Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yarbay
20 Nisan 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme (?)
129 (Bu ay: 3)
Gönderiler Hakkında
5 ay
Faturasız hat kapanırsa telsiz ücreti silinir mi

Vodafone Faturasız hatta uzun süredir tl yüklemesi yapmıyorum. kapanırsa telsiz ücreti silinir mi? Vodafone mh yi aradım öyle dedi ama inanamadım.

7 ay
Ücretli Covid aşısına izin verilmeli

Aşıyı devlet ücretsiz yapsın ama ücretini ödeyip aşı olmak isteyene de izin verilmeli. Bu şekilde daha hızlı aşılama yapılabilir. Parası olup da aşı sırası bekleyen milyonlar var. Hem devletin yükü de azalmış olur hem aşılamada daha hızlı yol alınır.

7 ay
Ankara Ev Alınacak Muhit Önerisi İstiyorum

Ankara da ev satın almak istiyorum. Bütçe maks. 500 bin tl. Yaşanacak yer nereler acaba sizce? Mahalle olarak belirtirseniz daha faydalı olur. İş yerim beştepe mahallesinde ve ortaokula yakın bir ev arıyorum. Ortaokul öğrenci kalitesi ve nezih bir muhit arıyorum. Batıkent te bu bütçeyle site içi 450 bin 500 bin bandında 25 yıllık 3+1 evler var. Her şey uygun ama evlerin yaşı çok fazla. Etimesgut Kazım Karabekir mah. de e buldum sıfır lüx 3+1. Bu muhit nasıl mesela? Teşekkür ederim.

geçen yıl
EBEVEYN BANYOLU 2+1 EV
2 yıl
Kiraladığım Ev İş yeri Ofis Gözüküyor
Ankarada 1+1 rezidans kiraladım. bugün e devlet üzerinden adres değişikliği yapacaktım. ev, ofis-iş yeri gözüküyor. mesken değil. bu evi emlakçı aracılığıyla kiraladım. bu yüzden mesken olmadığı için adres değişikliği yapamadım. corona nedeniyle nüfus müdürlüğüne de gitmek istemiyorum. zaten şu an zonguldaktayım. şehirden çıkış yapamıyorum. kafama takılan soru imzaladığım kira sözleşmesi geçerli olur mu? bunun benim için avantajı ne olur dezavantajı ne olur? mesela sözleşme bitmeden önce evden çıkmak istersem ev sahibi bir yaptırımda bulunabilir mi? muhtemelen vergi kaçırmak için böyle bir yöntem kullanıyorlar. bilgili arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.
2 yıl
Ankara Ulus Güvenli Otel
Ulus Atatürk heykeli civarında internetten uygun otel aradım. Yorumlarda garip garip şeyler gördüm. Güvenli 1 gece için otel yok mu bu civarlarda? Misafirhaneler dolu.
2 yıl
Ankara Ulus Güvenli Otel Sorunsalı
Ulus Atatürk heykeli civarında internetten uygun otel aradım. Yorumlarda garip garip şeyler gördüm. Güvenli 1 gece için otel yok mu bu civarlarda? Misafirhaneler dolu.
2 yıl
Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesinde tanıdığı olan var mı?
Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesinde tanıdığı olan var mı? Acil bana ulaşabilirseniz sevinirim.
3 yıl
payza.eu ya ne oldu?
payza da hesabım vardı. bugün girip kontrol etmek istedim. giriş yapamıyorum. uzun süredir girmiyordum. payza.eu uzantılı siteden kontrol ediyorum. opss diye hata verip anasayfaya atıyor. Türkiye de yaşıyorum. Türkiye hesaplarını kapatmışlar gibi görünüyor. yardımcı olabilecek var mı acaba? içerde bir miktar para vardı.
3 yıl
Edirne Uzunköprü 102 Topçu Alayı Bedelli Asker gidecek var mı
Edirne Uzunköprü 102 Topçu Alayı Bedelli Asker giden ya da gidecek var mı? Bilgi alalım.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.