Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Çavuş
20 Mayıs 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
0 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
13 yıl
Ceptıkla.com güvenli midir?
Arkadaşlar daha önceden ceptikla'dan alışveriş yapan oldu mu? Samsung telefonlarda kampanya yapmışlar ve ben G400'ü almayı düşünüyorum.Yalnız sitenin güvenirliliği konusunda şüphem var.Ayrıca garanti süresi 24 ay olarak belirtilmiş fakat hangi şirketin garantisi altında olduğu belirtilmemiş? Bir fikri olan var mı?
13 yıl
Ipod'um açılmıyor..Yardım..
Arkadaşlar ipod nano sahibiyim ancak iki gündür beni üzen bi problemim var.Ipod'um hiçbir şekilde açılmıyor,şarj da olmuyor,ekrana herhangi bir simge gelmiyor,kısacası şu an kullanılamaz halde.Şarj konusundaki problemin data kablosundan olduğunu düşünmüyorum zira birkaç yıldır tek bir sorun çıkarmayan data kablosu durduk yere bozulmaz diye tahmin ediyorum.Yardımlarınızı bekliyorum,ne yapabilirim?
13 yıl
Samsung G400?
Arkadaşlar bu telefon hakkındaki görüşleriniz nelerdir?İç ekranının çok küçük olduğu söylenmiş bazı sitelerde,gerçekten de öyle mi?Kullanan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim..
Ayrıca g400 fiyatına yakın,önerebilceğiniz diğer modeller nelerdir?
13 yıl
Telefon seçmek zor işmiş..
Arkadaşlar günlerdir telefon araştırması yapıyorum fakat hala hangi telefonu alacağıma karar vermiş değilim.Tercihlerim arasında 1. sırada Samsunglar geliyor,özellikle de u600 ve u700 modelleri.Fakat bu forumda okuduğum yorumlar genelde bu telefonların çok sorunlu olduğu izlenimini bıraktı bende.U700'deki soyulma problemi ve telefonun kamerasının gerçek bir 3.2 mp performansı vermeyişi açıkcası bu telefondan soğuttu beni.Ses olayı çok önemli olmasa da kamera benim için önemli diyebilirim,zira yanımda mp3 çalarımı sürekli taşıyabilirim ama sürekli kamera taşımak problem olur.Sizce 300 ile 500 ytl arasında alabileceğim,sadece kamera yönünden değil,her yönden ortalamanın üstünde olan telefon modelleri nelerdir?Yardımlarınızı bekliyorum çünkü telefon seçmek cidden zor bir iş...
14 yıl
Makinemde bi sorun mu var?
Arkadaşlar merhaba.Ben de bir psp slim alarak aranıza katıldım.Fakat benim aklıma takılan bi durum var:Sağ yön tuşu ve kare tuşunun yanından ışık sızıyor.Acaba bu normal midir yoksa makinemde bi problem mi var?Öyle abartılı bişey değil aslında ama gözüm sürekli oraya takılıyo.Bu durumu başka yaşıyan arkadaşlar oldu mu acaba?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.