Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Binbaşı
24 Mart 2003
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme (?)
796 (Bu ay: 5)
Gönderiler Hakkında
dün
"Uyanın! Farkında olun! Deccalin askerleri her yerde." (Bilmediğimiz gerçeklikler)

İyiyle kötünün savaşı bu. Uyananlar çok oldukça, iyilik kazanacak.


"Türkiye çok önemli bir yer ve Türk olmak çok özel." (Mealen yazdım Mavili'nin anlattıklarını. Amacı ırkçılık falan değil.)


Mavili Temizsoy'un videolarını izliyor musunuz? Elbette herkese hitap etmiyor. Materyalist anlayışa pek uygun değil mesela. Ama uyanmaya yakın olanlara hitap ediyor. Son videosunun linkini aşağıya ekleyeyim, isteyenler daha öncekilere de göz atarlar. (Mesela bir önceki videosunda da 14-28 Mayıs tarihlerinden bahsediyordu ve bu tarihleri öğrendiğinde Türkiye'deki seçim tarihleri olduğundan haberi yokmuş.)Sirius'tan gelen mesajlaryoutube
Gerçekler konuşulsun artık deccal ve askerleri ile neler yaşıyorum (255)
https://www.youtube.com/watch?v=yqXLXdaX8FE&feature=youtu.be
4 gün
Masaüstü radyo sektörü neden bu kadar geri?

Uygun kaitede fiyat performans ürünü masaüstü radyo yok hiç piyasada. Mesela bugünün döviz fiyatıyla Sony radyo gördüm internette ve 5826 lira fiyatı var. Sağlam ve kaliteli bir şey çıkacağı şüpheli olduğu gibi, fiyat da arşa ulaşmış.


An itibarıyla çoklu dolar kurları: 20.77 tl ve 22.30 tl dersek, 22 liradan hesaplayınca, 265 dolar falan yapıyor.


dovizborsa.com
Döviz Kurları, Altın Fiyatları, Parite, Borsa, Canlı Piyasa Ekranı
https://dovizborsa.com

Altının gramı ise 1311 tl ama kuyumcuda 1445 lira olarak görünüyordu az önce.


Bir masaüstü radyo bu kadar para eder mi sizce?


Radyo ise şu:


Piyasada uygun ürün ve çeşit ise pek yok. Kalitesiz Çin malları var daha çok. Neden masaüstü radyo sektörü hiç gelişmemiş. Otomobillerde ne güzel şeyler var halbuki.

2 hafta
Seçimde muhalefette arka planda bir olaylar mı döndü?

Günler öncesinden iktidarda garip bir sessizlik vardı.


Seçim gecesi ise iki büyükşehir belediye başkanı ara ara ekranlara gelip konuşuyordu ama kapalı durdukları bir tutumları vardı.


Ortalıkta hala garip bir sessizlik var. Açıklamalar gelecek mi?


Bilemediğimiz neler var?

3 hafta
1 berber

2 berber  

3 hafta
Bunlar güzel günlerimizdi

Seçimden sonra kim kazanırsa kazansın seçim ekonomisi bitecek. Bol para politikasına son verilecek. Kemer sıkmak gerekecek. Ekonomide durgunluk olacak. Döviz ve borsa ne olur Allah bilir.


Normalde hayata olumsuz yönünden bakan biri değilim ama seçim öncesi açılan musluklar yavaş yavaş kapanacak ve aklımdakileri gerçekçi yönüyla aktarmak istedim..


Bu konuda sizler ne düşünüyorsunuz?

geçen ay
Her kitap okunmaya değer mi?

"Kitap vaar, kitap var" diye mi düşünmeliyiz yoksa her arz kendi talebini yaratır diye mi bakmalıyız? Ben bazen 'son okuduğunuz kitaplar' başlığına bakıyorum ve hiç de okumayacağım kitaplar görüyorum. Benim okuduğum kitaplar için de aynısını söyleyenler çıkabilecektir. Belki de bu zihnin gelişim düzeyiyle ve kişinin arayışıyla da ilgilidir.


Kitapları neye göre seçmeliyiz ve her kitap okunmaya değer mi sizce?

geçen ay
Kedi görse korkudan bayılır
Lucky Tunesyoutube
432 Hz, otherwise known as Verdi’s A, was the music tuning standard prior to today’s tuning of 440 Hz. It is widely considered a superior tuning that makes music more pleasant to listen to. It is also said to have a positive influence on the mind and body due to its relationship with our planet. Connection with the source of unlimited wealth. Multiply your income with the power of the law of attraction. Music to relax, meditate, study, read, massage, spa or sleep. This type of music is ideal to combat anxiety, stress or insomnia as it facilitates relaxation and helps us to get rid of bad vibrations and can also attract luck, money, love, prosperity comes to you. You can also use this music as a background for guided meditation classes or sleep relaxation Please Subscribe, Like, Share and Comment. All music on Lucky Tunes is copyright of the author Music released by: Music provided by EMVN 741 Hz Spiritual Detox - Relaxed Mind Follow melosy: https://emvn.fanlink.to/melosy Submit your music: http://emvn.co/submitDemo Contact: network@emvn.co 🌿Follow Lucky98 Records ➤ Fanpage: https://fanlink.to/lucky98fb Instagram: https://fanlink.to/lucky98ins ➤ Tik Tok : https://fanlink.to/hXf7 ➤ Soundcloud:https://fanlink.to/hXgi ➤ Spotify: https://fanlink.to/sptfi ➤ Website: https://www.lucky98records.com/ Submit your music: https://forms.gle/JE6R9vFRskApKnyk8 🌿 Composer: ♪ Hana Chirusato ➤ Spotify : https://fanlink.to/HanaUwU Facebook: https://fanlink.to/ChirUwU Youtube: https://youtu.be/VeuSzB7-8ug We will solve it immediately #money#attractive#432hzmoney
https://www.youtube.com/watch?v=pZQLKSvP4UU&feature=youtu.be
geçen ay
Herkes eşit mi?

"Herkes eşit" dersen, Aysun Kayacı'nın oyu ile dağdaki çobanın oyu bir olur ve aynı kefede tartılır. Ortaya da iyi sonuçlar çıkmaz.


Sorun şu ki, ölçümü hangi kriterlere göre ve hangi ölçütlerle yapacağız.

geçen ay
Oportünist ve makyavelist anlayıştaki biri iyi bir yönetici olabilir mi?

Gayet tabii ki oportünist ve makyavelist biri yönetici olabilir ama iyi bir yönetici olamaz. Siz ne diyorsunuz?

geçen ay
Bildiğiniz boyacı, badanacı var mı?

Kastettiğim şey forumda post kasılabilen başlıkta, her başlığın altına bir iki kelime yorum yazan kişi. Böylece o bölümün en tepesinde üst üste ismi belki 20 defa son atılan mesajlarda görünüyor. Yazdığı ileti ise değer taşımıyor. Ben böyle kullanıcılara eskiden kafamda boyacı-badanacı derdim. Bir dolu post adedi olduğundan foruma fayda sağlamadığı halde, faydalı gibi izlenim verirdi. Var mı böyleleri bildiğiniz?

DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle