Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Binbaşı
18 Haziran 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
17 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
13 yıl
Çakma McDonalds :)
14 yıl
Profesyonel Photoshop'cu var mı Aramızda?Hayırlı iş için gerek :(
Arkadaşlar kız arkadaşım ile aram bozuk.Onunla barışma noktasına geldim,ufakta olsa küçük bir jest olarak 1 fotoğrafının üzerinde oynamalar yapmam gerekiyor.Fakat Photoimpact gibi programlardan fazla anlamıyorum.Fazla detaylı bişeyde istemiyorum gerçekten,bana yardım edicek varsa lütfen msn'ini bırakabilirmi?Kız arkadaşımın fotoğrafını yolluyacağım ve neler istediğimi söyliyeceğim.İşin ustası için aslında 5-10 dakikalık bir iştir aslında.Yardımlarınızı bekliyorum DH sakinleri
14 yıl
Korsanlar yine Türk yük gemisine ÇÖKTÜ !
adamlar iyi meslek edindi ha, çöken çökene bizim gemilere ülke sınırlarını terk ettiği anda çöküyorlar yeni meslek türedi karlı ve temiz.


Hindistan'ın Bombay Limanı'na giden “Karagöl” isimli Türk bayraklı gemiyi Yemen açıklarında korsanların ele geçirdiği bildirildi.

Denizcilik Müsteşarlığı Deniz Ulaştırması Genel Müdürlüğü Ana Arama Kurtarma Koordinasyon Merkezi'nden yapılan yazılı açıklamada, bugün saat 16.02'de merkezde bulunan İNMARSAT-C (Uydu teleks) cihazına “Yemen'in 16 mil açığında YDC Denizcilik A.Ş'ye ait Türk bayraklı Karagöl isimli tankere deniz haydutlarının saldırıda bulunduğu” ihbarının yapıldığı kaydedildi.

Açıklamada, ihbarın ardından NATO'nun Dubai'de bulunan İngiliz savaş gemileriyle irtibata geçilerek konu hakkında bilgilendirme yapıldığı ve olaya müdahale edilmesinin istendiği kaydedildi.

Gemide 14 Türk personelin bulunduğu, geminin 4 bin 500 ton kimyasal madde ile Hindistan'ın Bombay Limanı'na gittiğinin belirtildiği açıklamada, konuyla ilgili çalışmaların Denizcilik Müsteşarlığınca, Dışişleri Bakanlığı, Genelkurmay Başkanlığı ve Deniz Kuvvetleri Komutanlığıyla koordinasyonuyla yürütüldüğü bildirildi.
14 yıl
Galatasaraylı Olarak TEBRİKLER Fenerbahçe.
Yiğidi öldür,hakkını yeme.Fenerbahçe çıktı oynadı arkadaş.Alnının teri ile kazandı maçı.Harbiden Helal olsun.Sen Kewell'ı ilk yarı oynatmazsan başına gelir bunlar Skibbe emmi..

Tekrardan Tebrik ediyorum Fenerli arkadaşları
14 yıl
Acun 50 Cent ve Beyonce uda Getirecekmiş
Arkadaşlar şimdi Posta gazatesinde okudum.Menajerleri ile prensipte anlaşmışlar,haftaya sanırım kontratı imzalayacaklarmış.İnternete araştırıp bulabilen olur mu acaba?
14 yıl
Sinirden Çatlayacağım,FEN'den ödevim var İstediğimi bulamadım bir türlü :(
Herkese iyi akşamlar öncelikle.Yarın FEN dersinden sunum yapacağız,bana ''Ekosistem Nedir'' konusu geldi.Fakat ayrıntılı bir şekilde bi türlü bulamadım Lanet olsun böyle işe.

DH Ahalisi yardımlarınızı bekliyorum.Yardım edicek,Güzel Araştırmaya Turkcell 5-10 Kontor atabilirim
14 yıl
7 Gün Cezam bitti,Hala |5| Uyarı Puanım Var Omg.gifArkadaşlar,Donanım Haber mi kafayı yedi,Yoksa benim Accaunt mu kafayı yedi anlayamadım
14 yıl
PhotoShopcular El Atıverin :)


Arka Planını daha doğrusu Simgeyi Şeffaf yaparsınız çok teşekkür ederim
14 yıl
Şu Simgeyi Şeffaf Yapabilirmisiniz?


Arkadaşlar bu simgeyi Şefaf yapana Minnettar kalacağım,Şimdiden Teşekkürler.
14 yıl
Powerada Çantalar ne alemde?
Merhaba beyler.Biliyorsunuzki Powerada çanta yarışmasına katılmıştık.Çantasını alan var mı acaba?Yada irtibata geçilen?Boşu boşuna heveslenmeyelim yani.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle