Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yarbay
23 Mayıs 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
113 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
4 yıl
EVERTON-MİKADO OTO TEYPLER
Arkadaşlar, pahalı oto teyplerin dışındaki teypleri araştırıyorum da almak için.

Mikado MC-1430 MP3 Oynatıcı USB-SD-aux-Çıkmalı kafa-Mosfet çıkışlı oto teyp. https://www.hepsiburada.com/mikado-mc-1430-mp3-oynatici-fm-radyo-uzaktan-kumandali-oto-teyp-p-OTSGM9418?magaza=PASAJ


Everton Rt-7006 Bluetooth Usb, Sd, Fm , Aux-Kafa çıkmalı-mosfet çıkışlı oto teyp.https://www.hepsiburada.com/everton-rt-7006-beyinli-bluetooth-usb-sd-fm-aux-oto-teyp-p-HBV000008JX2H?magaza=atasbey

Bu iki marka ve tip teyp arasında kaldım .Bu sınıf ticari ürünlerin birbirinden daha üstün tarafları var mı acaba.Sanki Mikado markası ev hoparlör ve ses sistemleri nedeniyle daha bir aklımda kalan bir marka, ancak bu Everton kimdir nedir,kimin nesi kimin fesi bilmiyorum.Ama teyp arkası soğutmasının alüminyum döküm plaka ile sağlandığını sanıyorum.

Mosfet çok çok önemli bir özellikmidir sizce?Bluetooth olmaz olmaz birşeymi artık araçta?Vırt zırt araç kullanan birisi değilim.

Bu tür teypler hakkında bilgisi olan, kullanan test eden arkadaşlar varsa, yardımlarını rica ediyorum artıkın.
7 yıl
REDLINE TS SERİSİ UYDU ALICILAR
Arkadaşlar inşallah doğru yere açmışımdır konuyu.
REDLINE TS 5000 CI uydu alıcı aldım.Haliyle bazı sorunları paylaşmak için fazlada bir konu bulamadım açıkçası.Birazde yeni bir ürün olması nedeniylede olabilir.Başlığı TS serisi diye koydumki, diğer redline sahibi arkadaşlarda eksiklerini ve fazlalarını burada paylaşabilsinler diye umuyorum.
8 yıl
Cevap: 200 TL KADAR ANDROID TAVSİYE
Ne oldu bu başlığa, kendi kendine başlık açtı.
8 yıl
Cevap: 200 TL KADAR ANDROID TAVSİYE
Ne oldu bu başlığa, kendi kendine başlık açtı.aynı adla.
14 yıl
Hafıza Kartı problemi
Arkadaşlar, samsung digital fotograf makinasının sd kartının içindeki resimleri bilgisayarda göremiyorum.Hacim olarak 450 mb olduğunu görebiliyorsunuz ama dosyanın içini açınca bomboş gözüküyor.karttan bi şekilde bilgisayara kopyaladım. yine 450 mb olarak kopyaladı ancak dosyanın içini açınca yine bomboş.Yardım lütfen.kartı boşalttım şimdi yeni çektiğim fotoları görebiliyorum.ancak öncekiler gözükmüyor.Ancak önceki fotolar başka bir bilgisayarda paylaşılmıştı.Acaba bir virüs sorunu ilemi karşı karşıyayım.Şu anda bilgisayarıma koplayadığım bu dosyanın içindeki resimleri nasıl görünür hale getirebilirim.???
14 yıl
DVD PLAYERDE MP3 SORUNU
Dvd player firstline marka(Sanırım Carrefour mağazası için üretilen bir mal)Diğer her yönünden memnunum.Ancak, CD diske yazdığım mp3 lerimi okuyup çalan dvd playerim, DVD diske yazdığım mp3 leri görmezlikten geliyor.Yada tanımıyor ve çalmıyor.Acama bu modellermi böyle yoksa benmi bir yanlış yapıyorum??Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
14 yıl
DVD diskten mp3 dinleme
Dvd playerden, dvd diske kaydedilmiş mp3 parçalarını dinleyemiyorum.tanımıyor.Ancak cd diske yazdığım tüm mp3 leri dinleyebiliyorum.nerde yanlış yapıyorum sizce? ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle