Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
19 Nisan 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
362858 Gün Cezalı
357648 gün 22 s. 54 dk.
Gönderiler Hakkında
14 yıl
Basım Büyük Belada YARDIM HELP MEE :(
arkdaslar olay söle
simdi benim arkadasım yakın arkadsım bi cafeye gidior oturuor masaya sonra arkadasım kalkııor ve ordan 72 lvl bi mage o masada charına girior sonra adamın charı aksam soyuluor.sonra benim arkadasımda o gün tam yaz tatili için ankadaya gidior sonra onun en ii arkadası die benii buluolar sonra bana simdide dioalrki o mage 00.01 düssün senden biliriz diolar senle o iş birliyi yaparsın diolar ben ne yapacam ya evden çıkamıorum msn falan değiştiriorum bise diyin bana :(((
14 yıl
Yeni Server HaKKKINDA RESMİ AÇIKLAMA (YENİ)
Hello Knight Online Players,

I have been receiving many PMs and seeing many posts in the forums regarding the release of a new server. I will let the Knight Online Community know when that date is when we have the hardware and have done all of the steps that are needed to schedule a release. Please do not continue to make posts in the forum or PM me continually asking for an exact date. Do not believe any rumors about a release date from other websites. The official news will come from this website and from myself or the Knight Online Team. Thank you for your understanding and support of Knight Online.biri türkce yapsın pls.
14 yıl
Yeri Değil Ama bu Videodaki Müzikler
14 yıl
Adana 01:05 Dc
Adana 01:05 Dc
14 yıl
Yeni Server 17Haziran Pazar Lütfen Baska Topic Açmayın
Yeni Server 17Haziran Pazar Serverin Adı:Adonis Lütfen Baska Topic Açmayın arkadaslar arkadasıma sordum hiç yalan söylemeyen biri ve böle dedi kendisi oynamıor knight ama heryseyeden haberi olur.. lütfen baska topic açıp kirlilik yapmayın!
14 yıl
&&&### Y€N! S€RW€R ###&&&
Dh.
Evet arkadaslar çogumuzun sabırsızlıkla beklediyi ve birçok topic in açıldıgı bu konu Hakkında Artık Bu konuyu üstte tutalım.bende Ronark serverinden K4J0 warrior 63 lvl banlandı banlanmasada geçecektim ama banlandım geçme ihtiimalim kesinlesti evet dedigim gibi artık bundan sonra konuları burda Konsalım Ve SERVERE GEÇECEK KİSİLER İSİMLERİNİ YAZZIN BENDE EKLEYEYİM HADİ HAYIRLISI.
Dh de Yeni S€rv€r€ Geçecek kisiler:

1.DogustanKatil
2.MiNd4rK
3.sertan322
4.aybars3691
5.AnotheRDie
14 yıl
17 Haziran Yaklasıor Yeni Server?
17 Haziran Yaklasıor Yeni Server? tartısalım konu sabit!
14 yıl
Ronarkda 62 %70 Eslant görevi Olan Warrior ile 64 Rogue Takas Ederlermi
Ronarkda 62 %70 Eslant görevi Olan Warrior ile 64 Rogue Takas Ederlermi
14 yıl
Ronarkda 62 %70 Eslant görevi Olan Warrior ile 64 Rogue Takas
Ronarkda 62 %70 Eslant görevi Olan Warrior GOLD PREMİUM VAR ile 64 Rogue Takas edecek olan pm atsın İTEMSİZE İTEMSİZ takas edilecektir bana ulasmak için
indexci@hotmail.com
14 yıl
Ultima dan Neler Çıkar
Ultima dan Neler Çıkar
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.