Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Binbaşı
19 Nisan 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme (?)
40 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
3 yıl
Yerleştirme ile ilgili bir soru
Arkadaşlar bir arkadaşım hemşirelik istiyor; ücretli ücretsiz yüksekokul fakülte fark etmeden; barajı geçerse herhangi bir kontenjan boşluğuna girebilir mi?

Bu yeni sistem hakkında bir bilgim yok. YKS falan nasıl oluyor baraj bilmiyorum. YGS->YKS mi oldu? Sadece ilk sınavdan geçme gibi bir şey var mı onu da bilmiyorum kısa bi açıklama yaparsanız sevinirim
3 yıl
Herkese selam, 95-110k bütçe 2. el
Herkese iyi geceler dilerim;

2. El BMW 3/1 serisi, Audi veya Mercedes almayı düşünüyorum, öğrenciyim.

Şu an İstanbul'da çok fazla km yapmadan okula gidip gelmek için ve şehir içi/kısa şehir dışı kullanım için bakıyorum.

Ancak 2 sene sonra mezun olacağım; ve muhtemelen uçak kullanmadan doğu illerinden batıya doğru gidip geleceğimi de düşünüyorum yılda 2-3 kere. Alacağım arabayı en az 6-7 sene kullanmayı düşünüyorum.

Benzin veya dizel fark etmiyor; LPG kesinlikle istemiyorum. En dikkat ettiğim başlıklar şunlar:

1- Araba alım satımında veya arabalarla alakalı pek bir bilgim yok. Bu 2. el işinde kazık yememek için nerelerden hizmet alabilirim? Kesinlikle yapma dediğiniz veya herhangi bir öneriniz var mıdır bu hususta?

2- Hız yapmak veya arabam güçlü olsun diye bir takıntım yok; sadece bu üç markaya takıntım var. Eğer uzun yıllar sorunsuz gideceğinden emin olursam 320d alacağıma 116i alırım daha iyi kesinlikle diyebilirim.

3- İstanbulda galerideki arabalara ne kadar güvenebilirim? Yoksa şehir dışından mı almalıyım?

Teşekkürler herkese cevabı için; tamamen bu konuya yeniyim ilk aracım olacak her türlü yardıma açığım
6 yıl
3. Köprü?
6 yıl
BUNU AKP YAPTI PKK YAPTI DEMEDEN ÖNCE
FARKINDA MISINIZ BİLMİYORUM DA hadi suruç sınırımızdaydı orası zaten artık Türkiye Cumhuriyeti topraklarında mı değil mi bilmiyorum bomba patladı.

Ama Cumhurbaşkanının sandık taşımaya çalıştığı yerlere de tepki göstermediniz, ki oraların kontrolünün T.C'de olmadığını ilk elden söylemesi anlamına geliyor zaten.

ULAN ANKARANIN GÖBEĞİNDE 2 TANE BOMBA PATLIYOR ne istihbaratın haberi var ne polisin ne askerin YAHU BİZİM İSTİHBARATIMIZ NE İŞE YARAR NE İŞE? BU İŞ DALGAYA ALINACAK İŞ DEĞİL. BU GÜN Ankara'da bomba patlatan yarın İstanbulda FATİHTE PATLATIR KADIKÖYDE PATLATIR! HER KESİMDEN İNSAN ÖLÜR NEREDE BU İSTİHBARAT?

Bir de Rusya'ya savaş mavaş diyorsunuz. Ulan bu istihbaratla savaşa girdiğimiz gün darma duman oluruz be. Daha kıytırık PKK'ya başkentini veriyosun RUSYA kim sen kim BUNLARI SORGULAYIN ARTIK YETER YOLUNUZ BATSIN BE
6 yıl
AKP'nin koalisyon yapmasına gerek kalmayacak
Görürsünüz sonunda HDP %10'u aşsa bile AKP 276'yı geçecek.
6 yıl
SILVER HESAP ALINIR/boostlanır
İyi günler arkadaşlar bana silver hesap lazım gerçek hesabımla her zaman oynayamıyorum, eğer ki 2. bir hesabınız varsa ve silversanız bana verebilirsiniz gold nova 3-4 yapıp veririm herhangi bir ücret talep etmiyorum zaten emaile erişimim olmadıktan sonra şifresini de değiştiremem içinden itemlerinizi de alın.


Ayrıca silver hesaplara vereceğim fiyat da 20 TL olacaktır yani eğer ki oyunu bırakırsanız veya vermek isterseniz de böyle satın alabilirim.

http://steamcommunity.com/id/sajuukx/ bu da ana hesabım anlaşırsak telefondan da konuşuruz item şeklinde ödeyebilirim veya havale ile.
6 yıl
Bulunamayan Çocuk Programı
Küçükken izlediğim bi tane çocuk programı/çizgi film vardı adını hatırlamaya çalışıyorum hatırlayamıyorum.

Her bölümün sonunda ayı gibi bi şey aydede ile konuşup ona gününü anlatıyordu. Aydede de ona nasihat veriyordu. Hatırladığım kısım bu kadar.

Bunu bulalım bi' şey yapalım hadi :(
6 yıl
(m)UHTEŞEM PROJE!!!!!!
7 yıl
Beyler anadolu yakasindan kocaeli'ye
Nasıl gidebilirim? Metro seyahat'e sordum yokmus sefer nasil ya
7 yıl
Fifa 15!!!
Amerikadan aldim hemen indiriyorum
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.