Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
A

Yüzbaşı
19 Haziran 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme (?)
806 (Bu ay: 43)
Gönderiler Hakkında
A
2 hafta
Şu anakarta rgbli bir ram önerebilirmisiniz?

Asus Prime A320 M-F anakartım var buna uygun rgb li bir ram önerebilirmisiniz? Ben baktım desteklediği ram frekansı 3200 yazıyor ama desteklediği ramlere baktım anasayfasından rgb li çok eski ramler var listede onlar da Türkiye 'de bulunmuyor. Acaba buna herhangi rgb li 3200 frekansında ddr4 ram alsam çalışır mı yoksa sadece kitapçığında yazan ramler mi çalışır?

A
3 ay
İpek 500gr tereyağı 27.90TL migros
A
6 ay
silinsin

silinsin.

A
6 ay
..

.

A
8 ay
29 Ekim de DH ı Kırmızı Beyaz 10 Kasım' da Siyah Renk Yapalım

DH yöneticileri arkadaşlar 29 Ekim ve 10 Kasım yaklaşıyor. Böyle bir uygulama yapın. Alkışlayalım.

A
8 ay
Gigabyte Z490 Aorus Ultra G2 ₺2.940.11

Bu da iyi fiyat. Boss biraz problemlimiş. Amazon 2900 tl civarı bence uygun.

A
8 ay
Yetkili servis haricinde balata değişimi hususunda dikkat edilmesi gereken nokta

Merhaba,


Yetkili servis balata değişimi için 2000 tl talep etti. Ön balatalar. Ben internetten 300 tl verip en kalite balataları aldım. Yalnız taktırdığımız usta orjinalde bulunan plakaları takmadı. O plakalara dikkat edilmeli düşük frejanslı titreşimleri izole ediyor. Böylelikle düşük hızda frenleme seslerini engelliyor. Usta babamın arkadaşı ve araba da babamın olduğu için babam da adamı onayladığı için müdahele edemedim. Şu an düşük hızda frenlemede son model araç ses yapıyor. O plakaların takılması önemli. Yollarda arabalara dikkat ediyorum neredeyse hepsinin balataları çıplak şekilde gözüküyo orjinal balatalarla gelen plakalar takılmamış.


Bu plakalar ingilizce de Anti squeal shim (yani gıcırtı önleme plakaları diye geçer).


Taktırın şu plakaları. Tüm çok bilmiş Türk ustalarına da anlatın öğrensinler. Gavur binlerce yıllık emek veriyor bir icat buluyor. Bizim millet yok abi ne işe yarıcak ya, gereksiz o at gitsin diyor. Güçlü değil çok bilmiş ama aslında hiç birşey bilmeyen Türkiye.
Hardly Moving Productionsyoutube
This video will explain the most typical cause of brake squeal and how you can avoid this problem with new brake pads. Brake pads vibrate during braking and the pad shims act as a vibration friction barrier between the caliper piston (inside pad) and the caliper ears that braces the outside pad. There are two shim designs: shims that are either riveted or glued to a brake pad and the other where brake lubricant (grease) is sandwiched between the shim and the pad. Riveted or glued shims have an outer anti friction coating to allow vibration between the caliper pistons and caliper ears. Greased shims, the most common design, allows vibration between the shim and the pads. Regardless of design, make sure your rotors are not out-of-round (have them either resurfaced or replaced) before installing new pads. This will reduce the vibration between the rotors and pads. If you'd like to make a donation to the channel, please follow the link below: https://paypal.me/HardlyMoving?locale.x=en_US Parts and Specialty Tools: Permatex Ultra Disc Brake Caliper Lube, 8 oz. https://amzn.to/2RTJJzn Lang Tools Brake Caliper Press https://amzn.to/2RZfln2
https://www.youtube.com/watch?v=H89uw4pam14
A
8 ay
Akpli veteriner profesör:" büyük patlama akpnin var olabilmesi için gerçekleşmiştir"

Evet profesör Hasan Hasip Yılmaz tüm evrenin var olma sebebini akp ye bağlamış ve öyle demiş ne diyonuz?
Not: Bir zeytung haberidir.

A
8 ay
11700K Fırsatı 3750 TL

Merhaba arkadaşlar hiçbir yerde daha ucuzunu görmedim hem de satıcı hepsiburada.


https://www.hepsiburada.com/intel-core-i7-11700k-3-6ghz-1200-pin-16-mb-cache-islemci-fansiz-p-HBCV000007J7RN?magaza=Hepsiburada&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_medium=akakce&utm_source=pc&utm_term=k&v=1.47.3&wt_pc=akakce.c.k.pc

A
9 ay
Fiyatlar aynı kalmış. Ötv düzenlemesi açık bir aldatmaca

Merhaba gençlik,


Ötv indirimi olcak diye millet beklerken bu ayki güncellenen fiyatlar geçen aykı fiyatlarla aynı kalmış. Yoksa yapılacak zammı mı yapmadılar öyle indirim mi oldu? Bindirimin indirimi mi?


Herşeyde olduğu gibi yine mi kandırıldık?

DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle