Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
F

Çavuş
02 Haziran 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
22 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
F
6 yıl
Muayeneden anlamsızca hafif kusurlu gecmek
Arkadaşlar merhaba..2013 model 24k km deki aracımın ilk muayenesinde anlamadığım bir şekilde 3 tane hafif kusurla geçtim..muayeneyei yapan arkadaşlara danuştığımda "bunlar her arabada çıkar, bi dahaki muayenede sıkıntı olmaz" dedi..
1.kısa huzmeli far: yönü hatalı
2.kısa huzmeli far: şiddeti yüksek
3.sis farı : ayarı hatalı...

hic bi kazası önden darbesi olmayan arabada bunların çıkmasının sebebi ne olabilir? bir dahaki muayenede bunlar yeniden hatalı bulunursa muayeneden kalmam gibi bir şey söz konusu olabilir mi?
F
6 yıl
golf gizli özellikler esenyurt
arkadaşlar esenyurt civarında golf gizli özellikler aktivasyonu yapan bir yer bilyior musunz? bugün esenyuttta muayeneye gideceğim ve amerikan parkdan kusurlu bulunursam hemen gidip düzelltirip geri gitme imkanım oluyor mu? çünkü uzaktan geliyorum bir daha gelmek istemiyorum..teşekkür ederim
F
6 yıl
kapıda sürtme
arkadaşlar merhaba, sol arka kapıyı(ezik bir nokta kadar, yok sayılır) park halindeyken otoparkın sütunlarına az biraz sürttüm. Lokal boya yapılacak, arabada başka hiçbir boya değişen elhamdulillah yok... ne diyorsunuz sizce böyle birşey çok sorun olur mu satarken?fikirlerinizi almak istedim... araç 2013 model 24.000 de..

F
6 yıl
alınık golf 7 led stop
arkadaşlar merhaba hasarsız golf 7 led stop arıyorum uygun fiyata 2. el bulursam almayı düşünüyorum satmak isteyen varsa...
F
6 yıl
Amerikan Park Muayeneden geçer mi
Arkadaşlar amerikan parklar muayeneden geçiyor mu? Normal sinyal ışığı olarak yanmıyor golf 7 de daha düşük watt kullanıp daha sönük yanıyor, yani sinyal gibi değil.. Bu şekilde muayeneden geçen olmuş daha önce tecrübe eden oldu mu?

bir sorum da şu: muayeneden kaldık diyelim. daha sonra kusuru düzeltip yeniden muayeneye gittik, bu durumda 2. kez muayene ücreti ödeyecek miyiz? Teşekkürler..
F
6 yıl
Dizi nerede izlenir
Merhaba arkadaşlar İstanbul'da Bakırköy - Florya - Ataköy civarlarında dizi izleyebileceğimiz mekan arıyoruz. Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz, Ertuğrul, Kurtlar vadisi dizilerinin yayınını veren veya meraklılarının toplanıp izlendiği bir yer var mı önerebileceğiniz? Teşekkürler

Not: Diziler bölümüne uygun olmayacağını düşündüğüm için konu dışıya açtım...
F
6 yıl
Kullanılmayan arabaları şikayet
Arkadaşlar bazı arabalar kullanılmamak üzere terkediliyor. Örneğin biizm caddede 30-40 senelik bir araba(ki anladığımız kadarıyla sahibi de burdan taşınmış) aynı yerde lastikleri patlamış, çürümüş halde duruyor. Boşu boşuna yer kaplıyor. Bunları şikayet edip çektirebileceğimiz bir yer yok mu?
F
6 yıl
Araç Kamerası
Arkadaşlar araç kamerası almayı düşünüyorum. Bir kaç sorum olacak.
1. Bazı kameralar 2 kameralı olarak satılıyor. Bu 2. kamera ne işe yarıyor arka tarafa takılıp aracın arkasını mı çekiy0r?
2. Aracı satarken kamerayı söküp başka araca takma imkanımız var mı?
3. Kameralar dışarıdan çok belli oluyor mu?(çalınma ihtimaline karşı)
F
10 yıl
FM 2012 mac
fm 2012 mac için uzun aramalarım sonucu hala bulamadım.aranızda bulan veya satın alabileceğim bi yer bilen var mı?artık o kadar bunaldım ki orjinal almaya bile razıyım var mı satan bi yer?Teşekkürler..
F
11 yıl
Windows 7 kurmak için biçimlendirme gerekir mi?
Bomboş bir hard diskim var biçimlendirilmemiş.Windows 7 kuracağım orjinal.Biçimlendirmem gerekir mi yoksa direkt kuruluma geçebilir miyim?

Teşekkürler...
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.