Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
19 Nisan 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
47 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
6 yıl
paü'de okuyorum birinci dönemden bir not kafamı karıştırıyor.
Birinci dönem bir dersimin ilk notu 35 final notu 75 ort. 59 oluyor. Benim 1.dönem ortalamam 3.13 bu dersin notlarının altında bütünleme notu yazıyor ama ben bütünlemeye ortalamayla geçtiğimi düşünerek girmemiştim bu dersten kalmış mıyım ben sizce ? Görüşlerinizi bekliyorum.
7 yıl
3.senemdeyim tercih yapıcam bir kaç bölüm var kafamda kararsızım yardımcı olcaklar içeri.
ts 1 40.000, ts 2 42.000, tm 3 160.000 tm 2 189.000, sonuçlarım böyle ts 1 odaklandım daha çok sosyal bilgiler ve gastronomi arasında kaldım sizce hangisi ve sizin başka bir öneriniz olursa paylaşırsanız güzel olur teşekkürler
7 yıl
ygs matematik kitap önerisi?
Şu an 15 civarı net yapıyorum netlerim artmıyor ygsye kadar bitirebilceğim bir kaynak önerir misiniz? Sizce bu net sayısı artar mı?
7 yıl
matematik'de 15 20 arası net yapıyorum fazlasıyla canımı sıkıyor.
Matematik de lise 4de de bu aralıkdaydım sanki hiç işe yaramamış mezuna kalmam bana kaynak önerin lütfen 3 ayda biticek 25 30 seviyesine yükselticek çok ihtiyacım var çok zor olmasın kolay orta karışımı zaten ygsde de fazla zor gelmiyor.
7 yıl
Ygs matematik kitap önerisi.
Evet son son 3 ayda bir kitap bitirmek istiyorum. Önceki çözdüklerim sıktı. Yeni bir kitap alıp hem tekrar yapmak hem de netimi artırmayı hedefliyorum. Matematik netimi arttırabilmem için kaynak önerisi verebil misiniz? Matematik netim 15 20 aralığı. İşleyen zeka ve yeşil kartezyen düşünüyorum. Son olarak ygs kadar 25 nete sizce yükselebilir miyim?
7 yıl
bir sürü deneme seti aldım
Ygs'ye kadar bu deneme setlerini çözmeyi düşünüyorum sadece yanlışlardan ve boşlardan yola çıkarak konu çalışmayı düşünüyorum sizce nasıl fikir? Aldığım denemeler bilindik piyasada sıkca görülen yayınlar.
7 yıl
lys matematik trigo türev ve integralsiz.
Bu 3 konuya hiç çalışmasam diğer konulara asılsam nasıl olur sizce bunları yapamıyorum veya farklı bir önerisi olan var mı ne yapmalıyım ?
7 yıl
Balıkesirspor maçı ve ben
Ben bu maçı izleme konusunda hiç bir istek duymadım dükkanda çalışmak çok daha zevkliydi sizce ben futboldan mı soğuyorum fenerbahçeden mi?
7 yıl
matematik 2 çalışma programınız nasıl?
Ygs mat çalışıyorum fakat sadece ygs mata odaklandım sizce matematik 2 'ye zaman ayırmalı mıyım ayırırsam ilk basit konuları mı halletmeliyim zordan mı başlamalıyım??
7 yıl
antremanlarla geometri kitabı ne kadar faydalı olur?
Geometri temelim zayıf bir kitap aldım adı antremanlarla geometri ama kolay geliyor soruları yine yapamadıklarım oluyor da hani geneli kolay bu kitabı kısa sürede bitirmeyi düşünüyorum sonra geometride hangi kitabı alayım öneri verir misiniz?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.