Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
R

Yüzbaşı
10 Haziran 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
41 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
R
4 yıl
373 ortalama hız yapan connect
Görünce gülmeden edemedim. Bu cezalar kesildikten sonra kontrol inceleme vs. olmuyor mu
R
5 yıl
Aracınızda sopa,... vb bulunduruyormusunuz?
Soru açık arkadaşlar. Aracınızda sopa ve benzeri alet var mi? Hiç kullandınız mı? Biraz önce ışıkta arkamda bir zibidi, daha sarı dan yeşile dönmeden kornaya asildi birde yanımdan geçerken el kol salladı yanımda 6 yaşındaki oğlum vardı, çocuk bile anlam veremedi. Babacim abi bize neden kızdı diye. Aslında bu adamların hakkı dayak ama kendime yakıştıramıyorum beladan uzak durayim diyorum. Siz ne yapıyorsunuz bu ve bunun gibi durumlarda
R
6 yıl
OPEL İNDİRİM
Astra sedan modellerinde 1500 tl gibi bir indirim söz konusu az önce listeyi güncellemiş. Kapora yatirmistim 1.4 sedan için satın alsam mı beklesem mi karar veremedim
R
7 yıl
OPEL DALGA GEÇİYOR
Aralıkta almayı düşündüğüm astra sedan 1.4t as için satış temsilcilerinin ötv artacak yılbaşından önce mutlaka alın telkinlerine sinir olduğum için vazgeçmiştim, hatta bir hafta sonra beni arayarak araç kalmadı son 1 araç kaldı kaçırmayın dediklerinde dahada sinir olmuştum. Yaklaşık 1 ay sonra yani bu gün meraktan bayiyi aradım. Ellerinde araç olduğunu söyledi araçlar için son fiyatları istedim 5 dakika sonra biz sizi arayalım dediler. 5 dk sonra aradılar ve 1.4 t sport as araca 62250tl ( liste fiyatı 62500tl) stil paketli olana 64000tl dediler. 2015 listelerinin geldiğini ve 62500 tl olan modelin 65400tl olacağını söyledi, bende diğer markaların 2015 modellerin fiyatının indirimli açıkladığını söyledim bizde böyle dedi.
Anlamadığım nokta piyasa bu kadar karışıkken kur düşmüşken bu adamlar neyine güveniyore hala tok satıcı edalarıyla davranıyorlar.
R
7 yıl
MAZOTA ZAM
Bu hafta indirim beklediğim mazot fiyatına 5 kuruş zam geleceği bilgisini aldım.inşallah doğru değildir. İki gün önce yapılan indirimin düzeltmesi sanırım.
R
7 yıl
Dizele 11kr Benzine 7 kr indirim 11.12.14
Kaynak sağlam arkadaşlar gece 12 den sonra geçerli olacak.
R
7 yıl
Depolarınızı fullemeyin. İndirim var arkadaşlar
R
10 yıl
MOVED: MODİFİYE YE BAK BEEE
R
10 yıl
MODİFİYE YE BAK BEEE
R
10 yıl
Türkiyede tekmişşşş
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.