Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Teğmen
17 Haziran 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
26 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
9 yıl
Atmel Kit Tavsiyesi ?
Merhaba arkadaşlar 4-5 yıldır otomasyon sektöründe çalışıyorum plc ve hareket kontrol konusunda baya tecrübeliyim atmel işlemciler veya başka marka da olabilir kendimi geliştirmek istiyorum ve ayrıca yapacağım birkaç özel projede var bana 32 bit işlemci veya arm tabanlı işlemcilerden başlangıç kiti tavsiye eder misiniz üzerinde giriş çıkışları olan hatta lcd display olursa daha iyi olur 100 euro ya kadar hatta biraz üstüne kadar bütçeme sıkıntı yapmaz önerile için şimdiden teşekkürler..
9 yıl
aöf 4.sınıf kayıt yenileme
merhaba arkadaşlar bugün kayıt yenileme işlemini yaptım fakat ben ders ekle-sil işlemini yapmadan direk parayı yatırdım ( 190 tl ) şimdi kimlik no ve şifrem ile giriş yaptığımda açılan sayfada 5 dersi görüyorum sadece başka dersler varmı acaba yoksa sadece bu 5 ders mi gözüküyor sizlerde de ??

İŞL201U İŞLETMELERDE SOSYAL SORUMLULUK VE ETİK 4,00 - - 0,00
İŞL405U STRATEJİK YÖNETİM 1 5,00 - - 0,00
İŞL401U DENETİM 5,00 - - 0,00
İŞL403U SERMAYE PİYASALARI VE FİNANSAL KURUMLAR 5,00 - - 0,00
İŞL301U ULUSLARARASI İŞLETMECİLİK 4,00 - - 0,00
9 yıl
Penkala ?
eskilerlerden bilenler bilir penkala vardı photoshop üstüne ne yetenek vardı adamda ne oldu o gitti mi nick mi değiştirdi bilen var mı ? siteye böyle resim yükleyemezdi kimse kolay kolay

ayrıca onun yaptığı sedat abi resimleri ellerinde olan varsa paylaşabilir mi ?
10 yıl
Eclipse
merhaba c dilini öğrenmek için eclipse programını ve MinGW derleyicisini kurdum fakat en basit programda bile " No rule to make target `all'. Stop. " hatasını alıyorum veya başka türlü hataları nedenini bilen var mı acaba yardımlarınız için teşekkürler..
10 yıl
Bakaya kalmak ??
Merhaba arkadaşlar ekim ayında aöf 3. sınıfa kayıt yaptırdım ( bugünde aöf ün sınavına girdim ) ve bütün belgelerimi vermiştim fakat dün askerlik şubesinden bakaya kaldınız diye bir kağıt ulaştı elime bakaya kaldınız diye 3 maddelik bir kağıt daha önce böyle bir durum başına gelmiş olan var mı yardımcı olur musunuz ??
10 yıl
Bakaya kalmak ??
Merhaba arkadaşlar ekim ayında aöf 3. sınıfa kayıt yaptırdım ( bugünde aöf ün sınavına girdim ) ve bütün belgelerimi vermiştim fakat dün askerlik şubesinden bakaya kaldınız diye bir kağıt ulaştı elime bakaya kaldınız diye 3 maddelik bir kağıt daha önce böyle bir durum başına gelmiş olan var mı yardımcı olur musunuz ??
13 yıl
Video Formatı
iyi akşamlar millet pc deki filmlerin boyutlarını küçültmek istiyorum filmlerin hepsi mp4 uzantılı ve her biri 2-3 gb lık bir yer kaplıyor bunların formatını ne yapsam boyutunu küçültebilirim ve dönüştürmek için gereken program hangisidir yardım ederseniz sevinirim.
13 yıl
Tek Modem 3 PC ???
merhaba arkadaşlar bizde önceden 4 port modem vardı fakat elektrik yüzünden geri dönüşü olmayacak şekilde arızalandı bunun üzerine biz de tek port modem ile 3 bilgisayarı nete bağlamak istiyoruz bunun için gerekli olan parça hangisidir? swicht mi yoksa hub mı? birde bunlardan hangisi aldığımızda bağlantılarını nasıl yapacağız her kasanın üstünde kendi onboard ethernet kartı var bu işi nasıl yapabiliriz yardımlarınızı bekliyorum.
13 yıl
Dönüştürücü Tasarımı
merhaba arkadaşlar bu soruların cevabını arıyorum yardımcı olursanız sevinirim özellikle 1. 2. sorular

1. soru şu şekilde; yandaki analog sistemin tanımlanan noktalardaki fonksiyon tanımını ve çıkış fonksiyonunu yazınız
2. soru da şu şekilde; yandaki devre logaritmik bir yapıya sahiptir.Buna göre f(y)=3+5*log³√2 fonksiyonunu sağlayan devreyi tasarlayınız... yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...
Ufaltılmış önizleme resmi
*$*
Resmin büyük halini görebilmek için tıklayın
*$*
13 yıl
ground ucu
arkadaşlar biraz saçma bir soru gibi ama ben bu ground ucunu gerçekte nasıl çözebilirim oraya metal bir parçamı bağlamam gerekiyor groundu iptal ettiğimde ledlerin çıkışını - ye bağladığımda devre çalışmıyor bunu nasıl halledebilirim

DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.