Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Binbaşı
09 Mayıs 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme (?)
534 (Bu ay: 28)
Gönderiler Hakkında
7 sa. önce
Paket yükseltmek için Türk Telekom'un çalışma yapmasını mı beklemem gerekiyor?
Geçenlerde 35 Mbps paketi 50 Mbps olarak yükseltmek istedim ama müşteri hizmetlerinden şöyle bir dönüş aldım:Şimdi Türk Telekom altyapı çalışması yapana kadar beklemek zorunda mıyım? Herhangi bir başvuru yapma hakkım var mıdır?
2 gün
Eskimiş logoyu nasıl değiştirebilirim?
Araç Skoda Fabia. Öndeki logo neredeyse görünmeyecek hale gelmiş de bunun değişimini nasıl yaptırabilirim?
5 gün
Tarife yükseltme işlemi için 3 iş günü çok değil mi?
11 Haziran gün içinde 50 Mbps tarifeye yükseltme talimatı verdim ve akşama doğru şu mesaj geldi: "İnternet Paket değişikliği talebiniz aldık. Değişiklik işlemi ortalama 3 iş günü sürmektedir. geçiş işlemleriniz tamamlandığında size bilgi vereceğiz.
Paket değişikliğiniz için başvurunuzu yaptık. Geçişiniz tamamlandığında sizi bilgilendireceğiz.
İnternet paket değişikliği işlemlerinizi tamamlandık. Hizmetinizi keyifle kullanmaya devam edebilirsiniz. Paketiniz hakkında detaylı bilgiye Online İşlemler Paket Bilgileri menüsünden ulaşabilirsiniz."

Sürekli olarak kontrol ediyorum. Tarife adı Özgür iletişim Ekstra 50 olarak değişmiş fakat hızda bir değişme yok. Cumartesi-Pazar sayma Pazartesi ve Salı da olmasa Çarşamba günü mü yükseltilmiş değeri alabileceğim şimdi?

@TurkNetDestek
5 gün
Assassin's Creed 1 açılırken siyah ekran ve kilitlenme
İlk olarak Steam'de bu sorun oldu ve sonrasında korsan kurdum yine aynısı oldu. Ubisoft üzerinden aldığımda da yine aynı sorun olmakta. Oyunu başlatınca Ubisoft logo animasyonu tamamlanmadan siyah ekran geliyor ve anında sistem kilitleniyor. Yeniden başlatmak durumunda kalıyorum. Ekran çözünürlüğünü düşürmek, Dx9 ve Dx10.exe isim değişikliği ve uyumluluk modu denedim hiçbiri çare olmadı.

Windows 10 Pro 64 bit.
3 hafta
Bağlantıda yaşadığım sorun kasıtlı olarak yapılıyor olabilir mi?
2-3 aydır ayda 1-2 kere olan bir durum var. Gün boyu bağlantı ve hız düşmesi sorunu yaşıyorum. Diğer günlerde ise hiçbir problem yok. Arıza kaydı açıyorum, incelemeye alındığı belirtiliyor, gelişmeler paylaşılıyor. Aynı gün ya da ertesi gün sorun düzeliyor ve her defasında binaya kadar olan hatta bir sorun olmadığı ve sorunun bina veya daire içinde olduğunu söylüyorlar. Benim anlamadığım ise daireye kadar olan kabloda bir sorun varsa her zaman sıkıntı yaşamam gerekir. Kabloyu elektrikçiye baktıracaktım ama şu an hızda bir sıkıntı yoksa bir şey anlaşılmaz, kablo sorunlu olsa sürekli sorun yaşıyor olman lazım dedi. Yine müşteri destekle her görüşmemde bana 108 lira karşılığında saha ekibi gönderebileceklerini, buna ek olarak gerekirse metresi 4.5 liradan kablo döşeneceğini söyleyip duruyorlar. Ekip çağırmamın maliyeti de neredeyse 300-350 liraya geliyor. Ben açıkçası saha ekibi çağırmam için kasıtlı olarak hat değerlerimi bozduklarını ve tekrar düzelttiklerini düşünüyorum.
3 hafta
İngilizcede Mrs. nasıl okunur?
Bekar kadına miss deniliyor da evlide Mrs. nasıl okunur?
4 hafta
Smart TV'de klavye ve fare kullanmak
LG 55LB670V cihazın akıllı kumandası arızalandığından kablosuz klavye ve fare ile kullanmak istiyorum. Herhangi bir klavye ve fare uygun mudur? Bilgisayar gibi USB alıcıları taktığım gibi kullanabilir miyim?
4 hafta
Tosla'ya para atarken dikkatli olun
Ayın 10'unda Enpara hesabımdan 12 lira gönderi yaptım ama o sırada Tosla sisteminde bir sorun vardı ve uygulama açılmıyordu. Sistem düzeldikten sonra uygulamayı açtım ve göndermiş olduğum para hesaba düşmemiş. Enpara'dan EFT iadesi yaptım para geri gelmedi. Ertesi gün yine para yok. Araya bayram girdi derken 4 gün önce iki tarafın da müşteri temsilcileriyle görüştüm iki taraf da birbirine paslıyor. Enpara tarafı paranın başarılı şekilde çıkış yaptığını söylüyor ben de iade dekontunu Toslaya gönderdim. Günlerdir geri dönüş de yapılmadı. Alt tarafı 12 lira ama daha yüksek bir meblağ da olabilirdi. Bundan sonra kullanmayacağım bu uygulamayı. Sizler de dikkatli olun.
2 ay
Dead Island Definitive Edition yama sorunu

Menüde sorun yok ama şu tuşa bas dediğinde " " olarak gösteriyor ve diyaloglarda konuşmalar görünmüyor. Nasıl çözebilirim?

2 ay
Şifonyer içindeki böceklerden nasıl kurtulunur?
Malzeme yönünden sapa sağlam olan bir şifonyer var. Neredeyse 20 senedir kullanırım. İçinde karıncadan bile ufak böcekler türemeye başladı. Buna çözüm olabilecek bir yöntem var mıdır?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.