Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yarbay
02 Haziran 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
19 üye
361480 Gün Cezalı
356921 gün 18 s. 43 dk.
Gönderiler Hakkında
12 yıl
Seksi Server**
Uskodaki durumlar mâlum.Bu yüzden bizde sıkıldığımız için bir kaç arkadaş(Ben-Halit-Gökay) malum seksi servera başlamaya karar verdik.Uskodaki hile-item vs. malum herkesi bıktırdı.Aramıza katılmak isterseniz konu aracılığıyla veya danywolker@w.cn (Halit) den ulaşabilirsiniz. Yeterli kişi toplarsak serverda ayakta durabileceğimize inanıyorum. Server ip veya isim vermek yasak, başlıktan tanıyanlar olabilir anlamayanlar pm atabilir. Karus ırkını seçtik. Clan felan kurulacak detaylı bilgilerı konu içine yazarım.
12 yıl
Hücresel veri problemi
Arkadaşlar avea 100mb net pakedini kullanıyorum, şarj bitmesin diye işim bittiğinde kapatıyorum hücresel veriyi neyse.. Ne zaman internete bağlanmak istesem süreki hücresel veriyoe internet yazmak zorundayım tekrar yazmadan bağlanmıyor neden olabilir? (silinmiyor kalıyor ama silip yazmadan olmuyor)
13 yıl
iPhone 3GS -Tema-
Telefona iPhone Folders adlı program ile atabilirsiniz, nereye atılacağını unuttum. Forumda bir konuda görmüştüm. Hatırlayanlar yazarsa güzel olur.
Temayı elimle yaptım tek tek iconları adlandırdım. (Hoş başkada birşey yok ya..) Herneyse iyi eğlenceler.

http://hotfile.com/dl/110131258/6456763/Kaan_iPhone_Tema.rar.html
13 yıl
Mac OSX kullanan var mı?
İşletim sistemi olandan bahsediyorum. Mac OSX Snow Leopard v10.6.3 indiriyorum. 1-2 sorum var yardımcı olmasını rica ediyorum.


1-) Bir yerden Snow Leopard 10.6.3 indirdim. 10.6.6 kullanıyorum demiş birisi, okuduğuma göre o uptade ile yapabiliyoruz. Neyse indirdiğim dosya .dmg uzantısında ve 6.31 GB DVD5 değil tam anlamadım. Daemon Tools açmıyor. Çeşitli yollardan .iso haline getirilebilir. Sorun şu ki bluray okuyucum/yazıcım ve cd yok. DVD5 versiyon nerden bulabilirim.

2-) Her oyunun MAC uyumlu olmadığını biliyorum. Merak ettiğim ise çeşitli gruplar windows oyunlarını MAC e mi çeviriyor yamalarla birlikte yoksa MAC için özel mi çıkartılıyor? (Çeviren varsa yardım yapmak isterim. :))
Oyunları orjinal alıyorum zaten. 3-5 tane oynadığım oyun var. L4D2 steamde MAC versiyon var CS:S Mac versiyon steamde var. FM2011 steamde MAC versiyon var ama orjinal değil oyunum. Birde TDU2 birtek bu MAC uyumlu değil.:( Son olarak Fifa 11 (En önemlisi bu) :( Bu oyunlar hakkında yardıma ihtiyacım var.

3-) Yukarıda bir arkadaş driver vs. sorun çıkartır vs. dedi bazı yerlerde sadece intel açıyormuş neymiş öyle birşey okudum. Sistem Intel E7200 2.53 Core2Duo - GeForce 8800 GT 256bit 1 GB ekran kartı ve 4 GB ram var. Sistem konusunda sorun çıkartır mı? / Kasma gibi salakça bir problem çıkartır mı?
13 yıl
Eskilerden Elano'nun bir golu (Sabri'ye dikkat)Gol sevincinde Sabri'ye ve Baros'a dikkat beyler.
13 yıl
Mesaj Sayısı böyle olmalı! (Yenisi nasıl?)
13 yıl
Galatasaray Kariyerim.
Beyler sağ ve sol kanat ve hızlı sağ bek arıyorum, taktiğim kanatları kullanarak topu ceza sahasına göndermek.


------------------Stancu(Fırsatçı) -- Baros(Hedef)


-----Kewell(Culio) ----------------------------------- Arda(Kazım)-------------------Misimovic(Pichu)--- Yekta(Cana)


-------Atilla Turan(Insua) --- Neill --- Servet ---------- Sabri


Kadro,Transferler,Fikstur, Pek iyi değil :(
13 yıl
Arabam ve ben (resimli)
13 yıl
Rusça key
Arkadaşlar rusça key almıştım bunu nasıl ingilizceye çevireceğim? clonedvd bulamadım skidrow versiyon indirdim (ing dosyalar için) bir sorun olur mu?
13 yıl
Konu Dışı Efsanelerinin resimleri


isimleri tek tek yazamadım.. buluşmaya gidemediğim için çok üzgünüm.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle