Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
D

Yarbay
24 Nisan 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
40 üye
Görüntülenme (?)
115 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
D
geçen ay
iOS Lokasyonu Eksik Fotoğrafları Bulma
Selamlar ios 15 de artık fotoğraflardaki konum bilgisi düzenlenebiliyor.

Lokasyonu eksik fotoğrafları bir şekilde sıralayıp lokasyon atamak istiyorum. Daha önce bununla uğraşan varsa ya da yöntemine bilen biri varsa paylaşırsa harika olur. Şimdiden teşekkürler :)
D
7 yıl
Sosa'yı Nasıl Buldunuz?
Bence faydalı olacak. Tarzını sevdim. Öldürücü pasları çok rahat atıyor. Biraz daha alışması lazım.
D
7 yıl
PS4 Mavi Işık Sorunu
Herkese selam. Yazın Amazon'dan aldığım PS4 bu akşam beni biraz üzdü. Fifa 14 demo oynarken güncelleme iniyordu ve bir anda cihaz kapandı ve safe moda aldı. Safe moda girdiği zaman kitleniyor ve cihaza müdahale edemiyordum. Otomatik kendini açıp kapamaya ve sürekli çatırdamaya başladı. Hemen kapatıp bütün fişleri çektim. Daha sonra sadece power tuşuna basıldı tuttum ve iki kere bipledi. Safe moda girince çözünürlüğü sıfırlamıştım Güncellemeye başladı. Sürümüm 1.54 gibi bir şeydi. Düzeldi sonra. 3-4 saat oynadım bir sorun göremedim.

Bildiğimiz BLOD hatasını aldım. Önerilerinizi ve görüşlerinizi duymak isterim.
D
8 yıl
Guerilla Games'in Yeni Oyunu E3 2014'te Gösterilecek


Killzone serisinden tanıdığımız Guerilla Games'den yeni bir IP geliyor. Oyunun 1080p olduğu ve mükemmel gözüktüğü söyleniyor. GG, Sony'nin bünyesinde olduğu için tabiki PS4 exclusive olacak. E3 2014'te gösterilecek.

Kaynak

İlgili twitter sayfası

E3 2014 fuarı 10-12 Haziran tarihleri arasında olacak.
D
8 yıl
Guerilla Games'in Yeni Oyunu E3 2014'te Gösterilecek


Killzone serisinden tanıdığımız Guerilla Games'den yeni bir IP geliyor. Oyunun 1080p olduğu ve mükemmel gözüktüğü söyleniyor. GG, Sony'nin bünyesinde olduğu için tabiki PS4 exclusive olacak. E3 2014'te gösterilecek.

Kaynak

İlgili twitter sayfası

E3 2014 fuarı 10-12 Haziran tarihleri arasında olacak.
D
8 yıl
Ali Ece: Siyahi Oyuncu Yolda
Ali Ece: "Taraftarlar bu kadar üzüldü, bunun üzerine güzel bir haber verelim. Tüm taraftarların seveceği siyahi oyuncu yolda"

Bu sefer yanlışlık yok. BJK Tv'de söyledi hatta Hakan gerisini söyler diye Hakan Gündoğan'a pas attı. Gomis yolda sanırım.
D
8 yıl
Önder Özen: Sorumlu Bilic; 12'ye 11 oynatmıyor
Adam gerçekten dobra ve çok doğru şeyler söylüyor şuan.
D
8 yıl
iCloud Yüzünden Rehberim Silindi
Arkadaşlar bazen telefon kilit ekranında iCloud şifremi soruyor. Bugün yine sordu ve şifreyi girdim. Telefon şarjdaydı. Dönüp baktım rehberim silinmiş; ama iCloud'da rehberim duruyor. Her şey denedim ama geri getiremedim. Ayarlarda son eşleşme başarısız diyordu. Acaba iCloud'a yedek yaparken bir sıkıntı oldu da telefondaki rehberden mi olduk? Jailbreak yok.
D
8 yıl
Kulüp Çöplüğe Çıktı
Uygun bir başlık bulamadım ne yazık ki.

Takımda sakat ve gereksiz oyuncular oldukça çoğaldı. Bunlar sırayla: Sivok, Gökhan Süzen, İbrahim Toroman, Fernandes, Sezer, Holosko, Gökhan...

Bu isimlerden bir tek Gökhan için ayrı parantez açmak lazım. Sakat olmasına rağmen Beşiktaş'a daha nice katkıları olabilecek bir oyuncu. Bu yüzden Önder Özen ince elleyip sık dokuyacaktır. Alınması gerektiğini düşünüyorum. Bunun dışındaki oyuncular ne takıma katkı sağlıyor ne de ilk 11'e girebiliyor. Holosko'ya çok üzüldüm. Kötü bir sakatlık geçirdi. Zaten faydası dokunmuyordu ve bundan sonrada hiç dokunmayacaktır. Yaz kampına bile katılamayacak. Bu yüzden yolların ayrılması gerekiyor. Kerim'e fırsat doğdu.

Açıkçası Şampiyonlar ligine direk katılacağımızı düşünüyorum. Direk olmasa bile elemeleri geçebilmek ve grupta iyi işler çıkarabilmek için ciddi transferler yapmamız gerekiyor. Zaten yönetim stadı hızla bitirmeye çalışıyor. Yararlı (yıldız) transferlerin yapılması gerektiğini herkes hem fikirdir sanırım. Bu kadroyla şampiyon bile olabilirdik şimdi zora girdi; ama şampiyonlar liginde bir şey yapabileceğimizi sanmıyorum.

Anadolu kulüpleri mutlaka Eneramo için kapımızı çalacaktır. Onun satışından kazanacağımız para kulübe ekstra gelir sağlayacak. Yukarıdaki isimlerle yollarımız ayrılırsa maaş giderlerimiz ciddi derece de azalacaktır. Yıldız transferler için maaş dengesi kurabiliriz.

Neden Serdar ve Dany yok? Dany zaten günü kurtarmak içindi. Serdar ise rotasyon için iyi bir tercih. Hem Türk hem de maaşı yüksek değil.

Ben kulüpten seneye ciddi transferler bekliyorum. Bu kadar sponsor bulundu ve hala sponsorlarla görüşmeler sürüyor. Daha stattan çok gelir gelecek ve bilet satışlarından ek gelirler olacak. (Tabi TFF bize ceza kesmeyi bırakırsa)

Düşüncelerinizi bekliyorum. Hep birlikte fikir alışverişinde bulunalım.
D
8 yıl
Gökhan Töre Mental Olarak Çok Zayıf
Gökhan Töre'yi maçlarda hırslı göremiyorum. Topu kaptırıyor sonra yürüyor bazen. Bugün aynı şey Bilic'in yanında oldu. Bilic gidip Gökhan itti ve resmen "durma oyna" dedi. Orada Gökhan bir kendine geldi. Bilmiyorum bu adam iyi ama 7.5 milyon euro verilir mi? Orayı iyi düşünmek gerekiyor. Mental olarak gerçekten zayıf.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.