrıca dersleri verip stajı yaza bırakma gibi bir şansım oluyor mu?
2 yıl
sapphire r9 380 90 derece
pubgde 1 saat sonunda 90 dereceye ulaşıyo bi sıkıntı olur mu sizce ideal sıcaklıkları nedir bu kartın
2 yıl
uzak gözlüğü aldım sorularım var
1 miyop 1 astigmat var az önce taktım ilk defa ama yakını çok değişik görüyorum yürürken zorlandım hatta o derece. Bilgisayarın başına oturdum monitör aşağıdan yukarı doğru daralıyo bildiğin acaba bu gözlüğü bilgisayar başında takmamalı mıyım ?
2 yıl
Sultan papağanı kanat tüyü koptu
Kanadındaki uzun olan tüy kopmuş uçmakta zorlanıyo. Kırık çıkık yok baktım biraz kanamış ama. Bu tüy ne kadar sürede yenilenir? Ekstra gıda olarak ne vermeliyim ve bu süreçte kafesten çıkarmalı mıyım? Normalde kafesi her zaman açıktır kafasına göre girer çıkardı
3 yıl
windows 8.1 pro nun indirme linki neden yok?
Arkadaşlar bunun indirme linki neden yok microsoftun sitesinde? K N diye bi şey getirmişler ama pro yok. Cd key boşuna mı almış oldum şimdi
3 yıl
sapphire r9 380 yük altında 90 derece
Pubg oynarken 90 derecelere kadar çıkıyor ideal sıcaklık değerlerini bilmiyorum ama 90 normal değildir heralde. Bu ekran kartına termal macun sürülür mü? Sürülse ne kadar fark olur ve yeterli gelir mi ekstra bi soğutucu almaya gerek var mı varsa ne tür bi şey almalıyım? Kasanın hava sirkülasyonunda ve toz olarak bi sıkıntı yok içinde ekstra bi soğutma sistemide yok kasayı aldığımda içinden çıkan fanlar var sadece.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.